in het zadel sport 133 SANI-DUMP BADKAMERS TEGELS Domburg en De Noormannen houden elkaar in evenwicht Zeelandia Middelburg boekt eerste zege in doelpuntenfestival Drie op een rij voor MZVC maandag 19 september 2011 «KeagggSBSsssaas 'Door hard te blijven werken, moeten de kansen ooit keren' Karl Vergouwen door René van Stee VLISSINGEN - Wie gisteren het duel tussen VC Vlissingen en Longa aanschouwde, moet welhaast de indruk hebben gehad dat er twee verschillende wedstrijden werden gespeeld. Voor de rust was de thuisploeg heer en meester. In de tweede helft zakte VC Vlissingen diep weg. Daardoor verscheen er een 1-1-eindstand op het score bord. Hoewel de Walchenaren de wedstrijd voor de rust hadden moeten beslissen, was die eind stand niet eens onterecht. Thomas Ragut had er nauwelijks woorden voor. „Onbegrijpelijk, dat grote contrast", stamelde de Vlis- singen-middenvelder. „In feite is er geen vuiltje aan de lucht. In de eerste helft geven we nauwelijks iets weg. Maar na de rust heb je mazzel, want na die 1-1 was Longa er nog een keer heel dicht bij." Jonathan Constancia, terugge keerd in het basiselftal na een disci plinaire straf, was feller in zijn be woordingen. „Het heeft te maken met een gebrek aan concentratie en laksheid. Dat zie je terug bij stil staande fases. Het doelpunt van Longa had nooit mogen vallen." Constancia had het bij het rechte eind. Vlak na rust ging een corner vanaf links langs alles en iedereen heen. De bal belandde bij de twee de paal per toeval voor de voeten van de vrijstaande Teun Snels. De Longa-verdediger twijfelde geen moment en schoot raak. TWintig minuten later redde Tim van Hasselt op de lijn, nadat Mu- rat Er inkopte uit een vrije trap van Gert van Oudenallen. Datzelf de deed de rechtsback van Vlissin gen voor de rust. Ditmaal ging er een corner van - wederom - Van Oudenallen aan vooraf waarna Jas per Campfens kon inkoppen. Na de gelijkmaker van het fysiek sterke, maar tegelijkertijd vrij stati sche Longa, kwam Vlissingen niet meer in de wedstrijd. Van het frank en vrije en beweeglijke aan- valsspel, waarbij met name Con stancia over rechts bij vlagen on grijpbaar was, kwam niks meer te recht. De thuisploeg ging mee in het 'lange halen-vlug thuis-spel' van de bezoekers. Ook de wissels bij VC Vlissingen (Etiënne Mallie voor Hoessein Bouzambou en Saïd Bouzambou voor Arjan Hu- man) sorteerden nauwelijks effect. Constancia en Sinan Coban kwa men voorin op een eiland te staan, waardoor de verdediging van Lon ga vrij eenvoudig overeind bleef Coban had weinig geluk. Na tien minuten had hij de 1-0 op zijn schoen, maar de spits schoot over. Acht minuten later schoot hij na een actie van Constancia over rechts onderkant lat. Even later viel dan toch de t-o. Wederom be gon de aanval bij Constancia. In eerste instantie stuitte Coban op Longa-doelman Jos van Gisteren, maar Arjan Human werkte in de rebound doeltreffend af Daarna had de thuisploeg kansen op meer, maar bleef zij in gebreke. „Een ongrijpbaar fenomeen", zei Vlissingen-trainer Karl Vergouwen over de terugval van zijn ploeg na de rust. Uiteraard viel één schamel puntje uit drie duels hem ook te gen. Toch was hij niet al te som ber. „Wat ik voor de rust heb ge zien, stemt me tevreden. Daar moeten we op voortborduren. Door hard te blijven werken moe ten de kansen ooit keren." VC Vlissingen-Longa 1-1 (1-0). 