401 sport
WÊÊÊÊtKÊfSBÊÊBÊÊÊKKÊ.
WtBÊÊÊnamI
Eerbetoon na 25 jaar trouwe dienst
Een goed bewaard geheim
maandag 19 september 2011
sgssssmms^sssss^m
UIT
ATLETIEK
Cadzand-Bad. Dwars door de Zwingeul,
7500 nieter. Mannen: 1. Edwin de la
Ruelle (Koewacxht) 29.36, 2. Theo Ra-
bout (Aardenburg) 30.08, 3. Eric Cappon
(Zuidzande) 32.03, 4. Kevin Gadeyne (B)
32.58, 5. Niek Wieland (Axel) 33.26, 6.
Alexander van Alleghem (B) 33.50, 7. Piet
Westerweele (Aardenburg) 34.42, 8. Pa
trick de Boevere (Aardenbburg) 35.04, 9.
Rudolf Kuijpers (Oostburg) 35.08, 10. Ro
bert Vroon (Breskens) 36.15.
Vrouwen: 1. Veronique Vasseur (Oost
burg) 42.39, 2. Addie Dieleman (Sas van
Gent) 43.45, 3. Kim du Puy (Terneuzen)
43.54, 4. Emmy Quataert (Retranche-
ment) 44.04, 5. Christianne Vermorken
.(Nieuwvliet) 44.42.
BASKETBAL
Mannen Eerste divisie Zuid: EBBC 2 -
WCAA Giants 2 88-79, Rowic - Black Eag
les 64-54, Virtus - Barons 99-62.
p. BILJARTEN
Driebanden. Eredivisie. Frans Bevers -
Hatrans/Twente 8-0: Frédéric Caudron -
Christian Rudolph 50-44, 32; Jean Paul de
Bruijn - Adri Demming 50-34, 42; Peter
de Backer - Dave van Geel 50-36, 52;
Glenn Hofman - Stefan Lenting 50-26,
34. DBL Holland Mineraal - Martens
Cleaning 4-4: Murat Naci Coklu - Martin
Spoormans 50-25, 21; Anno de Kleine -
drozorg 6-2: Rien Sandrini - Jean Louis
Smulder 25-16, 39; Jo Boogaert - Jan Suy-
kerbuyk 25-19, 67; Dirk Smet - Philip van
der Male 22-30, 29; Rob Duitemeyer - Jo
hn Hatzman 20-10, 49. 's Lands Welvaren
3 - 's Lands Welvaren 2 4-4: Wim Walra
ven - Nico Peeters 15-30, 44; Sylvia Eckel
- Piet van Essen 25-15, 48; André Schou-
wenaar - Eric Ganseman 24-25, 64; Rinus
Verbeek - Toby v.d. Vrede 20-17, 73.
Driebanden klein. Persoonlijk Kam
pioenschap tweede kiasse poule noord.
1. Paul Bodbijl DOS 7-10, 0.661 (promo
tie), 6, 1.315; 2. Joop de Fouw Graan-
beurs 7-10, 0.477, 5; 3. Anne Stins DOS
7-8, 0.532, 6; 4. Wim Zandee ALM 7-8,
0.457, 4; 5. Chris Mijnsbergen ALM 7-6,
0.457, 7; 6. Piet van de Borgt Schelde-
zicht 7-6, 0.425, 4; 7. Hans van de Plasse
LBV 7-4, 0.442, 4; 8. Rudie Rooze LBV
7-4, 0.416, 5. Poule zuid. Theo Freyzer
De Troubadour 7-11, 0.508; 2. Gilles
Sturm SBV 7-10, 0.613 (promotie); 3.
Pierre v.d. Berg Kwadendamme 7-9,
0.517; 4. Edward Janssen De Kastanje
7-9, 0.501; 5. Hans Toet DOA 7-8, 0.464;
6. Jos Breas Keadendamme 7-4, 0.434; 7.
Paul de Kort De Kastanje '7-3, 0.500; 8.
Hans Verschuren De Kastanje 7-2, 0.416.
