sport 141
Eerste puntje voor Breskens
maandag 19 september 2011
IJÏÏ3SLAGEN
ZATERDAGVOETBAL
Hoofdklasse B: Hoek - Nivo Sparta 1 -0, Nieuw
Lekkerland - ASWH 2-2, Zwaluwen - Kozakken
Boys 2-3, Heerjansdam - XerxesDZB 2-3, Achil
les Veen - Excelsior M. 0-3, LRC - Kloetinge
4-1, Scheveningen - RVVH 1-0
Kozakken Boys
3
3
0
0
9
8-
4
Scheveningen
3
3
0
0
9
6-
3
ASWH
3
2
1
0
7
8-
4
RWH
3
2
0
1
6
10-
5
Zwaluwen
3
2
0
1
6
7-
3
Excelsior M.
3
2
0
1
6
6-
3
Hoek
3
2
0
1
6
4-
1
LRC
3
1
0
2
3
6-
7
Nivo Sparta
3
1
0
2
3
4-
5
Kloetinge
3
1
0
2
3
7-
9
XerxesDZB
3
1
0
2
3
4-
"7
Nieuw Lekkerland
3
0
1
2
1
4-
8
Heerjansdam
3
0
0
3
0
7-
13
Achilles Veen
3
0
0
3
0
2-
11
Roda Boys/Bomm
3
2
1
0
7
10-
1
Heinenoord
3
2
1
0
7
6-
2
Zaamslag
3
2
1
0
7
5-
1
Stedoco
3
2
0
1
6
6-
4
Oranje Wit
3
2
0
1
6
5-
3
De Zwerver
3
1
2
0
5
3-
1
Almkerk
3
1
1
1
4
7-
6
Sliedrecht
3
1
1
1
4
5-
4
Alblasserdam
3
1
0
2
3
6-
7
GPC Vlissingen'
3
1
0
2
3
1 -
4
Rijsoord
3
1
0
2
3
6-
11
WC'68
3
1
0
2
3
4-
9
SC Everstein
3
0
1
2
1
2-
8
WGZ
3
0
0
3
0
1 -
6
Dinteloord
3
3
0
0
9
13- 5
Terneuzense Boys
3
2
1
0
7
11 - 4
SSV'65
3
2
0
1
6
11 - 4
Duiveland
3
2
0
1
6
6- 2
Klundert
3
2
0
1
6
6- 4
Zwaluwe
3
1
2
0
5
7- 6
Nieuwdorp
3
1
1
1
4
5- 3
Serooskerke
3
1
1
1
4
7- 6
Arnemuiden
3
1
1
1
4
6- 7
Bruse Boys
3
1
0
2
3
3- 10
Internos
3
0
2
1
2
6- 10
Dauwendaele
3
0
1
2
1
4- 9
DFS
3
0
1
2
1
3- 11
Yerseke
3
0
0
3
0
4- 11
Derde klasse A: Domburg - De Noormannen
1-1, 's Heer Arendskerke - Veere 3-0, Nieuw-
land - Oostkapelle 0-3, De Meeuwen - Hein-
kenszand 1-1, Hoedekenskerke - VCK 0-7, Be
velanders - AZW 0-4
VCK
3
3
0
0
9
13-
0
s-Heer Arendsk.
