televisie! 35
politieserie in Maastricht
'Inmiddels zijn we zo'n beetje onderdeel van de stad en het stadsleven gewor
den'
woensdag 21 september 2011
Victor Reinier
07:15 Een nieuw huis in
60 minuten 08:10 Tom
my Teleshopping 13:15
Coronation Street 13:45
Who's the boss? 14:15
Heartbeat 15:15 My
wife and kids 15:40 Ac
cording to Jim 16:10 Lit
tle house on the.prairie
17:10 Een nieuw huis in
60 minuten
08:30 RTL Z Voorbeurs
09:00 RTL Z Nieuws
09:20 2getbusiness
09:40 RTL Z Nieuws
12:20 Interview Niall
Fergusson 12:40 RTL
Z Nieuws 15:30 RTL
Z opening Wallstreet
15:35 RTL Z Nieuws
15:50 RTL Z opening
Wallstreet 16:00 RTL
Z Nieuws 16:20 Busi
ness links 16:40 RTL Z
Nieuws
06:31 RTL Telekids: Fa
beltjeskrant, Uki, Brand
weerman Sam, Chug-
gington, Bibaboerderij,
Eftelingtv: De Schat
kamer, Burgers' Zoo en
Waarom, Ernst, Bobbie
en de rest, Chuggington,
De Koala Broertjes, Elias,
Chuggington, Alice ach
ter de schermen, Uki, Fa
beltjeskrant 09:30 Te-
leshop 8: Tel sell 12:15
Eftelingtv: De Schat
kamer 13:15 Teleshop
8: Tel sell 17:15 Oprah
Winfrey show
07:00 Disney feest
07:30 Living with Fran
08:00 Tommy Teleshop
ping 09:00 Ready stea
dy cook 09:55 Tom
my Teleshopping 10:55
Astro TV 12:55 Tom
my Teleshopping 14:00
Disney feest 14:35
MasterChef Australia
15:55 Samantha who?
16:20 That 70's Show
16:50 Caroline in the
city 17:15,17:45 Will
Grace
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Super hero squad
show, Pokemon Galactic
Battle, Rescue Rangers,
Phineas Ferb, Zack
Cody, Davincibles, Ama
zing spiez, A kind of ma
gic, Planet sketch, Total
ly spies, Have a laugh!,
Phineas Ferb, Have a
laugh!, Oscar oasis, Up
up and away, Zack
Cody, Zeke Luther,
De Vervangers, Recess,
American dragon, Duck-
tales, Phineas Ferb,
Zack Cody, Wizards of
waverly place
18:05 Huizenjacht,
18:00 The A-Team, Ac
18:10 The bold and the
18:10 Living with Fran,
18:00 Veronica's fun
Woonprogramma
tieserie
beautiful, Soap
Comedy
niest videos. Amu
serie
18:35 MasterChef Au
sement
18:40 Dr. Phil, Talkshow
stralia, Kookwed-
18:10 My wife and kids,
strijd
Comedy
18:40 According to Jim,
Comedy
19:00 Hart van Neder
19:00 Beach patrol, Re
19:30 Bevallingsverha
19:35 Extreme home
19:05 Two and a half
land
ality
len, Reality
makeover
men, Comedy
19:20 Shownieuws
19:30 That 70'sShow,
Comedy
20:00 Dieren op spreek
20:00 Operation repo:
20:00 Het verhaal ach
20:30 Het Blok
20:00 The big bang the
uur, Docusoap
Payback time!
