M Johannes Eversdijk fTl9nsenlinq.nl maandag 19 september 2011 familiebe"' hten 119 Met onzichtbare draden zijn en blijven wij verbonden. Geheel onverwacht is, na een leven dat gekenmerkt werd door zorgzaamheid, liefde en hartelijkheid voor allen die haar omringden, overleden mijn liefhebbende vrouw en onze moeder, in de leeftijd van 84 jaar. Nelly Bostelaar - Vader echtgenote van Leo Bostelaar Weert: André en Truus Kamperland: Anneke en Aart 17 september 2011 Schutterijstraat 61, Vlissingen Correspondentieadres: Langeweg 4, 4493 PT Kamperland De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op donderdag 22 september om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Een speciaal woord van dank voor de medewerkers van 'Zorgstroom' voor de liefdevolle aandacht en zorg. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Veel fijne herinneringen Verzachten onze smart i Voorgoed uit ons midden Maar altijd in ons hart. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Leonia Johanna Boussen-Verschelden 25-4-1926 t 17-9-2011 weduwe van Bèr Boussen Kapellebrug: Freddy en Monique Boussen-Cornelissens Yoran Terhole: Monique en Alex de Brouwer-Boussen Wouter, Ines St. Jansteen, 17 september 2011 Correspondentieadres: Gentsevaart 42 4565 EW Kapellebrug De afscheidsdienst, met aansluitend crematie, zal plaats vinden op donderdag 22-september 2011 om 11.00 uur in het crematorium aan de Bellamystraat 28c teTerneuzen. Samenkomst vóór aanvang van de afscheidsdienst in het crematorium. Afscheid nemen van Lenie is mogelijk woensdag 21 september van 18.00-18.30 uur in het uitvaartcentrum aan de van der Maelstedeweg te Hulst. Gaarne schriftelijke condoleance. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Wij zijn verdrietig door het plotselinge overlijden van onze lieve en zorgzame zus, schoonzus en tante Nelly Bostelaar - Vader Wim t en Sjaan f Vader Jan f en Gerda f Vader Mies t en Cor t van Wijngaarden Ben f en Lenie f Vader Piet en Janny Vader Henk t en Ali Bostelaar Tom en Erna Bostelaar Riet en Hans de Bert Neven en nichten Vlissingen, 17 september 2011 Ik heb je bij je naam geroepen, je bent van mij! Jesaja 43-1B Vanuit dit geloof nemen wij verdrietig afscheid van onze lieve zus en tante Leny Gelok - Ingelse Vlissingen: Nel Hondebrink - Ingelse - in herinnering Lambert Hondebrink - in herinnering Dordrecht: Conny Philipse Philip Philipse - in herinnering Middelburg: Bep Koole - Ingelse Paul Koole - in herinnering Bert Harinck neven en nichten Middelburg, 13 september 2011 Hand in hand zijn wij gegaan Tot aan de drempel. Moegestreden, maar omringd door onze liefde, ben je moedig en dapper in rust van ons heengegaan. Zeer bedroefd maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder en oma Pieternella Adriana de Klerk weduwe van den Boer 9 maart 1924 17 september 2011 Veere: JanenSonja Kim Middelburg: Harry en Clara Emiel en Joyce Correspondentieadres President Wilsonlaan 27 4334 GA Middelburg Moeder is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg waar u afscheid van haar kunt nemen op dinsdag 20 september van 19.00 uur tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 22 september om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na afloop is er een informele samenkomst in de ontvangst ruimte van het crematorium. Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum "het Gasthuis "afdeling Watertoren en het personeel van Zorgstroom voor de goede zorg. 17 september is overleden, op 87-jarige leeftijd, mevrouw P.A. den Boer-de Klerk Mijn schoonzus en onze tante Fam. L. de Klerk-de Visser Jan de Klerk Connie Bouwman-de Klerk Lien de Klerk Eens als de bazuinen klinken" Na een'rijk en welbesteed leven, maar een moeilijke laatste levensfase, hebben wij afscheid moeten nemen van onze geweldige moeder, oma en overoma Miep Bier ens - Meijer Sinds 1 augustus 1998 weduwe van Willem Bierens Een bijzonder mens is heengegaan. Miep is bijna 87 jaar geworden. Carola en Ad Jan Willem en Jacqueline Marion en Nico Paul en Janny Nicola en Sebastian Samuël, Kaïn, Isaï Liselore en Sebastiaan Yoëlle Willem en Nicolle Eline en Renco Rim, Lois Nadine Onze uitzonderlijke dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Zorgcentrum Cleijenborgh, voor de goede en liefdevolle verzorging. Colijnsplaat, 15 september 2011 Zorgcentrum Cleijenborgh Correspondentieadres: Lillehammerplantsoen 4, 3267 MA Goudswaard Een dienst van afscheid zal worden gehouden woensdag 21 september om 14.00 uur in de Dorpskerk te Colijns plaat, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in "De Ontmoeting", naast de kerk gelegenheid tot condoleren. Miep hield van bloemen, liefst uit eigen tuin. Zijn leven was werken. Met verdriet en dankbaarheid hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze fantastische vader en trotse opa 16 april 1919 - Kapelle - t 17 september 2011 Janny Eversdijk - van den Brink Piet en Wilma Eversdijk - de Koeijer Hans-Peter Mare Adje Eversdijk - in liefdevolle herinnering - Lean Eversdijk en Hans van Stel Correspondentieadres: C.D. Vereekestraat 5, 4421 CB Kapelle De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden op woensdag 21 september om 13.30 uur in de Hervormde kerk, Kerkplein 2 te Kapelle. Voorganger in deze dienst is ds. L.C.P. Deventer. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Hierna is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Heel veel dank zijn wij verschuldigd aan alle medewerkers en vrijwilligers, die er voor gezorgd hebben dat zorgcentrum 'Cederhof' de laatste levensjaren zijn thuis is geworden. Bedroefd zijn we door het overlijden van onze lieve zwager en oom Johannes Eversdijk Kapelle: C. Eversdijk Overloop Goes: P.J. Eversdijk Hollestelle Neven en nichten Bedroefd heb ik kennis genomen van het overlijden van mijn vriend Johannes Eversdijk Altijd en in alles kon ik op hem rekenen. Hannes bedankt. Bas van Wingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 19