ÜyarteiJüj] n m 'n 'n o 'n SAgmau Colofon anilieherêchfen 32 familieberichten woensdag 21 september 2011 nienseniinq.nl Na een verstoorde jeugd, een actief leven en een zwaar ziekbed is overleden ons oud-bestuurslid Anne Bliek-Wijndelts Een sterke vrouw (Spreuken 31 vers 10). In besloten kring hebben wij afscheid van haar genomen. Namens bestuur en vrijwilligers van de Stichting Synagoge Middelburg R.J. Gomperts, voorzitter A. Vos, secretaris Afscheid nemen is met dankbare handen meedragen al wat herinnering is. Na een paar laatste moeilijke maanden, is na een voltooid leven overleden mijn moeder Johanna Paulina van Dam-Kiesewetter Weduwe van Johannes Gerardus van Dam Amsterdam, 28 december 1920 - f Goes, 19 september 2011 Marijke en Ad (in liefdevolle herinnering) Saar Wilgestraat 42 4431 CH 's-Gravenpolder Zaterdag 24 september is er van 10.30 tot 10.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van haar te nemen in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend willen we haar in een afscheids bijeenkomst herdenken. Na de bijeenkomst is er in het crematorium gelegenheid voor condoleance en samenzijn. Mijn dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum "Randhof" voor de goede en liefdevolle verzorging. Diep bedroefd, maar met mooie herinneringen, moeten wij afscheid nemen van mijn zus Maatje Griep-de Graag Kattendijke: W.P. Drever Ze zijn ons maar geleend, De vele aardse dingen Ons onbetwistbaar eigendom Zijn de herinneringen Toch nog onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze ontzettend lieve mam en omie Maria Klazina Janse-Dobbelaar Sinds 2004 weduwe van Jan Janse Elly, Erik, Marielle en Carina Vlierman Enschede, 17 september 2011 Gareelhoek 10 7546 MX Enschede De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante M.K. Janse-Dobbelaar We wensen Elly, Erik, Marielle en Carina veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. P.J. Dobbelaar J. Dobbelaar-Tissink J. Dobbelaar G.J. Dobbelaar-de Voogd Neven en nichten Middelburg, 21 september 2011 Na een lang en tot het einde zorgzaam leven is vredig ingeslapen onze innig geliefde moeder, schoonmoeder en grootmoeder Neeltje de Looff Weduwe van Jan den Engelsman ■sV 16 maart 1914 15 september 2011 Oud-Sabbinge: Willem den Engelsman Nettlebed: Kees den Engelsman Chowsey: Margaret Brown Melissa den Engelsman-Brown Correspondentieadres: W. den Engelsman Ring 9 4471 PS Oud-Sabbinge Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op zaterdag 24 september van 10.00 tot 10.30 uur in "De Ark", Oranjeplein 2 te Oost-Souburg, waarna aansluitend de dienst van Woord en Gebed zal plaatsvinden in "De Open Haven", het kerk gebouw van de Protestantse Gemeente Oost-Souburg. Na de dienst zal de begrafenis om 11.30 uur plaatshebben op de algemene begraafplaats, M.A. van de Puttestraat te Oost- Souburg. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in De Ark, gelegen naast bovengenoemd kerk gebouw. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Neeltje de Looff Weduwe van Jan den Engelsman Fam. de Looff Wij zijn erg geschrokken en verdrietig, omdat de moeder van onze klasgenote Kimèedy Lnkas is overleden. We leven mee met Kimèerly en haar familie. klas 4 ZWa, mentor mevr. M. deMunck team Zorg SC Welzijn GSW Toorop teamleider dhr. J.P. de Klerk Het verlies was er al voor het einde, de rouw voordat het afscheid kwam. Met liefde hebben wij afscheid genomen van Pieter Jacobus Verbrugh Pieter - Eindhoven, t Geersdijk, 5 maart 1933 18 september 2011 Helmy Jeroen, in liefdevolle herinnering Martijn en Oda Onze speciale dank gaat uit naar het personeel van Landgoed Rijckholt voor hun warme, toegewijde zorg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden zaterdag 24 sep tember om 12 uur in het Crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Correspondentieadres: Esdoornstraat 19,4431 DH 's-Gravenpolder Toch nog onverwachts is overleden onze geliefde zus, op de gezegende leeftijd van 97 jaar. Uitvaartcentrum H. Jobse Postbus 8046 4330 EA Middelburg 0118-46 22 05 ERZORGING Peter Butler Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl En zo is de cirkel weer rond. l4^ï/ de finish is voor de ander Na ruim 30 jaar werkzaam te zijn geweest binnen de uitvaartbranche is het tijd voor Huib om te gaan genieten van zijn vrije tijd. Op dinsdag 20 september 2011 heeft hij zijn directietaken neergelegd en "het stokje" overgedragen aan zijn dochter Herma. Voor u misschien geen onbekende. Sinds 1994 is zij werkzaam binnen de onderneming en vanaf nu uw aanspreekpunt voor alle zaken mêt betrekking tot de onderneming. Huib heeft besloten deze feestelijke gebeurtenis alleen met het personeel te vieren en u op deze manier op de hoogte te stellen. Tot december zal hij binnen de onderneming zijn eigen werkmomenten kiezen. Voor hen, die hij in de werksfeer niet meer zal ontmoeten, hartelijk dank voor de jarenlange samenwerking.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32