t Mmm ComeCia Theodora yvdCemse-JLendriks 40 familieberichten zaterdag 17 september 2011 O filensentinq.nl Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, bezorgdheid, goedheid, liefde en eerlijkheid is van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en oma Zeeland Pieternella Helena Tazelaar - Korteknie sinds 1976 weduwe van Abraham Tazelaar in de leeftijd van bijna 99 jaar. Veldhoven: David en Annie Valkenswaard: Pim en Yolanda Bram, Job, Gijs, Pien Valkenswaard: Guus en Moniek Mies en Linda, Teun, Fons Tilburg: Remco en Francien 15 september 2011 Zorgcentrum Cleijenborch, Dr. Maasstraat 4, Colijnsplaat Correspondentieadres: De Kuip 1, 5502 HP Veldhoven De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op woensdag 21 september om 11:00 uur in 'De Katse Kerk', Kerkstraat 3 te Kats. Inloop vanaf 10.00 uur in het naast de kerk gelegen 'Nieuw-Zeelandhuis'. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kats. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in voornoemd 'Nieuw-Zeelandhuis'. r Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze buurman Wim van de Vrede Fam. Brouwer, Fam. Driehuis, Fam. Korstanje, Fam. Moree, Fam. Ruissen, Mevr. Voet-Zegers, Fam. Zegers Kapelle, de Warretjes, 14 - 9 - 2011 Wij zijn verdrietig omdat onze lieve moeder is overleden. Corry gehuwd geweest met BernarcCus Jranciscus 'WiCCemse Bernard In liefdevolle herinnering (overleden 18 oktober 2008). Zij is 88 jaar geworden. We zijn blij met alle mooie en fijne herinneringen. J-fet was goeden Het is goed zo Maarten Bernard en Lia Reimond en Mieke Lidwien en Tonnie Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging door de medewerkers van Zorgcentrum Ter Weel' in Goes. Goes, 15 september 2011 Correspondentieadres: Domburgseweg 70 G, 4356 BL Oostkapelle De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 22 september om 13.45 uur in de Parochie van de Heilige Maria Magdalenakerk, Zusterstraat 4 te Goes. Voorafgaand aan de dienst is er van 13.15 tot 13.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in voornoemde kerk. In aansluiting op de dienst vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de aula van het "Gasthuis" aan de Kievitlaan 64 te Goes. Diep bedroefd geven wij u kennis dat, na een langdurig, geduldig gedragen lijden, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze zeer zorgzame vader en opa Johannes Weststrate in de leeftijd van 75 jaar. Krabbendijke: K. Weststrate-Jobse Krabbendijke: Liapne Weststrate Krabbendijke: Marcel Weststrate Annet Weststrate-Imanse Melanie, Jorian, Femke, Anne, Lize 16 september 2011 Kerseplein 17 4413 EV Krabbendijke Mijn man, onze vader en opa is thuis opgebaard, alwaar maandag 19 september van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. De rouwdienst wordt D.V. woensdag 21 september om 14.00 uur gehouden in één der zalen van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Grote waardering hebben wij voor de lijfdevolle en toegewijde zorg van het wijkteam van de RST. Ook gaat onze dank uit naar de inzet van dr. van Lieshout en de artsen uit hetAdm. de Ruyter ziekenhuis te Goes. Zij stonden ons allen bij in deze moeilijke periode. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Krabbendijke: Goes:I. Jobse Krabbendijke: Krabbendijke: Krabbendijke: Middelburg: 's Gravenpolder: Krabbendijke: Borssele: W. Zuidweg-Jobse J.J. Jobse-v. Beveren L. v.d. Vreede-Jobse L. Jobse N. Jobse-Kerkhove J. Kaan M. Kaan-Jobse M. Jobse E. Jobse P. Jobse L. Walhout P. Walhout-Jobse Neven en nichten Krabbendijke, 16 September 2011 Enige en Algemene Kennisgeving Heden behaagde het de Heere tot onze droefheid uit ons midden weg te nemen, na een langdurig gedragen lijden, onze geliefde zwager en oom Johannes Weststrate echtgenoot van Katharina Jobse in de leeftijd van 75 jaar. Sterke de Heere Kaatje,de kinderen en verdere familie in dit smartelijke verlies en heilige de Heere deze roepstem aan ons aller hart. Na het moedig voeren van een ongelijke strijd is in alle rust ingeslapen onze zuster, schoonzuster en tante Helena Jacomina Leenman weduwe van Comelis de Winter in de leeftijd van 90 jaar. Familie Leenman Familie de Winter Neven en nichten Onze bijzondere dank gaat uit naar het verplegend en verzorgend personeel van Zorgcentrum Ter Weel te Goes, Unit 8) voor de goede en liefdevolle verzorging. Goes, 15 september 2011 Zorgcentrum Ter Weel Correspondentieadres: IJssellaan 13,4417 DB Hansweert Maandag 19 september is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst wordt gehouden dinsdag 20 september om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. kerkhof naast de kerk. Na de begrafenis is er in 's-Lands Welvaren A. de Koning straat 15 te Kwadendamme gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Het is voor ons onmogelijk om ierdereen persoonlijk te bedanken voor het medeleven dat wij hebben f ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa John Christiaans Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid en de lieve kaarten ons erg goed hebben gedaan. Elly Christiaans-de Looff Marjan en Antoine, Michelle Daniëlla en Pascal, Mike, Amber Terneuzen, september 2011 Omdat het voor ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van meeleven die wij ontvangen hebben na het overlijden van mijn innig geliefde, zorgzame man, onze vader, opa en overgrootvader Pieter Davidse danken wij u langs deze weg. Het meeleven neemt het verdriet niet weg, maar het heeft Ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij velen zo geliefd was. J. Davidse-Wisse Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Meliskerke, september 2011 Alles waar je echt van houdt zal warmte blijven geven. Voor jullie vriendschap tijdens zijn leven, het medeleven en de warme belangstelling bij het afscheid van mijn lieve man, onze pa, opa en overgrootopa Kees van Dijke zeggen wij jullie hartelijk dank. Jullie medeleven in welke vorm dan ook, was voor ons hartvei^warmend Ineke van Dijke-van Koeveringe Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, september 2011 Op 30 juli 2011 is onze lieve moeder, oma en omama overleden May (Maatje) van Doorn- van den Berg We zijn dankbaar en getroost door de vele hartelijke blijken van medeleven. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Goes, september 2011 En altijd zullen er sporen zijn van je leven zij zullen ons altijd aan jou doen herinneren. Ons gelukkig of bedroefd maken en zorgen dat we je nooit vergeten. Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling betoond na het overlijden alsmede uw aanwezigheid bij het afscheid en de crematieplechtigheid van mijn lieve man, onze vader en opa Adriaan Isaac Johannis Hoogstrate willen wij u hartelijk danken. A. Hoogstrate-Constant Ronald en Angelique Emma Julia (in herinnering) Femke Kloetinge, september 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 40