Maatje Hintzen-Meulmeester mathilda Hugens Vrijwilligers gezocht Is onlangs helemaal verbouwd! Zo zijn wij nu in het bezit van 2 behandelkamers! Wij zijn in de praktijk actief met een tandarts, mondhygiëniste, preventie-assistentes en een implantoloog/paradontoloog. bij Tandartspraktijk Zierikzee! O mensentinq.nl zaterdag 17 september 2011 familiebe* hten 141 Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk danken voor de blijken van medeleven na het overlijden van onze tante Familie Moens-Fritz Familie Fritz-Joosse Nieuw- en Sint joosland, september 2011 Helaas is het ons niet mogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor de vele belangstelling, felicitaties en kaarten, die wij bij ons 60-JARIG HUWELIJKSJUBILEUM mochten ontvangen. Daarvoor zeggen wij U hartelijk dank. J. de Groene en M. de Groene-Imans Middelburg Uitvaartzorg steunpunt in een emotionele tijd tel.: 0113 - 217 060 06 - 24650772 www.mathildahugensuitvaartzorg.net Zondag 4 september hebben wij Anne laten gaan zoals ze dat zelf graag wilde. Het water dat ik hoor en het uitzicht wat ik bekoor innerlijke rust die ik heb gekregen geeft mij weer een heel nieuw leven'; ik kijk over dat schitterende water,:' zo mooi en voldaan, nu kan ik rustig verder gaan. f Wij willen een ieder die ons, voor, tijdens en na het overlijden- van Anne, tot steun zijn geweest hartelijk bedanken. V Namens: echtgenoot Ton Scheers en familie Bij beschikking van de Kantonrechter te Middelburg d.d. 1 september 2011 is onder curatele gesteld mevrouw Maria Nieuwlands, geboren te Zierikzee op 31 augustus 1993, wonende te Mastgatstraat 106, 4301 WFI Zierikzee, en is tot curator benoemd de heer J.A. Nieuwlands en mevrouw C.A.D.M. Mutsaers, wonende te Mastgatstraat 106,4301 WH Zierikzee. Daar het niet mogelijk is u allen persoonlijk te bedanken, betuig ik u mede namens mijn kinderen en kleinkinderen, langs deze weg onze oprechte erkentelijkheid voor de blijken van belangstelling na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Adri Verduijn Ook onze hartelijke dank aan Ronny Geernaert van Monuta uitvaartzorg voor zijn sympathieke en lieve ondersteuning. Suus Verduijn - Verhage Breskens, september 2011 Dillenburglaan 63,Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www. hjobse-uitvaart. nl tvqor terminale en palliatieve zorg Een bijdrage leveren aan het verbeteren van de kwaliteit van het leven van cliënten en hun naasten die te maken hebben met een levensbedreigende aandoening? paar www.zorglaatstefase.nl Deze campagne is mede mogelijk gemaakt door de Provincie Zeeland Voor uw belangstelling en blijken van hartelijk medeleven die wij van u ontvangen hebben na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefde man, onze lieve vader, schoonvader en opa Nicolaas Walhout willen wij u hartelijk danken. De wijze waarop u met ons heeft meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons goed gedaan. A.J. Walhout-Kraak Marieke Henk en Annemarie Maurits, Rosalie, Anneloes Pieter Borssele, september 2011 Wij willen iedereen bedanken die, in welke vorm dan ook, met ons meeleefde tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en oom Pauw De Witte Ondanks het verdriet doet het ons goed te weten, hoeveel Pauw voor velen heeft betekend. Familie de Witte Westkapelle, september 2011 Het heeft ons goed gedaan dat we zoveel medeleven hebben ontvangen na het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Adriaan Wondergem Onze hartelijke dank hiervoor. Paula Wondergem-Verstraate kinderen en kleinkinderen Oostkapelle, september 2011 Tandartspraktijk Tevens zijn onze wachttijden hierdoor verkort en hebben wij ruimte voor nieuwe patiënten! Daarnaast zijn wij ook in het bezit van verschillende moderne digitale röntgenlogie. Ook kunt u bij ons terecht voor implantaten èn paradontologie. Voor bleking kunt u ook bij ons terecht. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen door mid del van email info@tandartszierikzee.nl èn telefoon 0111.410615 óf u komt langs! Tot ziens, Oude Haven 4 4301 CK Zierikzee

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 41