3
3
0
0
9
7-
1
Heinkenszand
3
2
1
0
7
11 -
2
AZW
3
2
1
0
7
9-
0
De Meeuwen
3
2
1
0
7
6-
2
Oostkapelle
3
1
1
1
4
5-
3
De Noormannen
3
1
1
1
4
4-
5
Hoedekenskerke
3
1
0
2
3
3-
17
Domburg
3
0
1
2
1-
2-
6
Veere
3
0
0
3
0
3-
8
Bevelanders
3
0
0
3
0
1 -
9
Nieuwland
3
0
0
3
0
0-
11
Derde klasse B:
Seolto -
Krabbendijke 1
-4,
Noad'67
3
3
0
0
9
13-
4
The Gunners
3
3
0
0
9
10-
4
DHV
3
2
0
1
6
12-
6
Tholense Boys
3
2
0
1
6
5-
7
Krabbendijke
3
1
1
1
4
6-
6
SVG
3
1
1
1
4
7-
8
WHS
3
1
0
2
3
8-
8
Seolto
3
1
0
2
3
5-
7
Kapelle
3
1
0
2
3
5-
8
MZC'11
3
1
0
2
3
7-
12
Rillandia
3
0
1
2
1
5-
9
Vosmeer
3
0
1
2'
1
3-
7
Vierde klasse A: Waarde - Wolfaartsdijk 1-1,
SVD - Borssele 1-1, Spui - Lewedorpse Boys
3-3, Wemeldinge - Colijnsplaatse Boys 9-0,
Apollo'69 - MZVC 2-4, Vlissingen - Kruiningen
1-1
Wemeldinge
3
3
0
0
9
16-
1
MZVC
3
3
0
0
9
11 -
4
Kruiningen
3
2
1
0
7
9-
2
Spui
3
2
1
0
7
8-
5
Vlissingen
3
2
1
0
7
7-
5
Borssele
3
1
1
1
4
3-
3
Apollo'69
3
1
0
2
3
7-
8'
Wolfaartsdijk
3
0
1
2
1
3-
5
Lewedorpse Boys
3
0
1
2
1
5-
9
Waarde
3
0
1
2
1
2-
7
SVD
3
0
1
2
1
2-
11
Colijnsplaatse Boys
3
0
0
3
0
3-
16
Vierde klasse B: Chrislandia
- SC Stavenisse
3-3, De Fendert -
SPS 6-1, Kogelvangers -
WIK'57 13-1, Brouwershaven - ZSC'62 1-7,
SKNWK - Vrederust 5-1Halsteren - Smerdiek
2-0
Kogelvangers 3 3 0 0 9 22- 1
De Fendert 3 3 0 0 9 20 - 1
SKNWK 3 3 0 0 9 14- 4
Halsteren 3 3 0 0 9 8- 3
Smerdiek 3 2 0 1 6 8 - 7
ZSC'62 3 1 0 2 3 13- 10
SPS 3 1 0 2 3 7-9
Vrederust 3 1 0 2 3 5- 12
Chrislandia 3 0 12 1 5 - 9
SC Stavenisse 3 0 1 2 1 4-11
Brouwershaven 3 003 0 4-16
WIK'57 3 0 0 3 0 2- 29
Hoofdklasse A res.: Pelikaan 2 - Kozakken
Boys 2 0-0, Rijsoord 2 - ASWH 2 1 -2, Heerjans
dam 2 - Kloetinge 2 2-1, Hoek 2 - LRC 2 2-0,
Oranje Wit 2 - WGZ 2 3-1, De Zwerver 2 -
Sliedrecht 2 2-0
Eerste klasse C: Zaamslag - Oranje Wit 2-1,
Almkerk - Roda Boys/Bommelerwaard 1-1, Al-
blasserdam - Sliedrecht 1-3, Heinenoord - SC
Everstein 3-1Stedoco - WGZ 2-0, Rijsoord -
WC'68 2-4, GPC Vlissingen - De Zwerver 0-2
ASWH 2
3
3
0
0
9
14- 4
Heerjansdam 2
3
3
0
0
9
11 - 3
Hoek 2
3
2
1
0
7
5- 1
De Zwerver 2
3
2
0
1
6
4- 8
Kloetinge 2
3
1
1
1
