Annie Kouwer-Gagestein Adriana Elisabeth Spuij-Brasser Ans Spuij-Brasser O dlenseniifiq.nl dinsdag 20 september 2011 familieberichten 131 Op donderdag 15 september jl. is overleden oud-medewerker van politie Frans Anthonie Rijnberg Wij wensen zijn familie veel sterkte toe bij het verwerken van hun verlies. Namens alle medewerkers van Politie Zeeland, A. M. Demmers-van der Geest, korpschef E. A. M. Brekelmans-van Woensel, plv. korpschef Nu mag ze veilig rusten in de hemel bij God Eunji Dankbaar voor haar leven, laten wij u met veel verdriet weten dat, na een moedig gedragen ziekte en in het volle vertrouwen op haar Heer en Heiland, is overleden onze zorgzame moeder en lieve, trotse oma Anna Clara Kouwer-Gagestein weduwe van Johannes Kouwer 's-Gravenzande, 19 november 1930 t Zierikzee, 18 september 2011 Zjerikzee, Gerard en Anja Kouwer-Comelissen VJarut, Eun Ji Oss, Tim en Lindy, Debbie Bob van Bergen Oss, Mireille Kouwer Onze dank gaat uit tiaar de medewerkers van Hospice "Kaaskenshuis" en Allévo en naar doktersechtpaar Marijke en Arie Speelman, zij hebben (o)ma bijgestaan met liefdevolle aandacht en verzorging tijdens haar ziekte. Correspondentieadres: Oesterstraat 50 4301 ZJ Zierikzee (O)ma is thuis opgebaard. Vrijdag 23 september is er van 12.30 tot 13.15 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in het kerkcentrum van de Gasthuiskerk aan het Havenplein te Zierikzee.'(ingang en parkeren via Hoge Molenstraat) De dankdienst voor haar leven begint om 13.30 uur in de Gasthuiskerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee, omstreeks 14.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in het kerkcentrum. In naam van (o)ma: liever geen bloemen, maar in plaats daarvan een gift voor het Hospice, hiervoor zal een collectebus in het kerkcentrum staan. Verdrietig delen wij u mee dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve schoonzuster en tante Weduwe van J.C.Kouwer Daan en Sien Verhulst-Kouwer Cor en Adrie Verburg-Kouwer Han en Corrie Poppe-Kouwer neven en nichten Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Annie Kouwer-Gagestein Als vrijwilliger en bestuurslid heeft Annie zich ruim 50 jaar voor het Nederlandse Rode Kruis op bijzondere wijze ingezet voor kwetsbare mensen. Ze begeleidde en onder steunde met veel liefde zieken en ouderen. Ook bezocht ze jarenlang patiënten in het Zierikzeese Zweedse Rode Kruisziekenhuis. In de zorgcentra van Zierikzee zette zij handwerkmiddagen op en nam de coördinatie op zich. En handwerken deed ze. Tot de laatste momenten van haar leven. Voor haar tomeloze inzet ontving zij verleden jaar op haar 80ste verjaardag een Koninklijke onderscheiding. Wij zullen ons 'goudklompje' onder de vrijwilligers missen. Wij wensen haar familie heel veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Namens de vrijwilligers, leden en bestuur van het Nederlandse Rode Kruis, afdeling Zierikzee Jos Schlicher, voorzitter Rinus van den Houten, secretaris Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze goede vriendin Annie Kouwer-Gagestein Na het overlijden van haar man Johan was zij jarenlang de drijvende kracht achter de contacten tussen de hervormde gemeente van Zierikzee en de evangelisch Lutherse gemeente van Bad Berka (voorm. Oost-Duitsland). Wij zijn dankbaar voor wat zij voor beide gemeenten mocht betekenen. Wij wensen haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte, maar bovenal Gods nabijheid toe. Namens de contactgroep, Corrie Luijendijk Teunie Wessels Ad-van Oosterom Zierikzee/Bad Berka, 18 september 2011 Waarom af dat vechten, waarom af die pijn. Je wifcfe hier niet weg, je zvifde Bij ons zijn. (De strijd van oneerlijkheid Je wilde graag verder, Ais (even. lijden wordt, is sterven een verlossing. EwaLufats -Antohczyk A-19 september 1964 115 september 2011 Middelburg: Piet Dennis en Kimberly Lucienne en Ton Michelle Diane en Klaas Klein- en achterkleinkinderen Cfietm.no (Polen): Vader Jozef Antohczyk Papendrecht: Iwona en Marius LauraDavicf Correspondentieadres Vrijlandstraat 22, 4337 ED Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 22 september van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum H.Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, waarna de afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na cfe begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. T,wa hiefdvan Bloemen. Zij die geen rouwbriefheBBen ontvangen, gefieve deze advertentie ais zodanig te Beschouwen. Lieve Ewa 19-09-1964 15-09-2011 Bedankt voor je vriendschap. We zullen je missen. Je zal altijd in ons hart blijven. Wij wensen de familie enorm veel sterkte in deze moeilijke tijd. Claudia Bert Vaitiero Valentino Diepbedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve collega EwaLukas Ewa werkte bij ons sinds april 2000 en heeft met grote inzet en toewijding bij ons bedrijf gewerkt. We zuffenje missen en nooit vergeten. Wij willen Piet en de kinderen en familie heel veel sterkte wensen met dit verlies van zo'n lieve vrouw. Natasjajobse Ronald Schukking Okke Pik Niels van Rijswijk en alle collega's Middelburg, 19 september 2011 Een moeder sterft altijd te vroeg al wordt zij nog zo oud. Je hoopt dat het lot haar nog lang sparen zal, omdat je van haar houdt. Maar als de dagen kwellen gaan, omdat zij ziek is, moe en oud, hoop je dat het stoppen zal, omdat je van haar houdt Na jaren, waarin haar krachten geleidelijk afnamen maar haar wilskracht ongebroken bleef, is in alle rust overleden onze lieve moeder en oma Ans weduwe van Cornelis Spuij *Tjimahi, 30 maart 1922 t Middelburg, 18 september 2011 Rob Spuij Arvid en Christa Sylvia Spuij Renaldo en Elisabete Correspondentieadres: Westerzicht 158, 4385 AR Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 23 september van 11.30 tot 12.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zullen wij haar om 13.00 uur gedenken tijdens een samenkomst in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. "De bloem is vergankelijk maar de kracht erachter niet" Onze liefdevolle, zorgzame, betrokken, krachtige zus, schoonzus en tante die zoveel van het leven en van een ieder in haar omgeving hield, is van ons heengegaan Leen Brasser Rinus Brasser Suus Brasser-Vos t Piet Brasser Rie Brasser-Plasse Bep Ros-Brasser -f Lex Ros t Neven en Nichten Ria Arentshorst-Brasser Anton Arentshorst Corry van der Horst-Brasser Herman van der Horst t Wij wensen Rob, Sylvia en de kleinkinderen veel sterkte in deze moeilijke periode. COl Of Q Harjiiijeberichten Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 0884)13 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 31