40 familieberichten zaterdag 17 september 2011 O ITlGnsenLlnq.nl Diep bedroefd geven wij u kennis dat, na een langdurig, geduldig gedragen lijden, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze zeer zorgzame vader en opa Johannes Weststrate in de leeftijd van 75 jaar. Krabbendijke: K. Weststrate-Jobse Krabbendijke: Lianne Weststrate Krabbendijke: Marcel Weststrate Annet Weststrate-Imanse Melanie, Jorian, Femke, Anne, Lize 16 september 2011 Kerseplein 17 4413 EV Krabbendijke Mijn man, onze vader en opa is thuis opgebaard, alwaar maandag 19 september van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. De rouwdienst wordt D.V. woensdag 21 september om 14.00 uur gehouden in één der zalen van de Gereformeerde Gemeente, I.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Grote waardering hebben wij voor de lijfdevolle en toegewijde zorg van het wijkteam van de RST. Ook gaat onze dank uit naar de inzet van dr. van Lieshout en de artsen uit het Adm. de Ruyter ziekenhuis te Goes. Zij stenden ons allen bij in deze moeilijke periode. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief on Wangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn verdrietig omdat onze lieve moeder is overleden. Come Ra Theodora AViCCemse -SFencCriks Corry gehuwd geweest met BernarcCus Jranciscus 'WiCCemse Bernard In liefdevolle herinnering (overleden 18 oktober 2008). Zij is 88 jaar geworden. We zijn blij met alle mooie en fijne herinneringen. J-Cet was goeden fiet is goed zo Maarten Bernard en Lia Reimond en Mieke Lidwien en Tonnie Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging door de medewerkers van Zorgcentrum Ter Weelin Goes. Goes, 15 september 2011 Correspondentieadres: Domburgseweg 70 G, 4356 BL Oostkapelle De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 22 september om 13.45 uur in de Parochie van de Heilige Maria Magdalenakerk, Zusterstraat 4 te Goes. Voorafgaand aan de dienst is er van 13.15 tot 13.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in voornoemde kerk. In aansluiting op de dienst vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de aula van het "Gasthuis" aan de Kievitlaan 64 te Goes. Enige en Algemene Kennisgeving t Na het moedig voeren van een ongelijke strijd is in alle rust ingeslapen onze zuster, schoonzuster en tante Helena Jacomina Leenman weduwe van Cornelis de Winter in de leeftijd van 90 jaar. Familie Leenman Familie de Winter Neven en nichten Onze bijzondere dank gaat uit naar het verplegend en verzorgend personeel van Zorgcentrum Ter Weel te Goes, Unit 8) voor de goede en liefdevolle verzorging. Goes, 15 september 2011 Zorgcentrum Ter Weel Correspondentieadres: IJssellaan 13,4417 DB Hansweert Maandag 19 september is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst wordt gehouden dinsdag 20 september om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. kerkhof naast de kerk. Na de begrafenis is er in 's-Lands Welvaren A. de Koning straat 15 te Kwadendamme gelegenheid tot condoleren en samenzijn. w w, msm iMitóü Bedankt voor de vele brieven, kaarten, bloemen en warme woorden bij het afscheid van Willy Barbé Ze hebben ons diep ontroerd en waren voor ons allen een grote steun. Langs deze weg willen wij ook bedanken dr. Den Ouden, dr. v/d Berghen, dr. Blok en iedereen die de afgelopen jaren voor Willy hebben gezorgd. R. Barbé-van Delft Kinderen en kleinkinderen Hulst, september 2011 Voor de door u getoonde belangstelling en de blijken van medeleven, die wij na het overlijden van onze vader en opa E.E. Doolaege van u mochten ontvangen door middel van kaarten, brieven en telefoontjes zeggen wij u hartelijk dank. Familie Doolaege Westdorpe, 17 september 2011 Op 30 juli 2011 is onze lieve moeder, oma en omama overleden May (Maatje) van Doorn- van den Berg We zijn dankbaar en getroost door de vele hartelijke blijken van medeleven. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Goes, september 2011 En altijd zullen er sporen zijn van je leven zij zullen ons altijd aan jou doen herinneren. Ons gelukkig of bedroefd maken en zorgen dat we je nooit vergeten. Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling betoond na het overlijden alsmede uw aanwezigheid bij het afscheid en de crematieplechtigheid van mijn lieve man, onze vader en opa Adriaan Isaac Johannis Hoogstrate willen wij u hartelijk danken. A. Hoogstrate-Constant Ronald en Angelique Emma Julia (in herinnering) Femke Kloetinge, september 2011 Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma, overgrootoma en over-overgrootoma Tannetje Robijn - Kareis betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Speciaal dank aan alle medewerkers van woonzorgcentrum "De Burght" te Breskens voor alle goede zorgen die ze aan haar hebben besteed. Kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen en achter-achterkleinkinderen. Oostburg, september 2011 Voor de wijze waarop u met ons heeft meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, vader, schoonvader en onze opa Eugène van Campen betuigen wij u onze oprechte dank. M.I. van Campen-Sponsele kinderen en kleinkinderen Zaterdag 17 september 2011 Het is voor ons onmogelijk om ierdereen persoonlijk te bedanken voor het medeleven dat wij hebben ontvangen na het overlijden van mijn 1 lieve man, onze pa en opa John Christiaans Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid en de lieve kaarten ons erg goed hebben gedaan. Elly Christiaans-de Looff Marjan en Antoine, Michelle Daniëlla en Pascal, Mike, Amber Terneuzen, september 2011 Zondag 4 september hebben wij Anne laten gaan zoals ze dat zelf graag wilde. Het water dat ik hoor en het uitzicht wat ik bekoor innerlijke rust die ik heb gekregpn •- geeft mij weer een heel nieuw léven ik kijk over dat schitterende water; zo mooi en voldaan, nu kan ik rustig verder gaan. Wij willen een ieder die ons, voor, tijdens en na het overlijden- van Anne, tot steun zijn geweest hartelij k bedanken. 'U Namens: echtgenoot Ton Scheers en familie Een vredige dood en een ontroerend mooi afscheid na een welbesteed leven. De bijzondere uitvaartdienst in aanwezigheid van zo velen, de brieven, bloemen en persoonlijke woorden na het overlijden en bij de crematie van onze moeder, grootmoeder, overgrootmoeder en over-overgrootmoeder Maria Sponselee-de Roos hebben ons diep getroffen. Uw medeleven is voor ons een grote steun geweest. Een speciaal woord van dank aan haar verzorgenden van Truffinoweg 240 van de Blaauwe Hoeve voor de goede zorgen en aan Miranda van DELA voor de goede begeleiding van de uitvaart. Kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen en achter-achterkleinkinderen Sint Jansteen, september 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 64