14. Ar jan Human 1-0, 50. Teun Snels 1-1. Scheidsrechter: J. Bezemer (Dordrecht). Gele kaart: Hoessein Bouzambou, Saïd Bouzambou (Vlissingen), Stefan Schol ten, Piet Adams (Longa). Aantal toe schouwers: 200. door Tom Vennink MIDDELBURG - Met een monsterze ge op Hoedekenskerke pakte VCK zaterdag niet alleen drie punten, maar ook de leiding in de derde klasse A van het zaterdagvoetbal. Alleen Arendskerke kan VCK bij houden. De ploeg won haar derde duel op rij met 3-0 van Veere, dat puntloos blijft. Nieuwland ging met 0-3 onderuit tegen Oostkapel- le. Hoedekenskerke-VCK 0-7: In drie wedstrijden heeft VCK nog geen enkel tegendoelpunt geïncas seerd. Ook tegen Hoedekenskerke stond de achterhoede als een huis. Maar het was vooral de voorhoede die indruk maakte. In de eerste helft werkten Stefan Wielemaker, Richard Dek en Ben Polvliet er allen één in. Na rust tekende Wie lemaker voor zijn tweede en der de, en deden Pieter Hage en Erik Goudt ook een duit in het zakje. Hoedekenskerke, dat vorige week met 8-0 klop kreeg bij Heinkens- zand, zag de doelpuntenmachine van VCK enigszins verslagen aan. 's-Heer Arendskerke-Veere 3-0: Arendskerke won op overtuigende wijze zijn derde duel. Veere domi neerde het eerste kwart, maar moest de touwtjes al snel uit han den geven. Een minuut voor rust opende Stefan van Sabben de sco re namens de thuisploeg. Hij gaf zijn wedstrijd nog meer glans door in de tweede helft de 2-0 op het bord te zetten. Veere kon wei nig inbrengen en kreeg een kwar tier voor tijd de genadeklap; Wal ter de Kort scoorde in tweede in stantie uit een strafschop de 3-0. De Meeuwen-Heinkenszand 1-1: Het nog ongeslagen De Meeuwen en Heinkenszand deden niets voor elkaar onder. Doelpunten, laat staan kansen, lieten lang op zich wachten. De eerste helft was doods, maar na de thee kreeg het natgeregende publiek in Zoutelan- de spannender voetbal voorgescho teld. Twintig minuten voor tijd kopte Alex van Dongen de bril- stand van het bord. Heinkenszand vocht voor de gelijkmaker en eiste die vijf minuten voor tijd op uit Een gevaarlijk moment voor het doel tijdens het duel tussen Domburg en De Noormannen. foto Izaak Verkeste een corner. Willem )an Roelse gaf het laatste zetje. De thuisploeg greep net naast de overwinning toen Wouter Vos voor open doel naast schoot. Bevelanders-AZW 0-4: Vanaf de eerste minuut nam AZW de thuisclub onder vuur. Bert Apper- lo stak al vroeg in het duel zijn handen in de lucht. Corné t.angen- doen schoot 0-2 in het net en Mi chael van Mol was nog net op tijd om de ruststand op 0-3 te breng en. Na de pauze werd het 0-4 door Fabian le Feber. Nieuwland-Oostkapelle 0-3: En erverend voetbalde Oostkapelle niet, doeltreffend wel. Een snel te vergeten en doelpuntloze eerste helft werd opgevolgd door een aan trekkelijker tweede deel. Maarten van Maldegem zette zijn hoofd te gen een voorzet en tekende zo voor de openingsgoal. Tien minu ten later scoorde hij uit een hoek schop 0-2. Aan de andere kant raakte Nieuwland de lat. Oostka pelle vond nog wel een gaatje: in de 92e minuut rondde Wouter Ver- duijn een snelle counter af. Domburg-De Noormannen 1-1: Na jaren is de derby tussen De Noormannen en Domburg terug. De eerste van dit seizoen was bloedspannend, maar eindigde zonder winnaar. Het thuisspelen- de Domburg startte fel en kwam verdiend op voorsprong via San- der Willemse. De ploeg verloor daarna grip op het spel. Een storm loop van De Noormannen bracht keeper Jacco Leijdekkers echter niet van de wijs. Tot Erwin Pau- welse een streep naar de boven hoek trok en de stand op 1-1 bracht. De tweede helft viel tegen qua spektakel. De grootste kans was voor Domburg: Martijn Min- derhoud schoot op de lat. Derde klasse B. SVG-Vosmeer 3-1 (1-0). Jack Gitz 1 -0, Patrick Snoeren 2-0, Nicky Waterloo 3-0, Rachid Alhor 3-1. Seolto-Krabbendijke 1-4 (0-1). Mark van der Hart 0-1, Gert Jan Polhuijs 1-1, Richard Domisse 1-2, Danny Weber 1-3, Danny Weber 1-4. Kapelle-WHS 3-2 (1-0). Romano Meer man 1 -0, Robin Boogaard 2-0, Arvin de Witte 2-1, Robin