contact met de engelen Website zeeland 119 PRIJZENCIRCUS V&D Stichting wil dieper graven in Bierkaai Hulst Geen bezwaren tegen standplaatsen handel Topmerken voor stuntprijzen 2e M-Line matras halve prijs www.binnenuit.nl Monnik leidt drinkers rond woensdag 21 september 2011 wmsmemmUËm Op www.angelshart.nl zijn al Essers activiteiten te vin den. Van workshop tot reading, van Angelparty tot ener gietherapie. Ook is er van alles te koop in haar shop. De geeft aan dat Esser geregistreerd staat als 'erkend gevorderd praktiserend engelenexpert'. Dé Nederlandse engelenexpert, Annelies Hoornik, maakte Astrid wegwijs. V&D Goes, Schuttershof 8 shop 24/7 op vd.nl door Eugène Verstraeten hulst - De oude havengeul in het project de Nieuwe Bierkaai in de Hulster binnenstad moet nog een metertje dieper worden uitgegra ven, zodat er wellicht ook nog overblijfselen uit de Romeinse tijd boven komen. Daarvoor pleit Stichting Beschermd Stadsgezicht Hulst bij de Rijksdienst voor het Cultureel Erfgoed (RCE). Net over de grens zijn in St. Gil lis-Waas recente vondsten gedaan uit de Romeinse periode. „Gelet op het krijgskundig verleden van Hulst zou het best eens mogelijk kunnen zijn dat ook hier interes sante zaken uit die tijd, zo vlak aan de Schelde gevonden zouden kunnen worden", schrijven voor zitter Joop Niesten en secretaris Jaap van Zijderveld. Ze zeggen best te begrijpen dat de gemeente voortvarend verder wil met het project, maar wijzen ook op het grote belang van de archeologische vondsten die tot nu toe zijn ge daan. Een verder onderzoek en eventuele positieve resultaten daar van kunnen volgens de stichting 'van onschatbare waarde zijn'. Wethouder Diana van Dam- me-Fassaert laat weten dat de ge meente vooralsnog weinig voor het idee voelt. Astrid Esser in een 'healende' houding in de spiegel van een vitrinekast. In de uitstalkast in haar praktijkkamer bevinden zich zowel kralen die bescherming bieden als engelenbeeldjes, die alleen decoratief zijn. foto Peter Nicolai door Eugène Verstraeten hulst - Er zijn geen bezwaren in gediend tegen het aantal stand plaatsen voor ambulante handel dat burgemeester en wethouders van Hulst in de verschillende ker nen willen toestaan. Dat betekent dat de gemeenteraad de Nota standplaatsen morgen ongewijzigd kan vaststellen. Die bepaalt dat in Hengstdijk, Lamswaarde, Ossenisse, Terhole en Walsoorden ruimte is voor één standplaats. Cinge, Graauw, Hei kant, Kloosterzande, Nieuw-Na- men, Sint lansteen en Vogelwaar de hebben ruimte voor twee stand plaatsen. In het buitengebied wor den er, afgezien van mogelijke standplaatsen bij de dijk bij Perk- polder en eventuele koek- en zo- piekramen bij schaatsplassen, geen standplaatsen toegestaan. Hulst is een geval apart. Daar voor ziet het nieuwe beleid in vier per manente standplaatsen, twee bin nen en twee buiten de binnen stad. Verder nog twee tijdelijke standplaatsen voor verkoop van seizoensgebonden producten als ijs, oliebollen of kerstbomen. Dagelijks het nieuws in twee minuten videojournaal. Ma. t/m vr. om 10.00,16.00 en 22.00 uur, za. en zo. om 18.00 uur Qwww.z2.nl P. van Vuuren Hoveniersbedrijf Tuinaanleg Tuinonderhoud Jaarcontracten onderhoud Alle soorten bestrating Vlonders e.d. Polderstraat 66 Tel. 0115 - 432349 www.pvanvuuren.nl 4543 NA Zaamslag Fax. 0115 - 431723 info<3>pvanvuuren.nl hulst - Tijdens het Trappisten weekend (24 en 25 september) ver zorgt monnik Johannes (stadsgids Jan Rubbens) beide dagen een gra tis 'Trappistenrondleiding'. Hij neemt deelnemers mee op een lu dieke tocht langs de 'heilige huis jes' van Hulst. Ook kan er onder weg geproefd worden. Er kunnen maximaal 25 mensen inschrijven: 0114-315221 of hulst@vvvzvl.nl. www.tmcwoonwinkels.nl TIUIC Koudekerke j Dorpsplein 35 (0118) 55 55 30

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 59