Jacqueline Elisabeth Bakker - Nanninga Jac d'Hont Jac d'Hont 38 zaterdag 17 september 2011 (Hensenlinq.nl UysrJs dan Geef me, de Kalmte om te aanvaarden wat ik niet kan veranderen, de Moed om te veranderen wat ik kan veranderen, en de Wijsheid om tussen die twee onderscheid te maken. Lieve mama lieve papa, zoals jullie trouwgelofte beschreef: "steun nu op de lucht van de ademtochten voor elkaar" Op 14 september jongstleden is op 52 jarige leeftijd overleden onze allerliefste moeder, oma, dochter, zus, schoonzus en tante weduwe van Wouter Bakker Marjoke Erno Mulders - Bakker Lynn Torenplein 10 4724 BX Wouw Roel Bakker Eefje Schenk Melanendreef 38 4614 GK Bergen op Zoom Cees Ineke Nanninga Fam. Nanninga Fam. Bakker Jacqueline is opgebaard in rouwcentrum Coppens, Kloosterstraat 13 te Wouw. Gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 17 september van 16.00 tot 16.30 uur. De crematiedienst zal plaatshebben op maandag 19 september om 15.30 uur in crematorium Zegestede aan de lonweg te Roosendaal (afslag Zegge). In plaats van bloemen liever een donatie voor Stichting Kika in de collectebussen die aanwezig zullen zijn in het crematorium. Voor nadere informatie en/of condoleances zie www.uitvaartcoppens.nl/requiem u logt in met Jacqueline en met toegangscode: BM912R Met achterlating van een bewogen leven heeft op 99-jarige leeftijd rustig afscheid genomen van haar bestaan, onze dierbare lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Coos Bouwense-Bouman weduwe van P.A. Bouwense Dordrecht 5 oktober 1911 tMiddelburg 14 september 2011 Middelburg: Oostkapelle: Rotterdam: Aalsmeer: Hoofddorp: Amsterdam: Lodewijk Bouwense Koosje Schimmel Boudewijn Bouwense Magda Bosma Bas en Mirjam Clint Boris en Stella Joost en Jacintha Jaylinn Auke en Stefanie Correspondentieadres: Noordweg 369 4333 KB Middelburg Op dinsdag 20 september is er van 12.30 tot 12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude HavendijJ< 3 te Middelburg. Aansluitend zal de herdenkingsbijeenkomst gehouden worden waarna de crematie zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in Hotel Van der Valk, Paukenweg 3 te Middelburg. Voor de jaren van liefdevolle verzorging zijn wij "de Thibautstraat" zeer dankbaar. wat is het leven van een mens een voetstap in het zand die weer wordt weggevaagd wanneer de vloed de grens verplaatst tussen zee en strand Heden verloren wij onze geliefde man en vader in de leeftijd van 69 jaar. echtgenoot van Nilda d'Hont-de Maat vader van Harold 16 september 2011 Janseniuslaan 71 4561 NL Hulst De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 21 september om 10.30 uur in de H. Willibrordusbasiliek, Steenstraat 2 te Hulst. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in uitvaartcentrum 'de Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Dinsdag 20 september is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid van Jac te nemen in familiekamer 2, Blaauwe Hofke 90 te Hulst. Mochten wij vergeten zijn een kaartte sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Bedroefd hebben wij kennis genomen dat na een zeer moedige strijd, waar wij veel bewondering voor hebben, is overleden onze schoonbroer en oom Marieken en Frans Jo, Annie (t) en Ria Richard en Ria Rosa en Piet Gerda en Wilfried Lidwien en Karei (t) Margrieten Manuel Adri en Magda Frans en Lydia Hun kinderen en kleinkinderen Hij zal altijd blijven voortleven in onze herinnering. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, bezorgdheid, goedheid, liefde en eerlijkheid is van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en oma Zeeland Pieternella Helena Tazelaar - Korteknie sinds 1976 weduwe van Abraham Tazelaar in de leeftijd van bijna 99 jaar. Veldhoven: David en Annie Valkenswaard: Pim en Yolanda Bram, Job, Gijs, Pien Valkenswaard: Guus en Moniek Mies en Linda, Teun, Pons Tilburg: Remco en Francien 15 september 2011 Zorgcentrum Cleijenborch, Dr. Maasstraat 4, Colijnsplaat Correspondentieadres: De Kuip 1, 5502 HP Veldhoven De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op woensdag 21 september om 11:00 uur in 'De Katse Kerk', Kerkstraat 3 te Kats. Inloop vanaf 10.00 uur in het naast de kerk gelegen 'Nieuw-Zeelandhuis'. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kats. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in voornoemd 'Nieuw-Zeelandhuis'. =S2 Hij hield van de polder, het vruchtbare land daar had hij zijn hart aan verpand daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd. Bedroefd, maar dankbaar voor de fijne periode die we nog mochten hebben, geven wij u kennis dat, toch op een moment dat wij het niet verwachtten, is overleden onze lieve man en vader Marinus Mol Rien in de leeftijd van 61 jaar. Tanja Mol-Tramper Corina Adriaan en Rosa Katie en Joeri 16 september 2011 Grintweg 43 4401 ND Yerseke De afscheidsdienst, geleid door Ds. C. Baggerman, wordt woensdag 21 september om 10.00 uur gehouden in de Hervormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een kortstondig ziekbed ontvingen wij het droevige bericht dat van ons is heengegaan onze zwager Rien Mol Ons medeleven gaat uit naar Tanja, Adriaan en Corina. Wij wensen jullie heel veel sterkte. Nico Matty Tramper Rinus Rachel Bart Marlies Tramper Cathrien Tramper Adri Anja Tram per Peter Tram per Neven en nichten Toch nog onverwachts is overleden onze buurman Rien Mol Wij wensen Tanja en de kinderen veel sterkte toe. Familie Dhooge Familie de Rooij FamilieVette Toch nog onverwachts is overleden onze vriend en collega Rien Mol Gilles en Cora Dagevos Piet en Els van der Endt Leo Verboom Rien en Carolien Nijssen Verdrietig, omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Jerina Carolina de Vriend-Wissink echtgenote van Gerrit de Vriend 121 juli 1970 "fr 4 december 1915 f 12 september 2011 Henk en Ineke de Vriend-Geensen Wim en Trudi de Vriend-Ahlgrim Ella de Vriend Marijke en Ton Huisman-de Vriend Jerien de Vriend Gerrie en Roy Vermeeren-de Vriend Gerard en Mieke de Vriend-van der Biezen Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Spui 36 4539 PB Terneuzen Volgens persoonlijke wens heeft de begrafenis op vrijdag 16 september in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 62