ter plastische chi
ory, Comedy
20:30 Hart in aktie,
20:3(^Mongol
rurgie, Realitypro-
20:30 Criminal minds,
Amusement
gramma
Misdaadserie
20:30 Tenderness, Mis
daadfilm
21:30 Zand erover, Hulp
21:30 MasterChef,
21:25 Chase, Misdaad
programma
Kookwedstrijd
serie
22:30 Hart van Neder
22:35 As the world
22:30 Law Order:
22:20 Criminal minds,
land
turns, Soap
Special Victims
Misdaadserie
22:45 Piets weerbericht
Unit, Dramaserie
22:50 Shownieuws
23:20 Verslaafd aan ver
23:00 The seven adven
23:25 The young and
23:20 Cold case, Detecti
23:10 Profiler, Misdaad
zamelen, Docu
tures of Sinbad,
the restless, Soap
veserie
serie
mentaire
Actiefilm
serie
00:20 Trauma centrum
00:50 Nachtmagazine
00:50 RTL Poker: Euro
pean Poker Tour -
Barcelona
01:51 Sneak preview
00:20 Het verhaal ach- 00:15 Army wives
ter plastische chi- 01:05 Extreme home
rurgie
00:51 Sneak preview
,.03:00 Stoute meiden TV 02:00 Meiden
05:00 Car tracks
04:30 Chat TV
05:30 Veilig scan
makeover (h)
02:05 Astro TV
02:35 Caroline in the
city (h)
03:00 Army wives (h)
00:00 My wife and kids
00:30 George Lopez
00:55 Nachtprogram
mering: Nacht
club live
03:55 Hart van Neder
land (late editie)
strekken: „Ik help mee om het alle
maal zo authentiek mogelijk te
houden." De authenticiteit wordt
versterkt door het optreden van
een echt politiearrestatieteam, mét
bivakmuts, zodat de leden niet her
kenbaar in beeld komen.
Op de dag dat het team van Dop
de camera richt op de collega's van
Flikken Maastricht loopt bij de op
names alles anders dan gepland.
„Filmen is gewoon heel veel reke
ning houden met heel veel tegen
slag", zegt Victor Reinier als opna
men over moeten. Actrice Angela
Schijfj als rechercheur Eva van
Dongen de heldin van de serie, be
houdt haar goede humeur. „De
meerwaarde van deze serie is dat
ik af en toe gekke dingen kan
doen."
Achter het schermFlikken Maastricht,
20.25 uur, Nederland 2.
O
O
00
O
co
N>
O
K>
N»
KJ
KI
UI
O
Z
n
OVERIGE
LEVISIE
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu 18:15 Weer
18:20 Beleefde kern 18:30
Zeeland nu 18:45 Weer 18:50
RegioNed 19:00 Herhalingen
BUITENLAND
Actrice Angela Schijf als rechercheur Eva van Dongen in Flikken Maastricht,
in Achter het scherm. foto GPD
09:00 Radio 2 op één 12:00
Herfstbeelden 12:20 Dagelijkse
kost 12:35 Blokken 13:00 Het
journaal 13:30 Het weer 13:35
Man bijt hond 14:00 Sporza:
WK Wielrennen 17:05 Mees-
terchef 17:35 Buren 18:00 Het
journaal 18:12 Het weer 18:15
Dagelijkse kost 18:30 Blokken
19:00 Het journaal 19:40 Man
bijt hond 20:05 Joker+ en Lotto
20:10 Het weer 20:15 Thuis
20:40 Volt 21:30 Hoe is het zo
ver kunnen komen? 22:00 De
laatste show 22:45 Het journaal
laat 23:05 Winst Joker+/Lotto
23:06 KENO-uitslagen 23:07
EuroMillions 23:09 Het weer
23:15 Sea patrol
07:00 Piet Piraat 07:09 Pat
Stan 07:10 Modderland 07:20
Disney's 101 dalmatiërs 07:45
Samson en Gert 08:10 Junior
Eurosong 2011 08:20 Pat
Stan 08:30 Jes Clips 08:35 Jun
gle beat 08:40 Mijn job is top
08:50 Karrewiet 08:58 CAN
VAS 09:00 Terzake 09:35 KET-
NET 12:00 Hazentem Internati
onaal 12:10 Lazytown 12:35 De
Smurfen 13:00 Disney's Legen
de van Tarzan 13:25 Sprookjes
boom 13:35 Disney's Kim Pos
sible 14:00 Amika 14:45 Kratts
in het wild 15:05 De 5 15:30