Kader. De Visser Optiek toernooi. 1Ro
bert van Stevendaal Vogelwaarde 7-12,
26.00, 122; 2. Peter de Bree Middelburg
7-12, 23.62, 152; 3. Danny Walhout Hein-
kenszand 7-9, 19.90, 124; 4. Piet de
Koeyer Biervliet 7-8, 18,43, 143; 5. John-
MIDDELBURG - De Zandkuil, de zaal
van tafeltennisclub ttc Middelburg,
was zaterdag gevuld met mensen
die er op die middag normaal niet
komen. „Omdat de nieuwe competi
tie begint", dacht trainer Peter
Boon. Dat was een misvatting. Al
Raymond Ceulemans 32-50, 38; Jelle Pijl
Henk Habraken 45-50, 39; Fabian Blon-
deel - Raymund Swertz 50-28, 60. Eer
ste divisie. Pearle Opticiens - Garage Ver-
brugge Hyundai 2-6: Leslie Menheer -
Bart Ceulemans 36-45, 45; Jens van Dam
- Berry Dallinga 45-28, 38; Pascal Claus -
Rudi Tolleneer 36-45, 48; Dion Bergmans
- Patrick Vasseur 32-45, 45. Burgmans Bil
jarts - Lands Welvaren/Visjes 4-4: Rick
van Beers - Francis Forton 32-45, 28;
Marco Jansen - Ronny Daniëls 33-45, 39;
Wim van Dijk - Kees Wittens 45-32, 37;
Rutger Elshof - Ronald van Geyt 45-39,
50. Derde divisie. Wellse Vaert 2 -
Hoondert/de Waard 5-3: Piet van Steen -
Raymond Nicodem 32-35, 49; Kevin de
Kok - Piet Koek 35-35, 62; Ad Schenken-
berg - Sjaan van Kuijk 30-21, 48; René Pij
nen - Bram de Waard 30-14, 60. Sprun-
del 3 - Bottles/De Parel 5-3: Rudy Maes-
Etienne van Damme 35-35, 55; Jan Verg
ouwen John Backer 35-25, 56; Willio
van de l'roek - Robin Claerhoudt 25-30,
53; Pierre Verpalen - Peter Snelders
30-27, 74. De Stene Brug - Steketee
Sc' Mders 4-4: Wim de Kok - Tonnie van
Iwaarden 35-33, 45; Edwin Geluk - Mar
tin Steketee 35-29, 78; Arjo Hollestelle -
Eddy Hoondert 27-30, 54; Ad Menheere
- André de Broekert 22-30, 63. Vierde di
visie. De Geslootene Boom - 3BSD Hy-
die mensen waren voor hém geko
men. Boon werd geridderd vanwege
zijn vele verdiensten voor het Mid
delburgse en landelijke tafeltennis.
Burgemeester Schouwenaar (rechts)
zette Boon (60) in het zonnetje.
foto Izaak Verkeste
ny Rottier Kloosterzande 7-6, 13.73, 63;
6. Jan Goudezwaard Goes 7-4, 11.27,
103; 7. Jaap Hameling Kwadendamme
7-3, 13,64, 71; 8. Louis Dallinga Sluiskil
7-2, 10.70, 82.