4
6- 4
Kozakken Boys 2
3
1
1
1
4
3- 1
Sliedrecht 2
3
1
1
1
4
3- 4
Oranje Wit 2
3
1
0
2
3
7- 8
LRC 2
3
1
0
2
3
2- 5
Pelikaan 2
3
0
2
1
2
4- 6
WGZ 2
3
0
0
3
0
2- 8
Rijsoord 2
3
0
0
3
0
1 - 10
1e klasse A reserve:
Wieldrecht 2
- Nieuw
Lekkerland 2 1-3, Groote Lindt 2 - SSV'65 2
4-0, De Meeuwen 2 - Arnemuiden 2 3-0, GPC
Vlissingen 2 - Serooskerke 2 2-0, Terneuzense
Boys 2 - Zaamslag 2 1-0, Drechtstreek 2 -
WGZ 3 5-1
Tweede klasse E: Bruse Boys - Terneuzense
Boys 0-6, Dinteloord - Internos 7-3, Arnemui
den - Duiveland 1-3, Zwaluwe - Nieuwdorp
2-1, SSV'65 - DFS 6-0, Klundert - DauwendSe-
ie 3-1, Serooskerke - Yerseke 3-1
Drechtstreek 2
3
3
0
0
9
11 -
3
Groote Lindt 2
3
3
0
0
9
11 -
4
GPC Vlissingen 2
3
2
1
0
7
12-
3
De Meeuwen 2
3
2
1
0
7
10-
6
Terneuzense Boys 2
3
2
0
1
6
8-
4
SSV'65 2
3
1
1
1
4
13-
9
Nw Lekkerland 2
3
1
1
1
4
7-
9
Wieldrecht 2
3
1
0
2
3
4-
8
Zaamslag 2
3
0
1
2
1
4-
6
Arnemuiden 2
3
0
1
2
1
5-
9
WGZ 3
3
0
0
3
0
6-
18
Serooskerke 2
3
0
0
3
0
3-
15
ASWH
DHC
Roosendaal
Spijkenisse
SW
Jeka
Internos
Poortugaal
Cortgene/JVOZ
Kloetinge
Nieuwerkerk
Soccer Boys
3
0
0
9
6-
2
2
1
0
7
7-
2
2
0
1
6
8-
3
2
0
1
6
9-
5
2
0
1
6
6-
5
2
0
1
6
4-
3
1
1
1
4
4-
6
1
0
2
3
4-
4
1
0
2
3
4-
5
1
0
2
3
4-
7
0
0
3
0
2-
7
0
0
3
0
2-
11
B-JUNIOREN
3e divisie D: TSC - SC 't Zand 0-1, Internos -
Jeka 1-3, RKDVC - Cortgene/JVOZ 0-5, Noad -
WODAN 1-1, Sarto - WSC 1-5, RKWO -
UNA/Brinvast 1-0
SVG - Vosmeer 3-1, Kapelle - WHS 3-2, DHV -
The Gunners 2-4, Tholense Boys - Rillandia
3-2, Noad'67 - MZC'11 5-1
Jeka
3
3
0
0
9
11 -
3
SC 't Zand
3
3
0
0
9
11 -
4
Cortgene/JVOZ
3
2
1
0
7
9-
2
RKWO
3
2
0
1
6
4-
2
Internos
3
1
1
1
4
7-
7
WODAN
3
1
1
1
4
6-
9
RKDVC
3
1
1
1
4
5-
9
WSC
3
1
0
2
3
7-
5
TSC
3
1
0
2
3
1 -
5
Noad
3
0
1
2
1
4-
8
Sarto
3
0
1
2
1
4-
11
UNA/Brinvast
3
0
0
3
0
2-
6
BRESKENS - Ylmaz Yavuz (wit shirt) van Breskens in een
fel duel verwikkeld met een speler van Zeeland Sport.
De wedstrijd in de vierde klasse van het zondagvoetbal
zou in 1-1 eindigen door doelpunten van Arnoud Stok
(Zeeland Sport) en Tom Meijer (Breskens). De punten-
deling bezorgde Breskens het eerste punt van het sei
zoen.