van Dijke 2-2, Robin Bogaard 3-2. Noad'67-MZC'11 5-1 (1-0). Lars Steijn 1-0, Koen van Dijke 2-0, Frank van der Helm 2-1 (strafschop), Remi van Herk 3-1, Wiljan Lisseveld 4-1, Marco Reijn- goudt 5-1. Tholense Boys-Rillandia 3-2 (1-0). Ar jan van Dijke 1-0, Joey Deurloo 2-0, Ar jan Koopmans 2-1, Niels Hopmans 3-1, Mike Breevoord 3-2. door Jos van Belzen MIDDELBURG - HW'24 en Axel voe ren na forse zeges op respectieve lijk Unitas'30 (5-2) en Cluzona (4-0) zonder puntenverlies de ranglijst aan in de derde klasse A van het zondagvoetbal. Zeelandia Middelburg boekte in een doel puntrijke wedstrijd tegen Alliance (6-3) de eerste overwinning en klom naar het linkerrijtje. Zeelandia Middelburg-Alliance 6-3: Met name in de eerste helft waren de beste kansen voor de Middelburgers die via Alberto Con- de Morgado en Sebastiaan Lag- rand een 2-o-voorsprong namen. Na de tegentreffer van de bezoe kers bepaalde Lunven Vermeer de stand halverwege op 3-1. In het eer ste kwartier van de tweede helft kwam Alliance terug tot 3-3. Pas hierna pakte de thuisploeg de za ken weer wat energieker aan, wat in de 67e minuut leidde tot de 4-3 van Khalid Boufrahi. Enkele minu ten later bracht Lunven Vermeer vanaf elfmeter de 5-3 op het bord, waarna het slotakkoord voor Roniël Uranie was: 6-3. HW'24-Unitas'30 5-2: In een aan trekkelijk duel tussen twee aanval lend ingestelde ploegen, opende Michal Szczawinski de score uit een strafschop: 1-0. TVvee minuten later kwamen de bezoekers alweer langszij, waarna Thomas Leeghwa- ter HW'24 opnieuw op voor sprong bracht: 2-1. De Brabanders toonden veerkracht en kwamen opnieuw op gelijke hoogte: 2-2. Via een doelpunt van Evert van de Berg ging de thuisploeg toch met 3-2 aan de rust beginnen. Al snel na het begin van de tweede helft werd het 4-2 door Dennis Buijs. Unitas'30 gaf zich zeker niet ge wonnen, maar toch liepen de Hul stenaren verder uit naar 5-2 via op nieuw Michal Szczawinski. Internos-Ria W 6-0: Een vanaf het eerste fluitsignaal dominerend Internos liep via een hattrick van Danny van Nijnatten uit naar 3-0. Op slag van rust maakte Ilie Kodra er ook nog 4-0 van. Na de thee liep de thuisclub verder uit tot 6-0. Cluzona-Axel 0-4: De bezoekers speelden een hele wedstrijd tegen tien man, nadat Geert Verstraten al na vijftig seconden rood had gekregen. Toen Maik de Wolf er een minuut later 0-1 van maakte, leek de wedstrijd vroegtijdig een heel eind beslist. Kort na het begin van de tweede helft verdubbelde Remy de Die de voorsprong. Via twee treffers van Meivin Rijckaert liepen de Zeeuws-Vlamingen uit naar 0-4, de derde zege op rij, op nieuw zonder tegentreffer. MIDDELBURG - De twee Walcherse vierdeklassers blijven het goed doen. MZVC versloeg Apollo met 2-4. VC Vlissingen speelde gelijk tegen Kruiningen. VC Vlissingen-Kruiningen 1-1: Junior Baghola maakte de ope ningstreffer voor VC Vlissingen. Met een stiftje ontlokte hij een glimlach op het gezicht van trai ner Johan Schouten. Die ver dween in de 65e minuut toen Bag hola een strafschop miste. Dat was tevens het keerpunt in het duel, want Kruiningen kwam daarna op gelijke hoogte via Wesley Buur. Apollo'69-MZVC 2-4: Moeiteloos boekte MZVC zijn derde zege op rij. Alexander Bom en Patrick Joos- sens schoten de Middelburgers op een o-2-voorsprong. joossens maakte ook nog 0-3. Kevin Krieger bracht daarna het verschil op vier. Een slotoffensief bracht Apollo nog terug tot 2-4. Robin Braam maakte beide doelpunten. jfijftt A- merken sanitair tegen bodemprijzen ggf) Al 15 JAAR DÉ AANBIEDER VAN KOM LANGS VOOR EEN KOP KOFFIE EN LAAT U OVERTUIGEN KIJK VOOfl ADRESSEN EN OPENINGSTIJDEN OP WWW.SaNIDUMP.NL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 53