DAMMEN
Gemengd, Hoofdklasse B: Con
stant-Charlois - Van Stigt Thans 2 8-12,
TDV 2 - Heijmans Excelsior 5-15, DC Dor
drecht - RDC Rijnsburg 12-8, Den Haag -
IJmuiden 15-5, SNA - Zaanstreek 14-6,
PWG 's-Gravenpolder - Micone 11-9. Eer
ste klasse B: Constant-Charlois 2 - Mid
delburg 5-15, Ons Genoegen Utrecht -
Samen Sterk 10-10, ODB Den Haag -
Denk en Zet H-G 9-11, Leids Damgenoot-
schap - DC 020 2 15-5, RDC Rijnsburg 2
- VAD 8-12, GDC Gorinchem - Kennemer-
land 12-8
HOCKEY
Vrouwen, Tweede klasse C: Goirle -
Uden 4-1, Drunen - Basko 2-1, Blerick -
Geel Zwart 5-2, Berkel Enschot - Geldrop
4-2, EMHC - HOCO 2-1, Best - Maas
tricht 2-3. Stand: EMHC 2-6, Goirle 2-4,
Maastricht2-4, Berkel Enschot 2-3, Ble
rick 2-3, HOCO 2 -3, Basko 2-3, Uden
2-3, Drunen 2-3, Geel Zwart 2-3, Best
2-0, Geldrop 2-O.Derde klasse C:
Walcheren - Spijkenisse 4-2, Waalwijk -
Capelle 1-2, Asvion - Prinsenbeek 1-2,
DES - Liberty 2-0. Stand: Prinsenbeek 2 -
6, Capelle 2-6, Walcheren 2-4, Barend-
recht 1-3, DES 1-3, Spijkenisse 2-3, Li
berty 2-1, Vrij 0-0, Pijnacker 1-0, Ze
venbergen 1 -0, Asvion 2-0, Waalwijk 2 -
0.
Mannen. Derde klasse C: Spirit - DES
6-1, Rapide - Udenhout 3-2, Barendrecht
- Pelikaan 2-2, Souburgh - Shot 6-1, Dord
recht - Drunen 5-3, Voorne - Liberty 4-1.
Stand: Spirit 2-6, Souburgh 2-6, Dord
recht 2-6, Voorne 2-6, Barendrecht 2 -
4, Rapide 2-3, DES 2-3, Pelikaan 2 - 1
Udenhout 2-0, Drunen 2-0, Liberty 2 -
0, Shot 2-0. Vierde klasse C: Walche
ren - Tempo '34 2-2, Rapid - Vlijmen 4-2,
Zundert - Hoeksche Waard 5-4, Gilze
Rijen - DDHC 5-0, Zevenbergen - Goes
4-0. Stand: Rapid2 -6, Gilze Rijen 2 - 6
Walcheren 2-4, Tempo 1-3, Vlijmen
2-3, Zevenbergen 2-3, DDHC 2 - 3
Zundert 2-3, Tempo '34 2-1, Olympia
1 -0, Hoeksche Waard 2-0, Goes 2-0.
KARTEN
Middelburg. 500 ronden van Middel
burg. 1. Rode Duivels 500 ronden, 2.
Snap On Racing 499 ronden, 3. ATS Ra
cing 494 ronden, 4. KCR 1 493 ronden,
5. Breezand/Veersedam 493 ronden, 6.
De Looff 493 ronden, 7. Dow Kart Club
493 ronden, .8 Lazy Boys 492 ronden, 9.
Klaver 4 Racing 491 ronden, 10. RWZ Ra
cing 490 ronden.
KORFBAL
Overgangsklasse C: Rust Roest - GKV
(G) 11-17, De Meeuwen - Sporting Tri-
gon 11-13, Tweemaal Zes - TOP (A) 9-6,
Vriendenschaar (H) - Nieuwerkerk 10-15.
Eerste klasse C: Fortis - DKC 12-9, Tjoba
- Movado 22-8, Juliana - WION 11-9,
OZC - PSV 13-17. Tweede klasse H: Dijk-
vogels - Stormvogels (W) 13-9, Weidevo
gels - Valto 10-11, KCR - Swift (M)
16-12, ACKC - ONDO (M)-9-12 Derde
klasse I: Seolto - TOGO 9-12, .Good Luck
- ADO 6-15, KVK - DSO (K) 6-11, VIOS
(W) - Melmac 8-5. Vierde klasse L: Vol
harding - Blauw Wit (K) 8-12, Spirit (VI) -
Voltreffers 9-5, Zaamslag - Atlas 7-13
MOTORCROSS
Vlissingen. Strandcross. MX 1-3: 1. Mi
ke Kras (1+1), 2. Adrien van Beveren
(2+2), 3. Stuwey Reijnders (3+3), 12. Jef
frey van Kempen (13+21), 15. Casper
Ova a (21+14), 16. Martin Stroo (18+25),
17. Boy Stockman (20+23), 35. Bram van
Schilt (38+60), 45. Dimitri Dekker (40+-).