foto Peter Nicolai
JEUGD
A-JUNIOREN
4e divisie C: Spijkenisse - Nieuwerkerk 3-1,
Kloetinge - DHC 0-3, Internos - SW 3-1, Jeka -
Cortgene/JVOZ 2-1, Roosendaal - Soccer Boys
5-1, ASWH - Poortugaal 1-0
Wartburgia
Oerterp
SSS
HZW
SC 't Zand
Oranje Nassau 2
CSW
Eerste klasse A: CJW - Reiger Boys 2 0-3,
RVVH 2 - Jodan Boys 4-1, Delta Sports '95 FC -
Barendrecht 1-1, Lisse - Berkel 2-1, WIJ - RCL
2 0-2, Smerdiek - Rijnvogels, fc 0-0
3
1
1
1
4
3-
5
2
1
0
1
3
1 -
3
3
1
0
2
3
9-
10
3
1
0
2
3
8-
10
2
0
1
1
1
3-
5
2
0
0
2
0
1 -
3
3
0
0
3
0
4-
11
3 1
'1
1
4
6-
5
Walcheren
3
1
1
1
4
10- 7
3 1
1
1
4
9-
9
SC Kruisland
3
1
1
1
4
7- 6
2 1
0
1
3
7-
3
DSE
3
1
1
1
4
4- 5
3 1
0
2
3
7-
7
Grenswachters
3
1
1
1
4
5- 8
3 1
0
2
3
4-
6
HSC'28
3
1
0
2
3
5- 7
3 1
0
2
3
5-
9
Vivoo
3
1
0
2
3
6- 12
3 0
1
2
1
3-
6
Steenbergen
3
0
2
1
2
5- 7
3 0
0
3
0
3-
13
Luctor'88
3
0
0
3
0
6- 14
EBOH -
BSC 3-2,
Moerse
Vijfde klasse A: Sluis
- SDO'63 5-3, Schoondij-
Barendrecht
3
2
1
0
7
7-
2
Smerdiek
3
2
1
0
7.
4-
0
Delta Sports '95 FC
3
2
1
0
7
7-
4
Rijnvogels, fc
3
2
1
0
7
4-
2
RCL 2
3
1
1
1
4
7-
6
Lisse
3
1
1
1
4
6-
7
Reiger Boys 2
3
1
0
2
3
4-
4
RWH 2
3
1
0
2
3
6-
7
Berkel
3
1
0
2
3
5-
6
Jodan Boys
WIJ
3
3
1
1
0
0
2
2
3
3
5-
2-
7
4
CJW
3
0
0
3
0
1 -
9
2e klasse B: Papendrecht - Zwervers, cw 3-3,
RKAW - Stedoco 2 0-1, SVS - Zevenhoven
5-3, Rhoon - DHZ 5-3, Botlek, SC - Ter Leede
3 2-1, Zwaluwen - IJzendijke 2-3
SVS
Zwervers, cw
Rhoon
Stedoco 2
Zevenhoven
Papendrecht
Botlek, SC
DHZ
IJzendijke
Zwaluwen
Ter Leede 3
RKAW
3
0
0
9
18-
4
2
1
0
7
12-
4
2
1
0
7
13-
9
2
1
0
7
9-
6
1
1
1
4
7-
8
0
3
0
3
5-
5
1
0
2
3
4-
5
1
0
2
3
6-
9
1
0
2
3
6-
10
1
0
2
3
4-
9
0
1
2
1
1 -
3
0
0
3
0
3-
16
3e klasse C: GJS - SC Everstein 3-1, MZC'11 -
Barendrecht 2 1-2, Sleeuwijk - RWH 3 4-3,
Smerdiek 2 - Binnenmaas, FC 6-1, Tricht - Brid
le 1-5
C-JUNIOREN
2e divisie B: Feyenoord, sc (AV) - Westlandia
5-1, Cortgene/JVOZ - Spartaan'20 0-4, Spijke
nisse - Geldrop/Houta Bouw 2-1, UVS - SW
0-3, Haaglandia/Sir Winston Le - Quick 0-1,
Sparta (AV) - OJC ROSMALEN 0-1
D-PUPILLEN
Eerste divisie B: NAC - Mierlo Hout 12-0, FC
Den Bosch - VW/Helmond Sport 2 6-1, PSV -
Willem ll/RKC 2-2, Roda JC - DVO 3-0,
VW/Helmond Sport - Cortgene/JVOZ 0-1,
