chap per project zeeland 125 F Beste monteursteam 2011 Nederland i Kleine Profeten in het Zeeuwse Land Rover dealer Auto Ventura BV Zorg over hoger tarief regiotaxi in Borsele Verloskundigen Kadoshoppie Tandartsen Your suprise Cursus Zeeuws Cursus Spaans Directie N-SEA Modeshow Kunsthistorie SterdOme.. Uw Mercedes-Benz Specialist! Ondernemersplein I Humanitas Zee- rtschappelijke Humanitas verzorgt al 25 jaar een Zeeuws kinderkamp in Veere (foto editie 2010). foto Lex de Meester zaterdag 17 september 2011 S Hlti II' HJill IIIKil III III Willi na mum i HilHl>'iiiMilHWIHI 1 IIAII www.AUTOVENTURA.nl Goes 0113 - 245285 ELLEWOUTSDljK - De Bijbelvertaal- groep van 't Kerkje van Ellesdiek heeft een derde bijbelboek in het Zeeuws vertaald. Joël is het twee de en Micha het zesde boek van de zogenaamde Kleine Profeten. Ze staan samen in één brochure. Ze zijn vertaald in het dialect van Zuid-Beveland en de omslag in kleur is van de hand van Jopie Minnaard. Eerder verschenen 'k Za je dat vertelle... met de boeken Ruth, Jona en Marcus (2004) en Waè a 't arte vol van is, het Hoog lied (2008). Het boekje is voor 2 eu ro verkrijgbaar in 't Kerkje. heinkenszand - De Mindervali- "den Belangengroep Borsele (Miva- bel) roept inwoners met een regio- taxipas op actie te ondernemen te gen de tariefsverhoging die 1 janua ri 2012 ingaat. De belangengroep maakt zich zorgen over de gevol gen van het verhoogde regiotaxita- rief die geldt voor de Oosterschel- deregio. Het tarief stijgt van 0,18 naar 1,30 euro per kilometer. Ook op Schouwen-Duiveland is veel protest tegen de tariefsverho ging. Wethouder Gilles Houteka mer heeft toegezegd onderzoek te doen naar de gevolgen voor de ge bruikers. Mensen zakken soms on der het sociale minimum door de ze tariefverhoging. zierikzee - Verloskundigenprak tijk Lena verhuist per 1 oktober naar het het Calandplein 1 in Zie- rikzee. De praktijk is in 2007 opge richt door Sanne Meerdink en Lous ten Rouwelaar. Omdat de praktijk de afgelopen tijd hard is gegroeid, is sinds 1 september Mar griet van Schelven aan het team toegevoegd. dreischor - De in Dreischor geves tigde (web)winkel Kadoshoppie bestaat deze maand vijf jaar. Om dat te vieren, heeft de winkel aller lei acties op touw gezet. Zo maken klanten bij besteding van veertig euro kans op een gratis deelname aan de workshop 'Zeeuwse Knop- taart'. Vandaag is de winkel extra vroeg, vanaf 9.00 uur, geopend. zierikzee - De tandartspraktijk Zierikzee is vernieuwd. De prak tijk beschik nu over twee behan delkamers, daardoor zijn de wacht tijden korter en is plaats voor nieu we patiënten. In de praktijk wer ken een tandarts, mondhygiënist, implantoloog/paradontoloog en preventie-assistentes. Het praktijk adres is Oude Haven 4, Zierikzee. zierikzee - De webwinkel Your Surprise uit Zierikzee is verhuisd naar het Jannewekken, bij de Vries Communicatie. De cadeausite Your Surprise.com is snel gegroeid en daardoor ontstond op de huidi ge locatie ruimtegebrek. Your Sur prise is ook genomineerd voor de fastso, de lijst met 50 snelstgroeien- de technologiebedrijven. zierikzee - De volksuniversiteit start op 5 oktober een cursus Zeeuws. Het is een kennismaking met de verschillende dialecten, uit spraak, spelling en woordenschat. De cursus wordt gegeven in het MFC Zierikzee. Info: 0118-634800 burgh-haamstede - Docente An ne Neve start eind september met een cursus spaans voor beginners en halfgevorderden. De nadruk ligt op spreken en luis teren. De cursus duurt twaalf we ken. De cursussen worden gegeven in dorpshuis De Schutse. Informatie en opgeven: 0111-651121 of 06- 27858577. zierikzee - Gerard Keser is de nieu we algemeen directeur van N-Sea, voorheen Noordhoek. Keser is af komstig van Smit International. Tot voor kort bekleedde hij daar de functie van directeur Salvage en Subsea. Gerard Keser neemt het stokje over van Leen Noord- hoek. Hij neemt vanaf nu plaats in de Raad van Commissarissen. burgh-haamstede - Annelies Spaans, modeconsulente van Green House, houdt dinsdag een modeshow. De modellen showen de mode in Revasa, Kerkstraat 22 in Burgh-Haamstede. Na afloop kan de kleding worden gepast en zo nodig in de juiste maat worden besteld. Deuren van de zaal gaan open om 19.00. Start show 19.30. zierikzee - In de Nieuwe Kerk van Zierikzee start woensdag 28 sep tember een achtdelige cursus kunstgeschiedenis. Thema: vrou welijke kunstenaars. Kosten bedra gen 65 euro. Aanmelden en infor matie bij P. Vleugel: 0111-643319 3x Nieuwe Vito's voor Bos Medical Goirle De derde Vito is alweer onderweg voor hun 24 uur-service! Scottweg 43 4462 GS Goes «0113- 272323 www.sterdome nl (links) en penningmeester Jolanda Boer van Humanitas Zeeland. foto Ronald den Dekker

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 73