.nl/abonnee Welkom 329 nieuwe abonnees! 15 jaar abonnee! Bertha Boot uit Burgh-Haamstede Janny de Man uit Sint-Annaland PZG De PZC mocht in de maand augustus 329 nieuwe, vaste abonnees welkom heten. Wij hebben (willekeurig) een van die nieuwe abonnees uitgenodigd voor een kort interview. De PZC bedankt onderstaande abonnees voor hun trouwe lidmaatschap! U krijgt de speciale jubileumpen per post thuis gestuurd. Deze abonnees zijn in de maand september precies 15 jaar (zonder onderbreking) abonnee van de PZC. Bedankt! Waar en wanneer leest u meestal de krant? 's Ochtends aan de keukentafel, met een kop koffie erbij! Mijn man leest de krant eerst, voordat hij naar zijn werk gaat. Ik lees hem daarna. Welk nieuws leest u als eerste? Ik lees eerst heel de voorpagina, dan blader ik de krant helemaal door om vervolgens de artikelen die ik interessant vind, goed te lezen. Mijn man is erg geïnteresseerd in het sportnieuws. Op maandag neemt hij het sportkatern zelfs mee naar zijn werk. Welke rubriek/column zou u niet willen missen? De rubriek over huisnamen op Schouwen-Duiveland van Marijke Vael! Ook zou ik de vrolijke noten, zoals de stripjes, niet willen missen naast al het serieuze nieuws! Welk nieuws van de afgelopen 15 jaar is u het meest bijgebleven? De aanslagen in New York op 11 september. We kwamen net bij de notaris vandaan en waren met van alles bezig en opeens stond de wereld op zijn kop. Bertha Boot, Burgh-Haamstede A. Bouman-v/d Veen, Terneuzen P. van Bremen, 's-Heerenhoek I. de Bruijckere, Middelburg A P de Bruijne, Terneuzen D. Bustraan, Middelburg M. Damen, Westkapelle A. Dijkema, Kapelle K.L. Dooms, Terneuzen D.A. Eggebeen, 's-Heer Hendrikskinderen J. den Engelsman, Terneuzen R. Evertse, Zierikzee C. Geijs, Goes L M Harinck-Meeuwse, Goes JA Heijboer, Goes A.C. de Hek, 's-Heer Hendrikskinderen J van Herwijnen, Burgh-Haamstede J.J. Huijskens, Goes A. IJzerman, Aardenburg P. Kluijfhout, Koudekerke C.C. Kriek-Van Winsen, Goes G vd Laan, Yerseke S. Maljaars, Middelburg P. Moes, Koudekerke C.J. Mol, Lewedorp J.L.C. Mol-De Rijke, Sint-Maartensdijk A. Muizert, Renesse G v/d Ouden-Zwart, Nieuwerkerk W. Passchier, Vlissingen E. Pekelder, Oosterland J. de Ridder, Middelburg A.M. Salient, Oost-Souburg J. P. Scheers, Oost-Souburg R. Simpelaar, Ijzendijke A.M. v/d Slikke, Sluis M. Steur, Middelburg P. C. Stroo, Vlissingen MWvan Veen, Scharendijke J.P. Vergouwe Terneuzen B. Versteege, Goes H. W. Verweij, Zoutelande L. de Visser, Koudekerke M. Vogelaar, Domburg J.A. Walhout, Heinkenszand E. Walraven, Oost-Souburg J.D. Werkhoven, Arnemuiden R. van 't Westeinde, Wissenkerke J. L. Weststrate, Wemeldinge FAM de Wijze, Vlissingen P Willebroordse, Westkapelle J.M.J. Wisse, Rilland C.E. van Zee-Print, Vlissingen Welkom! Woont u al lang in Zeeland? Op een paar korte onderbrekingen na, woon ik al mijn hele leven in Sint-Annaland. Waar en wanneer heeft u de PZC voor de eerste keer gelezen? Als heel klein meisje thuis! Wat spreekt u aan in de PZC? Mijn man en ik maken graag fietstochten en komen zo in de hele provincie. Zodoende zijn wij geïnteresseerd in het Zeeuwse nieuws en dat vinden we in de PZC. Hoewel wij op Tholen erg gericht zijn op Bergen op Zoom, voelen wij ons wel echte Zeeuwen! Welk extra katern vindt u leuk en waarom? Ik lees graag de Uitgids om te weten wat er zoal te doen is. Mijn man en ik zijn eigenaar van café restaurant Havenzicht in Sint-Annaland, dus van ons mag er nog wel wat extra aandacht aan Tholen worden besteed!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 57