MW - Oranje Wit 5-1
VROUWEN
Hoofdklasse A: Oranje Nassau 2 - HZW 1-2,
CSW - The Knickerbockers 2-5, Odysseus '91 -
Wartburgia 1-1, SSS - Be Quick D 2-3, Oostka
pelle - Ter Leede 2 1-0, DTS '35 Ede - SC 't
Zand 3-1
Oostkapelle 3 3 0 0 9 6 - 0
Odysseus'91 3 2 1 0 7 6- 2
DTS'35 Ede 3 2 0 1 6 9- 3
Ter Leede 2 3 2 0 1 6 6- 3
Be Quick D 3 2 0 1 6 5- 4
The Knickerbockers 3 111 4 7-9
Barendrecht 2
3
2
1
0
7
5-
3
Sleeuwijk
2
2
0
0
6
8-
4
GJS
2
1
1
0
4
5-
3
Smerdiek 2
1
1
0
0
3
6-
1
Brielle
1
1
0
0
3
5-
1
Smitshoek
1
1
0
0
3
1 -
0
MZC'11
2
1
0
1
3
6-
3
RWH 3
3
0
1
2
1
4-
9
Binnenmaas, FC
3
0
1
2
1
5-
11
RCS
1
0
0
1
0
1 -
4
Tricht
1
0
0
1
0
1 -
5
SC Everstein
2
0
0
2
0
1 -
4
Best Vooruit
IFC
Geldrop
WSC
PSV
Terneuzen
Vlissingen
Rood Wit V
Boys - RCS 2-4, Madese Boys - Unitas 0-3, Aar
denburg - RKDVC 1-2, Uno Animo - Dosko
3-1, TSC - Roosendaal 2-1, Halsteren - Haar
steeg 2-0
Halsteren
TSC
Unitas
Uno Animo
Dosko
RCS
RKDVC
EBOH
BSC
Roosendaal
Madese Boys
Haarsteeg
Moerse Boys
Aardenburg
Derde klasse A: Zeelandia Middelburg - Allian
ce 6-3, Cluzona - Axel 0-4, Victoria'03 - FC Ber
gen 3-4, Internos - Ria W 6-0, HW'24 - Uni-
tas'30 5-2, SC Gastel - BW'63 3-2
HW'24 3 3 0 0 9 14- 5
Axel 3 3 0 0 9 9- 0
Internos 3 2 1 0 7 10- 2
FC Bergen 3 2 0 1 6 8 - 6
SC Gastel 3 1 2 0 "5 7- 6
Zeelandia Mid. 3 111 4 7 - 8
Ria W 3 1 0 2 3 5-8
Cluzona 3 1 0 2 3 2- 10
Victoria'03 3 0 1 2 1 7- 9
BW'63 3 0 1 2 1 5- 7
Unitas'30 3 0 1 2 1 4- 9
Alliance 3 0 12 1 5-13
Vierde klasse A: Breskens - Zeeland Sport
1-1, Jong Ambon - Patrijzen 4-2, Hontenisse -
Hulsterloo 1-1, Biervliet - Clinge gest, Oost
burg - Steen 0-2, Corn Boys - IJzendijke 2-4
ke - Groede 3-0, Philippine - Hoofdplaat 3-1,
Terhole - Vogelwaarde 1-4, Koewacht -
Graauw 1 -3
3
3
0
0
9
9-
4
2
2
0
0
6
9-
3
2
2
0
0
6
5-
0
3
2
0
1
6
10-
5
3
2
0
1
6
9-
6
3
2
0
1
6
6.-
5
3
2
0
1
6
5-
4
3
1
1
1
4
3-
4
3
1
0
2
3
4-
5
2
0
1
1
1
1 -
2
3
0
1
2
1
2-
7
3
0
1
2
1
4-
11
2
0
0
2
0
3-
6
3
0
0
3
0
3-
11
Philippine
Hoofdplaat
Graauw
Sluis
Vogelwaarde
SDO'63
Sluiskil
Koewacht
Schoondijke
Groede
Terhole
3
0
0
9
7-
1
2
0
1
6
5-
3
2
0
1
6
5-
5
1
1
1
4
6-
5
1
1
1
4
6-
5
1
0
1
3
6-
6
1
0
1
3
2-
2
1
0
1
3
2-
3
1
0
2
3
5-
4
1
0
2
3
4-
4
0
0
3
0
1 -
11
ZONDAGVOETBAL
