Dagje weg met 25% korting O 0 0 PZC m ABONNEE VOORDEEL Profiteer van voordeel op parken en musea www. pzc. n I/dagjeweg Zuiderzeemuseum Attractiepark Slagharen Sea Life Oberhausen Bobbejaanland Combi Madame Tussauds en Amsterdam Dungeon Geniet met dit combiticket van een heerlijk dagje Amsterdam. Sta oog in oog met vele beroemdheden bij Madame Tussauds. Van filmsterren tot sporthelden en van nationale tot internationale artiesten. The Amsterdam Dungeon bevindt zich op 300 meter afstand van het wassen beeldenmuseum. Beleef hier 500 jaar duistere geschiedenis in 11 shows met 7 acteurs in één huiveringwekkende belevenis. Ligging: Amsterdam Prijs volwassenen Normale prijs: 42,- Abonneeprijs: 28,- Prijs kinderen vanaf 4 jaar Normale prijs: 32,- Abonneeprijs: 20,50 Geldigheid ticket: t/m 31 oktober 2011 In 1932 sloot de Afsluitdijk de Zuiderzee af en kregen de twee binnenmeren de naam IJsselmeer en Markermeer. Het Zuiderzeemuseum in Enkhuizen richt zich op de geschiedenis, actualiteit en toekomst van dit gebied. Medewerkers tonen historische ambachten en het dagelijks leven van begin vorige eeuw. In het openluchtgedeelte vindt u authentieke panden uit het voormalige Zuiderzeegebied, afkomstig uit de omliggende vissersdorpen. Ligging: Enkhuizen Prijs volwassenen Normale prijs: 14,- Abonneeprijs: 10,50 Prijs kinderen vanaf 4 jaar Normale prijs: 8,40 Abonneeprijs: 6,30 Geldigheid ticket: t/m 30 oktober 2011 Kom naar de Miracle of Lights Parade van 8 oktober t/m 5 november 2011, het herfstuitje van dit jaar. Zodra de schemering valt, worden alle attracties en The Main Street met miljoenen lampjes verlicht. Verlichte voertuigen met characters, steltlopers, gekostumeerde danseressen en muziek zorgen voor een mysterieuze afsluiting van de dag (open tot 19.30 uur). Voorafgaand aan dit schouwspel kunt u genieten van meer dan 40 attracties voor jong en oud, shows en live-acts. Ligging: Slagharen Prijs volwassenen Normale prijs: 19,50 Abonneeprijs: 14,65 Prijs kinderen vanaf 3 jaar Normale prijs: 19,50 Abonneeprijs: 14,65 Geldigheid ticket: t/m 6 nov. 2011 Prijs volwassenen Normale prijs: 19,50 Abonneeprijs: 14,65 jg Prijs kinderen vanaf 3 jaar I Normale prijs: 16,50 I Abonneeprijs: t 12,40 I Geldigheid ticket: t/m 31 oktober 2011 v Prijs volwassenen Normale prijs: 32,- Abonneeprijs: 24,- Prijs kinderen vanaf 1 meter Normale prijs: 27,50 Abonneeprijs: 20,65 Geldigheid ticket: t/m 6 november 2011 Welkom in de fascinerende onderwaterwereld van Sea Life. Verheug u op indrukwekkende ontmoetingen in onder andere onze onderwatertunnel. In de onderwatertunnel waant u zich in tropische wateren en ziet u prachtige vissen direct voor u! Kom oog in oog te staan met haaien, piranha's, roggen, zeepaardjes en andere prachtige vissen. In meer dan 50 aquaria en met meer dan 5000 dieren biedt Sea Life een prachtige staalkaart van de 7 wereldzeeën. Ligging: Oberhausen (Duitsland) Prijs volwassenen Normale prijs: 17,95 Abonneeprijs: 12,50 Prijs kinderen vanaf 3 jaar Normale prijs: 12,95 Abonneeprijs: 9,50 Geldigheid ticket: t/m 30 december 2011 Wilt u een dagje uit in het najaar met het hele gezin? Bespaar veel geld en profiteer van 25% korting op de toegangsprijs van maar liefst 6 parken en musea. Kies uit deze populaire trekpleisters en maak er een gezellige dag van. Voor ieder wat wils: binnen en buiten, ver weg en dichtbij, voor kinderen en volwas senen, vol plezier en lekker actief! Alle aanbiedingen zijn geldig tijdens de herfstvakantie. Meer informatie en het bestellen van tickets kunt u vinden op www.pzc.nl/dagjeweg fgpp/ Ouwehands Dierenpark Rhenen Leef u voordelig uit in 't Plezantste Land! leder weekend en tijdens de herstvakantie. Bovendien is het hier van 22 oktober tot 6 november Halloween. Zombies, weerwolven en vampieren nemen hun intrek in het cowboydorp. Omgetoverd tot spookstad in griezelige Halloween-sfeer. Nieuw is de unieke 4D theatershow VAMPires van wereldkampioene stage illusions Sittah Koene. Op zaterdag 29 oktober is het Halloween Nocturne tot 22.00 uur! Het park is op 30 oktober gesloten. Een bezoek aan dit dierenpark is een spannende belevenis! Bespied de witte leeuwen vanuit een uitkijk post, sta neus aan neus met de ijsberen en loop door het unieke Berenbos waar bruine beren en wolven samen leven. Loop onder de slingerende orang oetans door of hang zelf de beest uit in RavotAapia, Europa's grootste overdekte speeljungle. Tot en met 30 oktober is de familieshow 'Bamboo Bill krijgt de kriebels' nog te zien op het park. Ligging: Rhenen (bij Arnhem) Ligging: Lichtaart (België)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 16