(J nl9nseniinq.nl zaterdag 17 september 2011 familieberichten 139 Denk aan mij in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Na een kortstondig ziekbed, omringd door allen die hem lief waren, is van ons weggenomen onze lieve pa en opa Pieter Hubrecht Ossewaarde Piet sinds 20 oktober 1972 weduwnaar van Cornelia Maria van Boven ■fr 1 aug. 1936 t 15 sept. 2011 Hoofddorp: Frank Ossewaarde Riemke Boot Marjolein Kerkwerve: Liesbeth van de Velde-Ossewaarde Wim van de Velde Bart, Tessa Zutphen: Tineke Ossewaarde Antoine Pekel Norah, Feline Hemstraat 22 4481 BM Kloetinge De afscheidsdienst, geleid door Ds. D. Neven, wordt dinsdag 20 september om 13.30 uur gehouden in de Geerteskerk, Geertesplein 24 te Kloetinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er in Verenigingsgebouw Amicitia, Schimmelpenninckstraat 14 te Kloetinge gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot ons grote verdriet hebben wij te snel afscheid moeten nemen van onze zeer geliefde en immer betrokken en meelevende broer, zwager en oom Piet Ossewaarde Wij wensen de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe om dit zware verlies te verwerken. Kapelle: Betsie Kant-Ossewaarde Adrie Kant (in herinnering) Geldrop: Willemien Lindenbergh-Ossewaarde Han Linden bergh Neven en nichten Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden ons lid en trouwe supporter Piet Ossewaarde Voor al het goede werk dat hij gedurende vele jaren voor onze vereniging heeft gedaan zullen wij hem met grote dankbaarheid gedenken. Wij wensen zijn kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Bestuur en leden v.v. Kloetinge Niemand weet wat leven is, dan dat het slechts gegeven is. Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we, toch nog onverwacht, afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa Frans Anthonie Rijnberg echtgenoot van Klaske Rijnberg-Terpstra Hij overleed in de leeftijd van 77 jaar. Terneuzen: Klaske Rijnberg-Terpstra Terneuzen: Wiepie en Wim Verpoorte-Rijnberg Tim en Tineke Bas Terneuzen: Annemarie en Henk van de Sande-Rijnberg Esther en Pieter V Femke en Igor Jessica 15 september 2011 Churchilllaan 1058,4532 JJ Terneuzen De dienst van woord en gebed wordt gehouden op woensdag 21 september 2011 om 14.00 uur in de aula van de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen, waarna de begrafenis ook daar zal plaatsvinden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van Ter Schorre, unit Ril, voor de jarenlange liefdevolle verzorging. Mochten wij vergeten zijn u een rouwkaart te sturen, dan vragen wij u deze rouwadvertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager en oom Frans Rijnberg Wij wensen Klaske, Wiepie, Wim, Annemarie, Henk en de kleinkinderen heel veel sterkte. Wij hebben grote bewondering voor Klaske voor de wijze waarop zij Frans tijdens zijn langdurige ziekte heeft bijgestaan. Zuidzande: Tonnie en Hanny Rijnberg Zuidzande: Niek en Annemieke en kinderen Terneuzen: Mirjan en Ruud en kinderen St. Laurens: Willem en Lonia Rijnberg Grijpskerke: Michiel en Liesbeth Rotterdam: Tom i :-W- N m Stil ging je heen, lang heb je gewacht. Op het laatst weinig gesproken, maar wel veel gedacht. Je bent nu daar, waar je rusten mag. Met groot verdriet, maar dankbaar voor alle liefde en warmte die wij van haar mochten ontvangen nemen wij nu afscheid van onze zorgzame moeder en oma Anna Johanna van Hanegem-van der Hooft weduwe van Johannes van Hanegem Cadzand, 7 september 1923 t Retranchement, 15 september 2011 Dongen: Gretha en Willie Bryan en Paulien Bianca en Jan St. Pauwels (B.): Hannie en Joris Stejaan en Linda Hans en Katrien Machteld Hilde en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Noordstraat 20 4525 AB Retranchement De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in de aula van het creijiatorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c op woensdag 21 september om 11.30 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid om de familie te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Verdrietig, maar dankbaar voor de moedig gedragen zorgen op haar levenspad, moeten wij afscheid nemen van Jopie Ververs - van Beijsterveldt Guus Martin en Ann Claudine en Toon Terneuzen, 15 september 2011. Langs de Kreek 7,4535 CA De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op donderdag 22 september om 10.30 uur in de Emmauskerk aan de Alberdingk Thijmstraat 2 te Terneuzen, waarna er gelegenheid is elkaar te ontmoeten in Hotel L'Escaut, aan de Scheldekade 65 te Terneuzen. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat van ons is heen gegaan Alphons Charles Marie van Vooren - Alfons - t Hulst, 30 augustus 2011 A Eede, 14 juni 1928 Familie van Vooren Correspondentieadres: Mevrouw E. van Vooren-de Rijcke Herendreef 43 4527 AG Aardenburg Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van het Blaauwe Hofke 156. De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Waar je ook bent, 'k zou 't niet weten, Niet in afstand of tijd te meten. Maar ik heb je bij me, diep in mij, Daarom ben je zo dichtbij. (Toon Hermans) Bedroefd, maar met onuitwisbare herinneringen aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame man, onze vader en opa f/(e/u/i*tZi ób/vte/irV f/i/cuien(/otss( Henk echtgenoot van Nelly Dusseldorp in de leeftijd van 80 jaar. Middelburg: N. Kleinendorst-Dusseldorp Middelburg: Patty en Kees Sydney (Austr.Ronald en Esin Middelburg: Leon Middelburg: Aletfa en Ineke Dordrecht: Ralph en Désiree Samantha Sharessa 15 september 201 1 Piet Heinstraaf 50F, 4335 HX Middelburg Mijn man is opgebaard in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op woensdaq 21 september van 11.30 tot 12.15 uur. Aansluitend zal om 13.00 uur de afscheidsbijeenkomst worden gehouden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, Na de bijeenkomst is er gelegenheid om de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium Onze dank gaat uit naar het team van Zorgcentrum Buitenrust, afa. Zeester, Dr. de Laet en het team van Stichting Werkt voor Ouderen, 't Getij en Emergis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 63