colofon Uitnodiging! A DEtA amslieberijchtefi Vrijwilligers gezocht lejfjüfjiiffi te/jümefj school Reuzenhoek 0 mensenlinq.nl datum 2011 familieberichten 141 Dankbetuiging Uw vele welgemeende blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Truus van der Veeke-van Lith hebben ons en de kinderen zeer getroffen. Voor deze steun danken wij u hartelijk. Terneuzen Nora en Henk van der Veeke Wij willen iedereen bedanken voor de enorme vriendschap die Toos omringde tijdens haar ziekbed en na haar overlijden. Woorden schieten tekort, maar weet dat alle reacties ons enorm steunen bij het heengaan van mijn lieve vrouw en onze moeder Toos Verdonschot John Jansen Tim, Ilse Nieuwvliet, september 2011 is u allen persoonlijk te bedanken, betuig ik u mede namens mijn kinderen en kleinkinderen, langs deze weg onze oprechte erkentelijkheid voor de blijken van belangstelling na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Adri Verduijn Ook onze hartelijke dank aan Ronny Geernaert van Monuta uitvaartzorg voor zijn sympathieke en lieve ondersteuning. Suus Verduijn - Breskens, september 2011 Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, pa en schoonvader Carlo van Waterschoot Ons verlies blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Loes van Waterschoot-Blondeel Karsten en Veronique Phillipine, september 2011 f wanneer zondag 2 oktober om 14.00 uur waar Conferentiecentrum Bovendonk, Hofstraat 8 in Hoeven aanmelden vóór 25 september via een email naar dcwestbrabant@dela.org meer informatie 0165 30 30 53 DELA helpt graag herinneringen aan overleden dierbaren levend te houden. Daarom organiseren wij een bijeenkomst waarin herinneren centraal staat, ledereen die een dierbare verloren heeft is daarbij van harte welkom. bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www.hjobse-uitvaart.nl voor terminale en palliatieve zorg Een bijdrage leveren aan het verbeteren van de kwaliteiCVan het leven van cliënten en hun naasten die te maken hebben met een levensbedreigende aandoening? Gi naar www.zorglaatstefase.nl Deze campagne is mede mogelijk gemaakt door de Provincie Zeeland Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag-15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl mm 95ppi In Memoriain 17-09-2006 17-09-2011 Angéle Vioen Nijs 5 Jaar uit ons midden Maar niet uit ons hart Terneuzen Antionetta, Henk, Ludo van Heerbeek Vioen Bij beschikking van de Kantonrechter te Middelburg d.d. 1 september 2011 is onder curatele gesteld mevrouw Maria Nieuwlands, geboren te Zierikzee op 31 augustus 1993, wonende te Mastgatstraat 106, 4301 WH Zierikzee, en is tot curator benoemd de heer J.A. Nieuwlands en mevrouw C.A.D.M. Mutsaers, wonende te Mastgatstraat 106,4301 WH Zierikzee. Op zaterdag 1 oktober a.s. bestaat 120 jaar Daarom organiseren wij een Reünie Iedereen die als leerling, leerkracht, ouder of bestuurslid bij de school betrok ken is geweest, nodigen we van harte uit om op deze reünie aanwezig te zijn! tijd: 14:30-18:00 uur plaats: school Reuzenhoek - Zaamslag Maak kennis met het christelijk geloof: Alpha- cursus in Terneuzen. Eten, ontmoeten, praten, lachen, leren en luisteren. De Alpha-cursus geeft heldere en aansprekende uitleg over het christelijk geloof. De cursus is vrij blijvend en gratis en start altijd met samen iets lekkers te eten. Vanaf 21 september is er in "La Redoute", Mme Curiestraat 42 te Terneuzen weer een Alpha cursus. Deze wordt georganiseerd door de GKV te Terneuzen. Vanaf 18.30 tot 21.30 uur bent u van harte welkom. Geef u op via Corrie Haak, 0115-630292, of mail: chaak@ zeelandnet.nl I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 65