t zonder sterke Chinees met een gelijkspel sport 135 mm Zuidgeest gedeeld koploper Eerste zege Thomas Dekker maandag 19 september 2011 alles tegen Tan Anran. foto Izaak Verkeste tegen elkaar en dat is het dan. Daarna gaat het snel weer op huis aan, op weg naar moeder de vrouw en de kinderen. Hacken- berg (42) mag zich met vier zoons de meest vruchtbare eersteteam- speler noemen. Kasse (43) heeft een zoon en een dochter, Bomhof (48) en De Heide hebben beiden een zoon. In Brabant probeert Frank Boute (43, vader van een zoon en een dochter) zo af en toe te trainen, maar met een groot ver zekeringskantoor en een zaak in tafeltennisartikelen is hij een druk bezet man. Toch leek het krachtsverschil tus sen Arnemuiden en Pecos zater dagmiddag in thuishonk Match point aanvankelijk niet zo groot. Riny Kasse beet het spits af tegen Tan Anran, pakte met de plank waarmee hij al twintig jaar speelt een game en had er daarna nog een kunnen winnen. Dat deed hij net niet: 0-1. Jeroen de Heide stuntte daarna te gen Merijn de Bruin, een speler die weliswaar veertig is, maar die vorig jaar nog voor het Neder lands team uitkwam. De import Arnemuidenaar was niet onderste boven van een 2-1-achterstand en won dankzij bijna foutloos en soms spectaculair spel met 11-9 in de vijfde game. Marc Hackenberg was vervolgens niet geheel kansloos tegen de geta lenteerde Meroun Nader, maar ver loor wel met 0-3. Ondanks een op beurend sms'je van de niet aanwe zige Boute ('kom op mannen') bleek de thuisploeg daarmee al zijn kruit te hebben verschoten. In de acht daaropvolgende par tijen gaf Pecos geen game meer af, al zaten er genoeg krappe uitsla gen tussen. Jaap Meerman, een van de trouw ste supporters van Arnemuiden, maakte dat droeve slot niet meer mee. De man die 25 jaar trainer was van Arnemuiden moest naar huis omdat hij moest koken. Echt teleurgesteld was hij niet toen hij de zaal verliet. „We hadden ons vooraf al verzoend met een dikke nederlaag", stelde hij. Meerman is de intermediair tussen zijn club en Frank Boute. De twee kennen elkaar al jaren, omdat Boute al eerder voor de vis- sersploeg speelde. De Brabander had dit jaar de clubs voor het uit kiezen maar bleef bij Arnemui den. „Omdat hij het hier zo gezel lig vindt", aldus Meerman. „En let op, hij betaalt alles zelf hè, zelfs Kloosterzandenaren een 3-7-overwinning op het ge promoveerde Tios. In Tilburg bleek Dennis Verdur- men onverslaanbaar, al maakte hij het zichzelf na een 2-o-voorsprong tegen Ger van Huiten nog erg moei lijk. Uiteindelijk won Verdurmen met 11-9 in de vijf de game. Johan 't Hooft versloeg de onconventioneel spelende Van Huiten en Rob Louer. Bas Bertens was te sterk voor hem. Invaller Bart Magnus wist ook knap een punt binnen te halen door Van Huiten te verslaan. Een goede start volgens Johan 't Hooft. „In deze opstelling is het een goede uitslag." MIDDELBURG - Voetballer. Sven Zuidgeest van Walcheren vulde maar liefst Zeven keer een ééntje in op het PZC-totoformulier. In vijf gevallen leverde hem dit een punt op. Daardoor is Zuidgeest ge deeld koploper. Hij had alleen aan kop kunnen staan, ware het niet dat het duel tussen Biervliet en Clinge na een halfuur werd ge staakt bij een o-o-stand wegens een zware blessure bij de doelman van Clinge. De voetballer had voor dit duel een zege voor de thuisclub ingevuld, maar als ver vangende uitslag - zoals ook bij de landelijke toto gebeurt in het geval van afgelastingen of gestaakte wed strijden - kwam een drietje uit de bus rollen. Ook het duel van zijn eigen ploeg Walcheren met Kruis land had hij niet goed ingeschat. Het was geen twee, maar een drie. Hoek-Nivo Sparta II LRC-Kloetinge Zaamslag-Oranje Wit 0 X GPC Vlissingen-De Zwerver X u Goes-Best Vooruit Jeka-Terneuzen Vlissingen - Longa X ijO Kruisland-Walcheren X Kapelle-WHS (x) 0 Brouwershaven-ZSC'62 X Biervliet-Clïnge X x juiste uitslag Pieter de Munnik (DFS) Sven Zuidgeest (Walcheren) Jaimy van Bloppoel (Yerseke) O goede voorspelling O foute voorspelling aantal goed MARICNY - Wielrenner Thomas Dekker heeft de eerste zege na