Specialisten Het gezicht van Bouman Account- managers Het gezicht van Bouman Bouman KantoorTotaal 11 "Wij leveren documentsystemendie passen bij uw bednjfsgrootte en uw vraag Maurice Bernard: Mare Geldof: Uitbreiding en 121'2 jarig bestaan Accountmanager West-Brabant Sinds april 2011 is Maurice fulltime actief als accountmanager West- Brabant. "Ik ben aangetrokken om het team voor deze regio te versterken en samen met Alexandra bewerken we nu deze groeimarkt. Maurice was voorheen accountmanager in bouwmaterialen in Duitsland en Nederland en heeft ruime ervaring in de verkoop. "In Bra bant zijn de bedrijventerreinen een stuk groter en daar vind je de potentials prettig dicht bij elkaar. Het 'Ontzorg concept' van Bouman Kan toorTotaal is voor de grotere afnemers al snel interessant. Het is even een omschakeling voor de klant, maar daarna is de totale inkoop en logistieke verwerking een stuk overzichtelijker. Bouman KantoorTotaal biedt echt toegevoegde waarde. Onze producten zijn overal nodig, dus het kostenvoordeel haal je niet uit die ene cent goedkoper, het gaat om het totale plaatje. Onlangs is Thyssen Krupp uit Breda toegevoegd als klant. We gaan nu op alle vestigingen de kantoorartikelen leveren. Ik voel me hier prima op mijn plaats, kan zelfstandig werken en heb dagelijks contact met collega Alexandra. Zo kunnen wij proactief de Brabantse markt benaderen!" euwe printer of muitij afgeleverd, en moet Het installeren van een printer en het kop pelen van bijvoorbeeld Word aan het faxsy steem; Cmrielis zorgt er voor op uw locatie. "Veel klanten vinden het prettig als de appa ratuur die geleverd is, ook op korte termijn probleemloos werkt. Eerst installeer ik dan de nieuwe apparatuur en sluit alles correct werkend aan. Ten slotte geef ik een duidelijke instructie en een demonstratie, zodat de medewerkers snel thuis raken in het nieuwe systeem." Na de installatie kan Cornell's op afstand ingezet worden bij storingen en problemen. "Ik krijg toegang tot de server, waarop de apparatuur is aangesloten en kan vanachter mijn eigen computer de storing opsporen. Ook is een koppeling met het automatisch toner bestel programma mogelijk. Een signaal van de printer multifunctional zorgt ervoor dat er een bestelling geplaatst wordt en de toner geleverd wordt, zonder dat u er naar om hoeft te kijken. Dit is één van de effectieve bestel systemen van BoumanKantoorTotaal. gevend. Daarom bieden wij diverse merken en mogelijkheden, die volledig zijn toegespitst op de wensen en eisen van de klant. Het uiter lijk van een apparaat is niet doorslaggevend, de toepassingen van apparatuur gaan steeds zwaarder tellen. Innovatieve koppelingen met bestaande processystemen zorgen voor een enorme efficiency en kostenbesparing. "Wij zorgen altijd voor een aanbieding op maat," benadrukt Patrick. Om de groeiende vraag in apparatuur aan te kun nen, zijn Bart Niewenhuijse en Andreas Jobsen aangetrokken. Een locale partner wordt op prijs gesteld en ook op het gebied van documentbe heer ziet Bouman KantoorTotaal ruimte voor groei in Zeeland en West-Brabant. Vervolg "Wij leveren documentsystemen, die passen bij uw bedrijfsgrootte en uw vraag," vertelt Patrick Lindhout, verantwoordelijk voor ver koop van de apparatuur bij Bouman Kantoor- Totaal. Patrick werkt al meer dan 6 jaar bij' Bouman en is een ware expert op dit gebied. Goed advies is afhankelijk van factoren als gebruiksintensiteit, mate van archiveren en beheren van gegevens. Uiteindelijk is ook het kostenplaatje en de efficiency doorslag- Het logistiek ontzorgen van relaties is binnen Bouman KantoorTotaal snel groeiend. Kennis van je markt, dat is het keyword voor succes." "De showroom is vooral voor de spoed aanko pen en daarmee het voorportaal naar een ken nismaking met Bouman KantoorTotaal. Vooral de startende ondernemer en het MKB komen vaak eerst eens langs op De Poel. Voor het MKB hebben wij vele mogelijkheden, of het nu gaat om standaardartikelen of artikelen die speciaal voor de klant worden gemaakt. Als we iets niet in huis hebben, dan bestel len we dat en kan het ook binnen 24 uur op het huisadres worden afgeleverd. Dat spaart weer een ritje en tijd uit. In onze showroom is plaats voor een breed assortiment kantoor artikelen, computersupplies en facilitaire pro ducten. Daarnaast hebben we meerdere docu mentsystemen die ter plekke kunnen worden gedemonstreerd en een ruim assortiment aan kantoormeubilair. Printenscannen, kopiërenhet speelt een grote rol in de verwerking van gegevens en het digitaal opslaan van de juiste informatie. Door de steeds groeiende complexe informatiestromen wordt 'documentbeheer' steeds belang rijker voor een goede bedrijfsvoering. "Onze locatie op De Poel II in Goes is goed te vinden en naamsbekendheid groeit nog steeds. Met de uitbreiding van ons pand hier, is het nog ruimer en overzichtelijker geworden en dat werkt prettig." Mare Geldof heeft ruime ervaring in de kantoorartikelen. "Ik maak ook de prijsafspraken met de leveranciers en onze inkooporganisatie, je moet dan toch het klap pen van de zweep kennen. Prijs is nog steeds belangrijk, maar een goede prijs/kwaliteit verhouding, service en transparante onder handelingen worden steeds meer gewaardeerd. "De showroom en afhaalmagazijn zijn het gezicht van Bouman KantoorTotaal Goes. Iedereen die hier binnenkomt, moet met een positief gevoel de deur uitgaan,vindt Mare Geldof verant woordelijk voor het reilen en zeilen van de binnendienst, de verkopen vanuit alle locaties en de inkoop voor Bouman KantoorTotaal. Hoofd verkoop binnendienst en logistiek Bouman KantoorTotaal www.boumankantoortotaal.nl 4 1 11 11 111

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 77