Dierendetectives 15:55 Sally
Bollywood 16:10 Supersport-
Iets 16:20 Samson en Gert
16:45 Disney's 101 dalmatiërs
17:05 Modderland 17:15 Pe-
perbollen 17:45 Junior Euro
song 2011 17:50 De Elfenheu
vel 18:05 Karrewiet 18:15 De
Elfenheuvel 18:30 Junior Euro
song 2011 18:40 Mijn job is
top 18:50 Jes Clips 18:55
W817 19:10 Junior Eurosong
2011 19:20 Karrewiet 19:30
The elephant princess 19:54
CANVAS 20:00 Terzake 20:35
Sporza: Studio 1 De Cup live
22:50 Sporza: De Cup magazi
ne 23:50 An inconvenient truth
07:00 Breakfast 10:15 Helicop
ter heroes 11:00 Homes under
the hammer 11:55 BBC News
12:00 To build or not to build
12:45 Cash in the attic 13:10
BBC News 13:15 Bargain hunt
14:00 BBC News atone 14:30
Regionaal nieuws en weer
bericht 14:45 Doctors 15:15
Celebrity master chef 16:00
BBC News 16:05 Animals at
work 16:35 Scoop 17:00 Hotel
Trubble 17:30 Serious explor
ers: Livingstone 17:55 Deadly
60 bites 18:00 Newsround
18:15 Pointless 19:00 BBC
News 19:30 Regionaal nieuws
en weerbericht 19:55 Party po
litical broadcast 20:00 The One
show 20:30 Waterloo Road
21:27 BBC News 21:30 Planet
dinosaur 22:00 Who do you
think you are? 23:00 BBC News
23:25 Regionaal nieuws en
weerbericht 23:32 Weerbericht
23:35 Ask Rhod Gilbert
07:00 Little robots 07:10
Guess with Jess 07:20 Pinky
Dinky Doo 07:35 Little Charley
Bear 07:45 Rastamouse 08:00
Safari 8 08:30 Trust me I'm a
genie 08:40 Leon 08:45 League
of super evil 08:55 Newsround
09:00 Trapped 09:30 Green
Balloon Scrapbook 09:55 Dirt-
girlworld 10:05 The Koala
brothers 10:15 Driver Dan's
story train 10:25 Chuggington
10:35 Raa Raa the noisy lion
10:45 Nuzzle and Scratch
11:05 Get squiggling 11:20
ZingZillas 11:45 Waybuloo
12:05 In the night garden 12:35
The new pink panther show
13:00 The daily politics 14:00
See hear 14:30 Lifeline 14:40
Coast 15:00 The daily politics:
Conference special 17:00 Real
rescues 17:30 Flog it! 18:15 An
tiques road trip 18:55 Party po
litical broadcast 19:00 Egg
heads 19:30 Reel history of
Britain 20:00 Escape to the
country 21:00 Natural world
22:00 How to win in the den
23:00 Never mind the Buz-
zcocks 23:30 Newsnight
09:00 heute 09:05 Rote Rosen
09:55 ARD-Wetterschau 10:00
heute 10:03 Brisant 10:25 Die
Stein 11:15 In aller Freund-
schaft 12:00 heute 12:15 ARD-
Buffet 13:00 ZDF-Mittagsma-
gazin 14:00 Tagesschau 14:10
Rote Rosen 15:00 Tagesschau
15:10 Sturm der Liebe 16:00
Tagesschau 16:10 Panda, Goril
la Co 1 7:00 Tagesschau
17:15 Brisant 18:00 Verbotene
Liebe 18:50 Mord mit Aussicht
19:45 Wissen vor 8 19:50 Das
Wetter im Ersten 19:55 Börse
im Ersten 20:00 Tagesschau
20:15 Vom Ende der Liebe
21:45 Plusminus 22:15 Tages-
themen 22:43 Das Wetter im
Ersten 22:45 Anne Will
09:00 heute 09:05 Voile Kanne
- Service taglich 10:30 Die Ro-
senheim-Cops 11:15 SOKO
Kitzbühel 12:00 heute 12:15
drehscheibe Deutschland
13:00 ZDF-Mittagsmagazin
14:00 heute - in Deutschland
14:15 Die Küchenschlacht
15:00 heute 15:05 Topfgeldja-
ger 16:00 heute - in Europa
16:15 Herzflimmern - Die Klinik
am See 17:00 heute - Wetter
17:15 hallo deutschland 17:45
Leute heute 18:00 SOKO Wis-
mar 18:50 LOTTO Ziehungam
Mittwoch 19:00 heute 19:20
Wetter 19:25 Küstenwache
20:15 Aktenzeichen XY... unge-
löst 21:45 heute-journal 22:12