Eerste klasse C: PSV - EFC 1-2, Brabantia - IFC
3-0, Nemelaer - WSC 2-1, Jeka - Terneuzen
3-1, Vlissingen - Longa 1-1, Rood Wit V -
Geldrop/Houta Bouw 0-6, Goes - Best Vooruit
2-1
EFC
Goes
Jeka
Longa
Nemelaer
Brabantia
Jong Ambon
3
3
0
0
9
12-
4
Steen
3
3
0
0
9
8-
1
Biervliet
2
2
0
0
6
4-
1
Clinge
2
2
0
0
6
4-
1
Hontenisse
3
1
2
0
5
12-
2
Zeeland Sport
3
1
1
1
4
6-
4
Hulsterloo
3
1
1
1
4
4-
3
IJzendijke
3
1
0
2
3
6-
8
Breskens
3
0
1
2
1
2-
5
Patrijzen
3
0
1
2
1
4-
8
Oostburg
3
0
0
3
0
2-
10
Corn Boys
3
0
0
3
0
3-
20
Vierde klasse B: SC Kruisland - Walcheren
•3-3, MOC'17 - Luctor'88 7-2, Grenswachters -
Rood Wit W. 2-1, Steenbergen - DSE 1-1, Me-
3
3
0
0
9
6-
3
to-HSC'28 2-1, Vivoo -
Odio 1-3
3
2
1
0
7
8-
5
3
2
0
1
6
7-
4
MOC'17
3
3 0 0
9
13- 3
3
1
2
0
5
5-
3
Meto
3
2 1 0
7
8- 3
2
1
1
0
4
4-
3
Odio
3
2 0 1
6
7- 10
3
1
1
1
4
6-
4
Rood Wit W.
3
1 1 1
4
10- 4
Vijfde klasse B: Nieuw Borgvliet - Robur 8-1,
FC Moerstraten - NVS 0-1, Volharding -
DZC'09 3-0, Hansweertse Boys - Renesse 2-2,
Kwadendamme - Lepelstraatse Boys 2-4,
WW'67 - Vosmeer 2-0
Nieuw Borgvliet 3 3 0 0 9 13 - 2
WW'67 3 3 0 0 9 6- 1
Volharding 3 2 1 0 7 10- 4
FC Moerstraten 3 2 0 1 6 11 - 3
Lepelstraatse Boys 3 2 0 1 6 5 - 4
Hansweertse Boys 2 1 1 0 4 5-3
NVS 3 1 0 2 3 1 -2
DZC'09 3 1 0 2 3 1 - 10
Robur 2 0 1 1 1 4-11
Renesse 3 0 12 1 5-10
Kwadendamme 3003 0 3- 8
Vosmeer 3 0 0 3 0 2 - 8
ZONDAG RESERVE
1e klasse A reserve: Internos 2 - Jeka 3 1-1,
Halsteren 2 - IFC 2 0-3, SC 't Zand 2 - Alliance
2 2-1, Moerse Boys 2 - RCS 2 2-2, Goes 2 -
Baronie 2 2-5, Longa 2 - Roosendaal 2
2-0
Longa 2 3 2 1 0 7 7- 3
IFC 2 3 2 0 1 6 6-3
Alliance 2 3 2 0 1 6 5- 2
SC't Zand 2 3 2 0 1 6 5- 4
Moerse Boys 2 2 1 1 0 4 3-2
Baronie 2 3 1 1 1 4 8-7
Internos 2 3 1 1 1 4 4-4
RCS2 3 1114 3-3
Goes 2 3 1 0 2 3 6- 9
Halsteren 2 3 1 0 2 3 3- 7
Jeka 3 2 0 1 1 1 2- 4
Roosendaal 2 300300-4
ZAALVOETBAL
Eredivisie B: ZWM/Campus - Lake Valley SV
1-4, TFH - FC Westland/Event Plaza 8-6, Zv-
Weert - FSG 4-8, Groene Ster - BEC'09 afg, Se-
venstars - TFC 2-5, Noordzee - Klein
Arsenal/Steevens 6-5
Eerste divisie C: zw De Markies -
FCV/Dorpscafé Willem II 9-12, ZVO/Snel Co -
CFE/VDL Groep 2 0-2, Verest Sport - Botafogo
7-2, DZS/Soccer For Life - Brabantia 6-2