zijn dopingschorsing binnen. De Ne derlander won gisteren aan de zij de van de Belg Johan Vansumme- ren de koppeltijdrit Duo Nor mand in Frankrijk. Dekker keerde begin juli na 2 jaar afwezigheid terug in het wielerpe- loton en rijdt inmiddels voor de opleidingsploeg van Garmin. Van- summeren, die dit voorjaar zege vierde in Parijs-Roubaix, bleek in Normandië de ideale partner voor de Noord-Hollander. Het koppel legde de 54,3 kilometer af in 1 uur en 6.48 minuten. De Franse renners Anthony Roux en Jérémy Roy (FDJ) werden twee de op 1.15 minuut. Het Nederland se duo Jens Mouris/Martijn Keizer (Vacansoleil) zette de derde tijd neer op 1.57. Dekker reageerde ver heugd op twitter: „Ongelooflijk. In dit weer, storm en wind. Was een super dag." z'n reiskosten. Ik heb Frank wel ge zegd dat hij nu toch wat aan zijn conditie moet gaan doen. Hij werkt zeker tachtig uur per week en is erg dik. Hij moet geen rooft bouw op z'n lichaam plegen." Ondanks alle beperkingen zien de meeste Amemuidenaren het avon tuur in de eerst divisie wel zitten. Bomhof en Boute moeten het ni veau aankunnen, Kasse heeft zo'n afwijkend spelletje dat hij veel spe lers kan verrassen en De Heide heeft de vastheid en het ritme nog van de afgeloppen competi ties. Eigenlijk heeft alleen Mare Hac kenberg zijn conclusies getrokken. De man die zaterdagavond als eni ge zonder gamewinst bleef weet dat hij een van de minsten van de ploeg is. Hij windt er geen doekjes om. „Ik denk dat het kampioensfeest het mooiste zal zijn van dit jaar. In de eerste divisie heb ik niks te zoe ken. Ik weet dat ik tekort kom. Misschien win ik een potje tegen RedStar, meer zal het niet wor den. In de tweede divisie is het leuker. Daar speel je leuke potten. Ik heb me al-met een heleboel ne derlagen verzoend." Koen de Vries In het jeugd landelijk B won TTC Middelburg met 8-2 van Almeerspin. Nieuweling op dit niveau Mat hijs Claus maakte een uitstekend debuut dat werd be loond met één overwinning op Jeroen Vonk. Jordin Heijens en Miquel de Witte bleven ongeslagen. In dezelfde poule ging Scaldina in Zwijndrecht met 10-0 onderuit tegen Shot 2. Dirk Geuze en Martijn Stouten konden voor de Zierikzeeënaren geen vuist maken. Floris Dijkers had tegen Danny Mikkers kans op een overwinning maar strandde met 11-9 in de vijfde. Ik ging graag op stap. Dus kom je vaak te laat of sta je half dronken op de training. Heb ik alle maal gedaan en ik ben er niet trots op. Al mijn hele leven ben ik een voetballer die aan de kar hangt, in plaats van iemand die 'm trekt." Feyenoorder Ruben Schaken in VI. „Mij zul je niet naar Rusland zien gaan. Dan zit ik daar, doodongelukkig op een grote zak met geld. Geluk kun je niet kopen." Ajacied Gregory van der Wiel in Voetbal In ternational. „De trainers hebben last van een permanente Valen tijnsdag. Die vinden elkaar goed zeg, niet te gelo ven." Oud-international Willem van Hanegem over trainers in de eredivisie in zijn column in het Algemeen Dagblad. „Defans van Feyenoord hebben nog helemaal niets gezien van john Guidetti, dat komt de komende we ken. Hopelijk zaterdag al in dat fantastische sta dion De Kuip." Feyenoord-aanwinst John Guidetti in het AD. „In Engeland is het bijvoorbeeld heel normaal om fuck-off tegen de arbiter te roepen. Dat woordgebruik is zo ingeburgerd, bijna hetzelfde als tegen iemand 'hallo' zeggen." Wederom John Guidetti in het AD. „Als minister had ik er geen tijd voor. Ik was in die tijd onsportief, ik werd ook dik. Als ik foto's van me zelf van een jaar geleden zie, schrik ik." Carniel Eurlings, de nieuwe voorzitter van het Olympisch Vuur 2028, in het AD. „Natuurlijk is de Vuelta niet de Tour. Dat heb ik zelf ook ondervonden. Voor mij is het goed om een andere Nederlandse coureur in de top naast me te hebben. We kunnen elkaar versterken. Het goede optreden van de andere Nederlanders kan alleen maar goed voor mij uitpakken." Rabo-renner Robert Gesink in De Telegraaf. Brabander Frank Boute speelt de belangrijke wedstrijden. foto Lex de Meester

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 55