ÏÏJm U IDE/tL Get inspired! PIONEER Ideal Papiervernietigers Didy Nooren, DI-ZIJN Interieurarchitectuur A4 formaat, wit, 80 grams, pak 500 vel Prijs per pak bij afname van 40 dozen a 5 pak 2,98 Euro per pak Prijs per pak bij afname van 20 dozen a 5 pak 3,19 Euro per pak Prijs per pak bij afname van 10 dozen a 5 pak 3,39 Euro per pak Prijs per pak bij afname van 5 dozen a 5 pak 3,59 Euro per pak Papiervernietiger Ideal 2360 Advies verkoop: €520.,- Papiervernietiger Ideal 3105 Advies verkoop: €3045,- Papiervernietiger Ideal 2604 Advies verkoop: €1020,- - De samenwerking met Wim Bouman heeft inmiddels tot diverse mooie projecten geleid. "Ik ontwerp complete interi eurs, geef kleuradvies en kan volledige projectbegeleiding bieden," vertelt Didy Nooren. "Ik heb na mijn opleiding aan het Henry van de Velde instituut in Ant werpen eerst in een woonwinkel gewerkt, daarna voor een vooraanstaand merk in de verlichtingsbranche en was ook actief in de winkelinrichting en standbouw. In 2004 koos ik voor de vestiging als zelf standig interieurarchitect hier in Zee land. "Ik adviseer en ontwerp hier in de regio nu voor zowel particulieren als de projectmarkt en doe dat met enorm veel plezier. Via Bouman KantoorTotaal komen er regelmatig aanvragen binnen om mee te denken en te adviseren over herin richting, inrichting bij nieuwbouw of kleuradvies voor een openbare ruimte of kantooromgeving. Onlangs werd de aula van het Calvijn College in Krabbendijke volledig vernieuwd. Om deze ruimte een hele eigen uitstraling te geven, ontwierp Papiervernietiger Ideal 2220 Advies verkoop: €158.50 Papiervernietiger Ideal 2240 Advies verkoop: €287,- ik de tafels en zitelementen als unieke objec ten in deze aula. Een ander project was het vernieuwen van de entree met balie bij een accountantskantoor in Vlissingen. De inrich ting was nu standaard en men wilde graag een eigentijdse uitstraling. Het is voor mij dan een echte uitdaging om een hele nieuwe sfeer te creëren binnen de bestaande afme tingen en binnen een bepaald budget." "Iedereen krijgt op termijn te maken met een zekere mate van blindheid voor het eigen interieur. Ik geniet ervan om te laten zien hoe met hèt juiste ontwerp een ruimte er weer representatief en stijlvol uit kan zien. Het geeft niet alleen een frisse uitstraling, maar ook een positieve stimulans op het functioneren van de medewerkers," benadrukt Didy tot slot. Pioneer is een stevig kantoorpa pier met een hoge witheid. de 171) Pioneer zorgt voor Leven dige kleurenafdrukken en een scherpe weergave van teksten. Het is geschikt voor huisstijlen en presentaties maar ook voor omslagen en fotoafdrukken. Samenstelling certificaten Producent is ISO 9001 (kwaliteitsmanagement) ISO 14001-certificering (milieumanagement) E.C.F. geproduceerd. Pioneer A4 80 gr is FSC gecertificeerd Pioneer Prepint grootformaat is op aanvraag verkrijgbaar met FSC certificering Een opvallende kastenwand met daarop een megafoto van de Zeelandburg is dé eyecatcher in' de Goese showroom van Bouman KantoorTotaal. Het is een ontwerp van Didy Nooren, zelfstandig interieurarchitect uit Kortgene. Ook in de nieuwe vergaderzalen zijn elementen van haar toegepast. Bouman KantoorTotaal www.boumankantoortotaal.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 81