m fllensenlinq.nl zaterdag 17 september 2011 familieberichten 139 Waar je ook bent, 'k zou niet weten, Niet in afstand of tijd te meten. Maar ik heb je bij me, diep in mij, Daarom ben je zo dichtbij. (Toon Hermans Bedroefd, maar met onuitwisbare herinneringen aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame man, onze vader en opa f/lè/ic/jn/ï GoiHielis 9tleüiein/a/*st Henk echtgenoot van Nelly Dusseldorp in de leeftijd van 80 jaar. Middelburg: N. Kleinendorsf-Dusseldorp Middelburg: Patty en Kees Sydney (Austr.Ronald en Esin Middelburg- Leon Middelburg: Aletta en Ineke Dordrecht: Ralph en Désiree Samantha Sharessa 15 september 2011 Piet Heinstraat50F, 4335 HXMiddelburg Mijn man is opgebaard in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op woensdag 21 september van 1 1.30 tot 12.15 uur. Aansluitend zal om 13.00 uur de afscheidsbijeenkomst worden gehouden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid om de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar het team van Zorgcentrum Buitenrust, afa. Zeester, Dr. P. de toeten het team van Stichting Werkt voor Ouderen, 't Getij en Emergis Na een moedig gedragen ziekte en een welbesteed leven hebben we afscheid genomen van Coen Wat blijft zijn onze volle bewondering en de vele goede herinneringen De oude vrienden: James en Tineke Marian Lous en Ernst "Mensch durf te leven Helaas veel te vroeg overleden onze voorzitter en technicus Coen Leeflang is niet meer. Hij genoot van 't leven, wij genoten van hem. Annemiek, Jasper, Wilma, Sofie, Youri, Tim en Malou, veel sterkte met dit grote verlies. Theatergroep "Als 'n Dijk" Goes: Rien, Willem, Piet, Jack, Christian, Hans, Monty, Tom, Gerda, Roos, Henny, Jolande en Jacqueline. Hij hield van de polder, het vruchtbare land daar had hij zijn hart aan verpand daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd. Bedroefd, maar dankbaar voor de fijne periode die we nog mochten hebben, geven wij u kennis dat, toch op een moment dat wij het niet verwachtten, is overleden onze lieve man en vader Marinus Mol Rien in de leeftijd van 61 jaar. Tanja Mol-Tramper Corina Adriaan en Rosa Katie on Joeri 16 september 2011 Grintweg 43 4401 NDYerseke De afscheidsdienst, geleid door Ds. C. Baggerman, wordt woensdag 21 september om 10.00 uur gehouden in de Hervormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een kortstondig ziekbed ontvingen wij het droevige bericht dat van ons is heengegaan onze zwager Rien Mol Ons medeleven gaat uit naar Tanja, Adriaan en Corina. Wij wensen jullie heel veel sterkte. Nico Matty Tramper Rinus Rachel Bart Marlies Tramper Cathrien Tram per Adri Anja Tram per Peter Tramper Neven en nichten Toch nog onverwachts is overleden onze buurman Rien Mol Wij wensen Tanja en de kinderen veel sterkte toe. Familie Dhooge Familie de Rooij Familie Vette Toch nog onverwachts is overleden onze vriend en collega Rien Mol Gilles en Cora Dagevos Piet en Els van der Endt Leo Verboom Rien en Carolien Nijssen Denk aan mij in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Na een kortstondig ziekbed, omringd door allen die hem lief waren, is van ons weggenomen onze lieve pa en opa Pieter Hubrecht Ossewaarde Piet sinds 20 oktober 1972 weduwnaar van Cornelia Maria van Boven 1 aug. 1936 15 sept. 2011 Hoofddorp: Frank Ossewaarde Riemke Boot Marjolein Kerkwerve: Liesbeth van de Velde-Ossewaarde Wim van de Velde Bart, Tessa Zutphen: Tineke Ossewaarde Antoine Pekel Nor ah, Feline Hemstraat 22 4481 BM Kloetinge De afscheidsdienst, geleid door Ds. D. Neven, wordt dinsdag 20 september om 13.30 uur gehouden in de Geerteskerk, Geertesplein 24 te Kloetinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er in Verenigingsgebouw Amicitia, Schimmelpenninckstraat 14 te Kloetinge gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot ons grote verdriet hebben wij te snel afscheid moeten nemen van onze zeer geliefde en immer betrokken en meelevende broer, zwager en oom Piet Ossewaarde .Wij wensen de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe om dit zware verlies te verwerken. Kapelle: Betsie Kant-Ossewaarde Adrie Kant (in herinnering) Geldrop: Willemien Lindenbergh-Ossewaarde Han Lindenbergh Neven en nichten Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze buurman Piet Ossewaarde We wensen de familie veel sterkte toe. De buren uit de Hemstraat Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden ons lid en trouwe supporter Piet Ossewaarde Voor al het goede werk dat hij gedurende vele jaren voor onze vereniging heeft gedaan zullen wij hem met grote dankbaarheid gedenken. Wij wensen zijn kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Bestuur en leden v.v. Kloetinge Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat van ons is heen gegaan Alphons Charles Marie van Vooren - Alfons - ■fr Eede, 14 juni 1928 f Hulst, 30 augustus 2011 Familie van Vooren Correspondentieadres: Mevrouw E. van Vooren-de Rijcke Herendreef 43 4527 AG Aarden burg Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van het Blaauwe Hofke 136. De crematie heeft in stilte plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 39