MX2: 1. Michael van Wezel (1+1), 2.
Axel Vandesande (2+2), 3. Roy Hoeijma-
kers (3+3), 13. Martijn Roos (15+18), 37.
Mark Boot (-+6), 66. Dee-jay Bijvank
(16+-). Vrouwen: 1. Kimberley Braam
(1+1), 2. Danielle van Kempen (2+2), 3.
Ragne Ruijs (-+3), 4. Karin van Dijk (3+-).
Regioklasse: 1. Timmy Berkers (1+1), 2.
Mare Vorstenborsch (4+2), 3. Leon van
der Straaten (2+4), 17. Jan Peter van der
Weele (20+17), 28. Richard Leeuwenste-
ijn 41+18), 32. Robert Janssens (19+45),
38. Patrick van der Voort (47+30), 40.
Frank Rottier (34+43), 43. Jacques van
Putten (30+50), 44. Lennard de Kam
(46+35), 45. Chris Alewijnse (43+42), 46.
Gano van Sorge (54+33), 49. Peter Pijnen
(48+49), 50. Gert Meijers (50+48), 57.
Peter van der Weele (51+64), 63. Marco
de Feijter (-+32). Quads: 1. Jan Vlaey-
mans (1+1), 2. Axel Dutrie (2+2), 3. Joost
Hofmans (3+3). Zijspannen: 1. Etienne
Bax/Robbie Bax (1+1), 2. Jan
Hendrikx/Tim Smeunix (2+2), 3. Benny
Clé/Jan Bielen (4+3).
Axel. Negende RES-cross. Finales. Li
centiehouders: 1Roy Gijsel, Heikant; 2.
Jeffrey van Kempen, Oost-Souburg; 3. Jor-
di van de Wiele, Sint Jansteen; 4. Thomas
Adriaanse, Lewedorp; 5. Jeroen Vanrijssel-
berghe, Aaigem (B). Kampioen 2011Jor-
di van de Wiele. Open Mix: 1. Gian-Carlo
Buijs, Oost-Souburg; 2. Pascal de Zeeuw,
Zuiddorpe; 3. Patrick Piessens, Heikant;
4. Martin Boodt, Vrouwenpolder, 5. Mar
tijn Roos, Zuiddorpe. Kampioen 2011Pa
trick Piessens. MX2: 1. Joey Verwijs, Le
pelstraat; 2. Michael Bruyninckx, Lembe-
ke; 3. Aswin Vandamme, Zuiddorpe, 5.
Jorin Colijn, Axel. Kampioen 2011: 1.
Joey Verwijs. 85cc: 1Aron van de Veer,
Herkingen; 2. Laurens de Ridder, Kuitaart;
32. Henson Lievens, Dworp; 4. Joey de
Wulf, Oost-Souburg; 5. Wilko de Booy,
Walsoorden. Kampioen 2011Tom Cort-
vriendt, Axel. 65cc: 1Timo Dhanis, Ter-
neuzen; 2. Jayden Hoek, Oost-Souburg;
3. Veron Jansen, Vlissingen. Kampioen
2011: Timo Dhanis. Veteranen A: 1. Bart
Schildermans, Opoeteren; 2. Erik van de
Wekken, Zierikzee, 5. Bart Mangnus, Vo
gelwaarde. Kampioen 2011: Bart Schilder
mans. Veteranen B: 1. Jos Machiels, Die
penbeek; 3. Ron Doppegieter, Hoofd
plaat; 5. Rinus Dekker, Zandstraat. Kam
pioen 2011Jos Machiels.