Wetter 22:15 auslandsjournal
22:45 ZDFzoom: Erschiittert,
enttauscht, entfremdet 23:15
Markus Lanz
Duitsland 3 WDR
07:20 Schooltelevisie 08:20
Planet Wissen: Amerikanische
Bürgerkrieg - von Yankees und
Rebellen 09:20 Eins zu eins -
Gesprach aus Berlin 09:45 hier
und heute 10:00 Lokalzeit
10:30 Aktuelle Stunde 11:10
Elefant, Tiger Co. 12:00 Leo
pard, Seebar Co. 12:45 WDR
aktuell 13:00 Servicezeit 13:30
In aller Freundschaft 14:15
markt 15:00 Planet Wissen: Der
Zahn der Zeit - dem Verfall auf
der Spur 16:00 WDR aktuell
16:15 daheim Srunterwegs
18:00 Lokalzeit 18:05 hier und
heute 18:20 Servicezeit 18:50
Aktuelle Stunde 19:30 Lokal
zeit 20:00 Tagesschau 20:15
Das NRW Dueil 21:00 Land und
lecker 21:45 WDR aktuell
21:55 Bericht aus Brüssel 22:10
SK Kölsch 22:55 Tatort: Ratten-
linie
Discovery
07:40 Street customs 2008:
Zach Cody Xmas cars 08:30
The global garage - Bangla
bangers (109:25 American
chopper: Police bike (2) 10:20
Survivorman: South Pacific
11:15 James May's Toy Stories:
Lego 12:10 Things that move
12:35 Extreme explosions: To
ronto, Oh 13:30 Building the
future: 21st century shelter
14:25 How it's made: Combina
tion wrenches 14:55 How it's
made: Carbon fibre car parts
15:20 Storm chasers 2010:
Back seat driver 16:15 Mega
builders: Extreme wave ma
chine 17:10 American hotrod:
'36 Truck -Parti 18:05 Myth-
busters: James Bond special (1)
19:05 Dirty jobs: Marble maker
20:00 Dual survival: Soaked
21:00 The amazing race 22:00
Walking the Amazon: Brazil to
the Atlantic 23:00 Swords: Life
on the line: Payout
National Geographic
07:00 Earth investigated: Stone
age apocalypse 08:00 The dog
whisperer: Drop it sugar!,
three's a crowd, the other
woman 09:00 Predator CSI:
Slumdog leopards 10:00 Earth
investigated: Ancient sea mon
sters 11:00 Martian robots
12:00 The dog whisperer: Chuy,
Jack en Carmine 13:00 Hard
Time: The Hustle 14:00 Inside:
The tiger trade 15:00 Air crash
investigation: 6 Mile plunge
16:00 Predator CSI: Revenge of
the elephants? 17:00 Earth in
vestigated: Ancient sea mon
sters 18:00 Martian robots
19:00 The dog whisperer: Sky-
ler, Cassie and Tori 20:00 Mega-
factories: New York subway
21:00 Mystery files: Lawrence
of Arabia 21:30 Mystery files:
Alexander the Great 22:00 Pa-
ranatural: Blood rain and star
jelly 23:00 Mystery files: Law
rence of Arabia 23:30 Mystery
files: Alexander the Great
07:15 Safari sisters: Elephanta-
phobia 07:40 Breed all about it:
Clumber Spaniel 08:10 Dogs
101: English Bulldog, Collie,
Wire Fox Terrier, Cavalier King
Charles Spaniel 09:05 Cats 101:
American shorthair, Savannah,
Scottisch fold, Persian, Ragdoll,
Sphynx 10:00 Animal cops
Houston: Beyond the call of
duty 10:55 E-vets: The interns -
Emotional rollercoaster 11:20
Wildlife SOS international
11:50 K9 cops: The war on
drugs 12:45 Crocodile hunter.
Dangerous Africans 13:40
Shark invasion 14:30 Escape to
Chimp Eden: Mission chimpos-
sible: Eugene's choice 15:00
The really wild show 15:30
Chris Humfrey's wildlife 16:20
Bad dog: Houdinis 17:10 Breed
all about it: Collie 17:35 Echo
and the elephants of Amboseli
18:00 Ace of cakes 18:30 What
not to wear 19:30 Snog, marry,
avoid? 20:00 Rich bride, poor
bride: It's all about me 21:00
Cherry Healey investigates...
