Joy Sara Magdalena de Blaeij Frans Buijsrogge Frans Buijsrogge 1 i l8 I faprj'ieberchten S maandag 19 september 2011 Dolblij zijn wij met de geboorte van onze dochter en zusje Patrick, Bea en Sem Kraak Fitnesscentrum Shape Ooststraat 42 4421 EC Kapelle Diep bedroefd, maar met grote dankbaarheid voor wat zij voor ons is geweest en heeft betekend, delen wij u mede dat van ons is heengegaan, onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en zus sinds 1995 weduwe van Cornelis Jacobus Almekinders in de leeftijd van 83 jaar. Cadzand: Leiden: Retranchement: IJzendijke: In herinnering: Conny Almekinders Suzet Almekinders-van Cruijningen Charlotte Astrid Marian Rottier-Almekinders Theo Rottier Han Almekinders Monique Coppens Willem de Blaeij Magda Risseeuw-de Blaeij Izaak Risseeuw IJzendijke, 16 september 2011 Correspondentieadres: Molenberg 8 4501 JK Oostburg De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 22 september om 13.30 uur in de Ned. Hervormde kerk Kerkplein 1 te Oostburg. Gelegenheid tot condoleren vanaf 12.45 uur tot 13.30 uur in de kerk. Langs deze weg willen wij het verzorgend en verplegend personeel van Emmaus en dokter Dusslier te IJzendijke bedanken voor de goede zorg en begeleiding van onze moeder, in de laatste maanden van haar leven. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen Afgelopen vrijdag overleed mijn geliefde zus Saar Almekinders-de Blaeij Ik wens de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. De sterke eik, waaronder wij altijd hebben kunnen schuilen is niet meer. Niet een blad, maar een boom is gevallen, geveld door een heftige storm. Nu door liefde en wind gedragen is hij op weg gegaan. Alphonses Franciscus Maria 26 december 1937 16 september 2011 Marleen Buijsrogge - Wermenbol Frans en Marja Stijn, Aniek Rob en Els Pam Sandra en Eddy Ivy Niels en Miranda Ties, Joep Familie Buijsrogge Familie Wermenbol 's-Gravenpolderseweg 116 4462 RA Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 21 september tussen 9.30 en 10.15 uur in de dagkapel van de RK Parochie H. Maria Magdalena, Singelstraat te Goes. Om 10.30 uur vindt de uitvaartmis plaats, waarna de crematieplechtigheid zal plaatshebben in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en een toast uit te brengen op het leven van Frans in de "Zeelandzaal" van Van der Valk Hotel Goes, Anthony Fokkerstraat 100 te Goes. - Geen bezoek aan huis - H fnens9nlinq.nl u Zondagmorgen zijn wij opgeschrikt door het droeve bericht dat onze lieve vriend Frans is overleden. Geen woorden voor. Wij weten hem bij God geborgen tot de jongste dag dat wij elkaar weer begroeten mogen. Wij bidden de zijnen God's nabijheid toe. Familie Kanaar Veel te vroeg is overleden onze oud-voorzitter en mede-oprichter van Tennisvereniging Goes. Frans heeft veel voor onze club betekend. Wij zullen hem missen. Bestuur en leden TVGoes Er is hier. Er is tijd om overmorgen iets te hebben achtergelaten. Daar moet je vandaag voor zorgen. Voor sterfelijkheid. (Herman de Coninck) Met heel veel respect voor zijn levenskracht Coen Leeflang wij wensen Annemiek en familie veel kracht toe Theater Split: Paul, Ans, Marlize, Jacques, Reina, Christianne en Willem Zij die ik liefheb, ga ik verlaten... Zij die ik liefhad, hoop ik weer te ontmoeten. Verdrietig maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden is geweest, delen wij u mede dat rustig is ingeslapen onze lieve ma en oma Martha Apolonia de Danschutter-van Leemput weduwe van facobus Eduardus de Danschutter Zij overleed in de leeftijd van 86 jaar. Bergen op Zoom: Marleen en Sjaan Demmers - de Danschutter Anouk en Nils Judith en Stefan Hoek: Ron en Marlies de Danschutter - Boeding Sophie Joost en Muriëlle Onze oprechte dank gaat uit naar het voltallig personeel van afdeling "Kiekuutvan verpleeghuis 'de Vurssche' in Axel voor hun goede zorgen. 16 september 2011 Correspondentieadres Gladiolenlaan 32,4542 CZ Hoek De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 23 septem ber om 10.30 uur in de aula van crematorium Temeuzen, Bellamystraat 28-c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst bent u in de gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Coen Leeflang Coen, bedankt voor 20 jaren inzet voor Europa Kinderhulp. Annemiek en (klein)kinderen, wij wensen jullie veel sterkte. Bestuur en medewerkers Stichting Europa Kinderhulp Regio Zeeland Met verdriet hebben wij kennis genomen van het over lijden van Jac d' Hont Wij zullen de inzet en prettige samenwerking met Jac missen bij onze komende veldritten. Wij wensen Nilda, Harold en verdere familie veel sterkte toe met dit zware verlies. Organisatie en medewerkers Wielerveldrit Hulst

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 18