PAARDENSPORT
Kloosterzande. Dressuur PSV De Hon-
teruiters. Paarden kiasse Z1 /Z2: 1
Sharona van Renterghem, Patrick (PSV
Wst-Zws-Vla.) 210; 2. Lisette den Dekker,
Vesta (Honter.) 205; 3. Anneleen Guyt,
Replay (PSV Wst-Zws-Vla.) 201. M1/M2:
1. Kim Vink, Pavidff (Honter.) 188; 2. An-
ja Oppeneer, Zen (Oranjer.) 184; 3. Ivan
van Leuven, Zandora (Oranjer.) 182.
L1/L2: 1. Benjamin van Vooren, Evita
(PSV Wst-Zws-Vla.) 203; 2. Mina van
Hooydonk, Winona (Honter.) 192; 3. Car
men Kerckaert, Axi (Oranjer.) 184. Po
ny's M1/M2 cat. CDE: 1. Charlotte van
der Meer, Dagmarh (Hulst) 193. L1/L2
cat. DE: 1. Julia de Regt, Okie Dokie
(Kleppertjes) 190. L1 cat. A: 1. Nina de
Haas, Lutin (Kleppertjes) 185. Tweede
proef: 1Lisette den Dekker, Vesta, 209;
2. Sharona van Renterghem, Patrick, 208;
3. Anneleen Guyt, Replay, 194. M1/M2:
1. Anja Openeer, Ze, 181; 2. Kim Vink, Pa-
vidoff, 181; 3. Aurelïe Missinne, Rohan
(De Schaapskooi) 178. L1/L2: 1. Ariette
Bertram, Zolones (Martinus) 201; 2. Van
essa Roegiers, Zurvivor (Haringr.) 198; 3.
Benjamin van Vooren, Evita, 194. Pony's
M1/M2 cat. CDE: 1. Emma Peters, Pol's
Esme (Hulst)196. L1/L2: 1. Eva Langerak,
Jonathan (Hulst) 185. L1 cat. A: 1. Nina
de Haas, Lutin, 189.
Klasse 3F: Terneuzen - De Drie Torens
4V2-3V2, Rijswijk - De Stukkenjagers 2
3/2-4/2, Goes - DSC Delft 4 6-2, De Pion
2 - HWP Sas van Gent 3 3-5, Middelburg
- Krimpen aan den IJssel 3/2-414.
Stand: 1GtJes 2-6, 2. HWP Sas van Gent
3 2-5, 3. Terneuzen 2-4/2, 4. De Stukken-
jagers 2 2-41/2, 5. Krimpen aan den IJssel
2-4/2, 6. Rijswijk 0-314, 7. De Drie Torens
0-31/2, 8. Middelburg 0-3/2, 9. De Pion 2
0-3, 10. DSC Delft 4 0-2.
Klasse 3G: Spijkenisse 2 - Bergen op
Zoom 414-314, Charlois Europoort 2 -
Souburg 3-5, ASC - DSC Delft 3 3/2-4/2,
Dordrecht - De Willige Dame 6-2, UVS 1
- Overschie 4-4.
Stand: 1. Dordrecht 2-6, 2. Souburg 2-5,
3. Spijkenisse 2 2-414, 4. DSC Delft 3
2-4/2, 5. Overschie 1-4, 6. UVS 1 1-4, 7.
ASC 0-314, 8. Bergen op Zoom 0-314, 9.
Charlois Europoort 2 0-3, 10. De Willige
Dame 0-2.
TAFELTENNIS
Mannen. Eerste divisie B: Scyedam 2 -
TTC Kluis 8-2, Dordrecht - Red Stars (V)
6-4, Arnemuiden - Pecos 1 -9. Tweede di
visie C: Salamanders - Renata 5-5, TTV
Hilversum 2 - Wijzenbëek/Westa 2 7-3,
TTC Middelburg - Vriendenschaar 5-5.
Derde divisie H: Landgraaf - ONI 4-6,
Furst Heerlen.- Megacles 7-3, Tios '51 -
SAR '72 3-7. divisie B poule B: Shot'65 2
- Scaldina 10-0, Falco - Unicum 8-2, TTC
Middelburg - Almeerspin 8-2
MIDDELBURG - Fred en Anneke Drie-
sens hebben zaterdag zowel een
bondsspel van de turnbond KNGU
als een erespeld van turnvereniging
MTV gekregen.
