Adriaan Korstanje 'buurman' Adriaan Korstanje Rien Mol 2o Ifamilieberichten maandag 19 september 2011 O [T1ensenlinq.nl Vanuit Spanje ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Mia Geensen-Delnad echtgenote van Piet Geensen ★2 maart 1945 t 18 september 2011 Suus en Fre den Doelder- Geensenf Anna Dekker-Geensen Wim Dekkerj- Francien van 't Hoff-Geensen Jaap van 't Hoffj" Jaap Geensent Annie Geensen-Blankert Martien Geensenj Trudy Geensen-Teeuwen Janneke Bakker-Geensen Piet Bakkerf Janny en Thijs Jansen-Geensen Bep Jansen-Geensen Martien Jansent Ko en Paulien G.eensen-Siecker Adri en Trudy Geensen-de Feijter Neven en nichten De werkelijkheid verdwijnt, de waarheid blijft. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Maatje F.J. de Graag 's-Heer Hendrikskinderen: Pim Griep Kloetinge: Kees en Cathie Griep- van de Wetering Judith, Pim, Sal 'Kloetinge: Gert-Jan en Esther Griep- Paauwe Linsey, Naomi Goes: Aijen en Ingrid Griep- Ekkebus Thomas, Isabel 's-Heer Hendrikskinderen, 16 september 2011 Correspondentie adres: Otto van Deventerstraat 1 4472 BP 's-Heer Hendrikskinderen Het afscheid zal in intieme kring plaatsvinden. Met herinnering aan alle gelukkige jaren die hij ons heeft gegeven hebben wij afscheid genomen van onze dierbare vader, opa en over-opa in de dankbare leeftijd van ruim 101 jaar. André en Helmi Korstanje - Salomé Adriaan Bob en Hotsche Evi Trees en Paul Middelburg, 16 september 2011 Zorgcentrum 'Sint Willibrord' Correspondentieadres: Hofplein 3, 4331 CK Middelburg De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op vrijdag 23 september om 10.00 uur in de 'Maartenskerk', Bosseweide 1 te 's-Gravenpolder. Na afloop vindt de begrafenis plaats in besloten kring. U bent dan al welkom in Restaurant 'De Kleine Toren van Baarland' aan de Nieuweweg 3 te Baarland waar gelegenheid is elkaar te ontmoeten. 1910 - 2011 de herinnering aan zijn liefde en zorgzaamheid blijft Janny Tramper Niek, Jenny, René, Inge, Ad, Lucy, Florence, Ab en kinderen Wij zijn verdrietig om het overlijden van Adrie Korstanje t 16-09-2011 Vele jaren heeft "meneer Korstanje" zich ingezet voor onze praktijk en hij heeft zich tot op zeer hoge leeftijd bij ons betrokken gevoeld. Wij wensen André, Helmi en de kinderen veel sterkte toe bij het het verlies van André's vader. assistentes en artsen van de huisartsenpraktijk 's-Gravenpolder Verdrietig ben ik door het overlijden van mijn beste vriend Piet Ossewaarde De vele en fijne vakanties, dié wij samen hebben door gebracht zullen altijd in mijn herinnering blijven. Ik zal je missen Piet. Ik wens de kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Rein Overbeeke Met droefheid ontvingen wij het bericht van het overlijden van mijn broer, zwager en onze oom Rien Mol Onze gedachten gaan uit naar Tanja en de kinderen. E.J. van de Velde-Mol L.P. van de Velde Kinderen en kleinkinderen Yerseke, 16 september 2011 Rectificatie Na een kortstondig ziekbed ontvingen wij het droevige bericht dat van ons is heengegaan onze zwager en oom Rien Mol We wensen Tanja, Corina, Adriaan en Rosa, Katie en Joeri veel sterkte toe. Nico en Matty Tramper Rinus en Rachel Tramper Bart en Marlies Tramper Catrien Tramper Adrie en Anja" Tramper Peter Tramper Neven en nichten Nog onverwachts is overleden onze neef Rien Mol Wij wensen Tanja en de kinderen veel sterkte toe. Marien en Forra Hieftje jan-Kees, Lenny en kinderen Wij ontvingen het droevige bericht dat Vader van onze zwager Adriaan, na een slopende ziekte is overleden. Wij wensen Adriaan Rosa, Tanja, Corina en Katie veel sterkte toe. Jos en Leuntje (in herinnnering) Maurits en Corine Jasmijn, Laura Edwin en Mathilda Verdriet omdat je er niet meer bent. Blijdschap omdat je nu rust hebt. Vol bewondering voor zijn strijd en dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, zijn wij verdrietig, maar het is goed. Na een korte strijd is overleden mijn lieve man, stoere trotse papa, opa en overgrootvader Pieter Oppenneer echtgenoot van Maria Buljanovic eerder weduwnaar van Annie Mulders in de leeftijd van 78 jaar. Temeuzen: M. Oppenneer-Buljanovic Temeuzen: Jacques en Ellen Hoek: Richard en Marlies Temeuzen: Renéenllona Terneuzen: Peter en Martinique Hulst: XeniaenWies Hulst: Eugen en Ina Klein- en achterkleinkinderen Temeuzen, 16 september 2011 Correspondentieadres: Oostelijk Bolwerk 114 4531 GV Temeuzen Een hartelijk woord van dank aan alle vrijwilligers, medewerkers van het "Hospice" en ziekenhuis "de Honte", afddialyse, in Terneuzen, voorde goede en persoonlijke verzorging. De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 20 september om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Na afloop kunt u de familie condoleren in de aula van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 20