Drinking 22:00 Who do you
think you are?: Spike Lee 22:55
LA Ink: Kat minus Sixx 23:50
Police women of Maricopa
County: One-stop shopping for
crime
06:25 Roary the racing car
06:35 Dora the explorer 07:00
Spongebob Squarepants 07:50
Fairly odd parents 08:25 Dora
the explorer 08:50 Ni hao kai
Ian 09:15 My little pony 09:35
Dirk Scheele 09:45 Pirn Pom
09:55 Bubble Guppies 10:20
Roary the racing car 10:30
Team Urriizoomiz 10:50 Bobo
11:00 Go Diego Go! 11:25
Postman Pat 11:40 Thomas
11:50 Shaun the sheep 12:00
iCarly 12:25 Wingin' it! 12:45
De klas uit! 12:55 Wingin' it
13:15 Anubis: De Toom van Ba-
lor 14:00 Victorious 14:45 Po
wer Rangers - Samurai 15:10
Kids for animals 15:20 Winx
club 15:45 De klas uit! 15:55
Fairly odd parents 16:05 Explo
rers 16:20 T.U.F.F. Puppy 16:45
Spongebob Squarepants 17:10
Big time rush 17:35 iCarly
18:00 The penguins of Mada
gascar 18:20 Fairly odd parents
18:45 Het Huis Anubis 19:10
T.U.F.F. Puppy 19:25 Wingin' it!
19:50 iCarly 20:15 Spongebob
Squarepants 20:35 Avatar
21:00 Drake Josh 21:25 iCar
ly 21:50 Alex FM 22:15 Naked
Brothers Band 22:45 The troop
23:10 Saved by the bell 23:35
Big time rush 00:00 True Jack
son 00:25 Drake Josh
11:00 Top 11 at 11 12:00 The
Supercharts 13:25 Brand new
chart 14:20 Brooke knows best
14:45 America's best dance
crew 15:35 My super sweet 16
16:25 Made 17:20 Awkward
17:45 Audrina 18:10 16 and
pregnant 19:35 Room raiders
20:00 True life 20:50 Pranked
21:15 Disaster date 21:40 Jer
sey shore 22:30 Moneymakers
22:55 Blue mountain state
23:20 Jackass
08:30 Wari 09:00 Flash 09:05
En pays de... 09:30 Une brique
dans le ventre 10:00 Flash
10:05 Littoral 10:35 Nec plus
ultra la collection 11:00T'es
pas la seule 11:30 Plus belle la
vie 12:00 Flash 12:05 Al dente
12:30 Shanti, au coeur de I'lnde
13:30 Belgisch nieuws 14:05
Les amants 15:30 Flash 15:35
Hymen 16:00 Nieuws 16:30
Questions pour un champion
17:00 Flash 17:05 Questions a
la une 18:00 Nieuws 18:20 L'in-
vité 18:30 Le journal de l'éco-
nomie 18:35 Les hauts et les
bas de Sophie Paquin 20:05
Flash 20:15 Entretien avec la
matière 20:30 Frans nieuws
21:00 Des racines et des ailes
23:00 Nieuws 23:10 Zwitsers
nieuws 23:35 Afrikaans nieuws
23:50 L'école du pouvoir
08:30 Autosport 09:00 Test
drive 10:00 Eurogoals 11:00
Wielrennen 17:00 Cricket
19:30 Wednesday selection
19:40 Paardensport 21:10 Ri
ders club 21:15 Golf 22:55 Golf
club 23:00 Zeilen 23:30 Yacht
Club 23:35 Snooker
09:30 Revealed 10:00 World
business today 11:00 American
morning: Wake-up call 11:30
Talk Asia 12:00 World one
13:00 Piers Morgan tonight
14:00 News stream 15:00
World business today 16:00 In
ternational desk 17:00 The
brief 17:30 World sport 18:00
Prism 19:00 International desk
19:30 Revealed 20:00 Quest
means business 21:00 Piers
Morgan tonight 22:00 Connect
the world 23:00 BackStory
23:30 World sport