De twee werden door Janny Vermeu-
le, de voorzitter van de club, verrast
RUGBY
Tweede klasse Zuid: Oemoemenoe -
Gouda 31 - 29, Tilburg - LSRG 3-13,
Vets - Breda 5-17. Vierde klasse Zuid
west 2: Tovaal - REL 3 107 - 5, Erasmus
RSRC 2 - Bekaro 2 12-5
p> SCHAKEN
KNSB-competitie, eerste ronde. Klasse
1B: Kennemer Combinatie 1 - Paul Keres
8-2, Charlois Europoort - DD 6-4, RSR
Ivoren Toren - Eindhoven 8-2, Caissa -
HWP Sas van Gent 4-6, Wageningen VLG
Advocaten - HMC Calder 2 614-314.
Stand: 1. Kennemer Combinatie 1 2
matchpunten, 8 bordpunten, 2. RSR Ivo
ren Toren 2-8, 3. Wageningen VLG Advo
caten 2-6/2, 4. Charlois Europoort 2-6, 5.
HWP Sas van Gent 2-6, 6. Caissa 0-4, 7.
DD 0-4, 8. HMC Calder 2 0-31/2, 9. Paul
Keres 0-2, 10. Eindhoven 0-2.
Klasse 2C: Spijkenisse - Philidor Leiden
7-1, De Wijker Toren - HWP Haarlem
3/2-4/2, Fischer Z - DSC Delft 2 3-5, De
Pion - HWP Sas van Gent 2 5-3, De Toren
Arnhem - VSV 1 - PION 4-4.
Stand: 1. Spijkenisse 2-7, 2. De Pion 2-5,
3. DSC Delft 2 2-5, 4. HWP Haarlem
2-4/2, 5. PION 1-4, 6. De Toren Arnhem -
VSV 1 1-4, 7. De Wijker Toren 0-3/2, 8.
Fischer Z 0-3, 9. HWP Sas van Gent 2
0-3, 10. Philidor Leiden 0-1.
tijdens de viering van het 25-jarig
bestaan van de jeugdraad van MTV.
Beiden hadden al vanaf het begin zit
ting in de jeugdraad en namen zater
dag in de turnhal van de Zandkuil
na 25 jaar afscheid.
foto Ruben Oreel
WIELRENNEN
Ovezande. Slotkoers TMZ, amateurs A:
1. Franqois Franse (Kwadendamme), 2.
Pieter Vette (Heinienszand), 3. Johnny
van der Klooster (Lewedorp), 4. Jordy
Leenknecht (Hulst), 5. John van de Vree-
de (Krabbendijke), 6. Nico Ringelberg
(Goes), 7. Maarten Padmos (Zierikzee), 8.
Sander Vleugel (Wemeldinge), 9. Roelof
Tolman (Lewedorp), 10. Kees Reijnhout
(Wolphaartsdijk).
Amateurs B: 1. Angelo Verhagen (Oss),
2. Bobby Balk (Arnemuiden), 3. Frans Se-
bregts (Gilze), 4. Rens Kole (Wemeldin
ge), 5. Gerard van Haaften (Dirksland).
Amateurs 40+: 1Johan Pemen (Rijsber-
gen), 2. Christ de Baat (Hoeven), 3. Wil
lem Ruijzing (Dinteloord), 4. Marcel van
der Poel (Ossendrecht), 5. Ronald Gort
(Terneuzen).
S/P-klasse: 1. Bram Buijs (Goes), 2. Gert
van de Vreede (Krabbendijke), 3. Gilian
de Visser (Domburg), 4. Lars van der
Beek (Huijbergen), 5. Pascal van Strien
(Goes).
Sint Denijs. Junioren wielerwedstrijd.
3. Thijs de Lange (Kattendijke).
Uitslagen ZRTC Theo Middelkamp. Ar-
kel. 10. Mike Deutekom (Goes) Kontich.
6. Jamie de Jong (Goes).
Muizen. 12. Jamie de Jong (Goes)