Jiihflliim Wim en Trims Braamse-Minnaard Siene Simonse- van Rooijen L) ysrJadsn tante Rini Kuiper Gerrit van den Heuvel 38 familieberichten zijn 19 september 65 jaar getrouwd dat willen we vieren op 24 september in "Ona Dorpsleven"Poelvoordestraat 3,4431BP 's-Gravenpolder receptie van 15.30 tot 17.00 uur Ria en Hans Foort en Coby Adri en Els zaterdag 17 september 2011 "Er is altijd een volgende dag en het leven geeft ons een nieuwe kans om de dingen goed te doen, maar als ik me vergis en deze dag de laatste is die ons rest, dan zou ik je willen zeggen hoezeer ik je liefheb en dat ik je nooit zal vergeten. Gabriel Garcia Marquez Mijn liefste Ton is overleden Antonius Henricus Johannes Büchner (Ton) 0 IHensenl.inq.nl Op 21 september 2011 wordt onze moeder, oma en omi 90jaar Wij nodigen u graag uit tot feliciteren op zaterdag 24 september 2011 van 15.00 -17.30 uur in de Frimazaal van verzorgingstehuis Simnia te Domburg. Nijmegen, 24 november 1947 Vlissingen, 12 september 2011 Een deeltje van mij is mee gestorven. Jacqueline Büchner-Ficheroux de Meesterstraat 69 4384 HH Vlissingen Overeenkomstig Ton's wens heeft het afscheid op 15 september in stilte plaatsgevonden. Met achterlating van een bewogen leven heeft op 99-jarige leeftijd rustig afscheid genomen van haar bestaan, onze dierbare lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Coos Bouwense-Bouman weduwe van P.A. Bouwense *Dordrecht 5 oktober 1911 tMiddelburg 14 september 2011 Middelburg: Oostkapelle: Rotterdam: Aalsmeer: Hoofddorp: Amsterdam: Lodewijk Bouwense Koosje Schimmel Boudewijn Bouwense Magda Bosma Bas en Mirjam Clint Boris en Stella Joost en Jacintha Jaylinn Auke en Stefanie Correspondentieadres: Noordweg 369 4333 KB Middelburg Op dinsdag 20 september is er van 12.30 tot 12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de herdenkingsbijeenkomst gehouden worden waarna de crematie zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in Hotel Van der Valk, Paukenweg 3 te Middelburg. Voor de jaren van liefdevolle verzorging zijn wij "de Thibautstraat" zeer dankbaar. in onze gedachten was je, in onze gedachten ben je, in onze gedachten zul je altijd blijven Anja en Jaap Monique en Wouter Miranda en Salomo Marga en Wim Marjan "t en Sander Martijn en Coby Rens en Annelies Arno en Anja Marjet en Erwin Celeste en Jeroen Wouter en Tessa en kinderen We wensen Ron, Christel, Michael, Kevin en Wim veel sterkte toe de komende tijd. Ik zat nog vol plannen voor jaren, maar het heeft niet zo mogen zijn. Treur niet om mij, maar drink er één op het leven, want het heden lacht en de toekomst wacht, maar wees vooral blij met elkaar. Gerrit echtgenoot van Geertje van Drie Rotterdam, Goes, 19 oktober 1946 13 september 2011 G. van den Heuvel - van Drie Jubus* Ronald en Lisette Stefan N. van den Heuvel - Jansen Egelantierstraat 36, 4431 EP 's-Gravenpolder De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. de middag was bladstil, toen ook je adem stokte als het einde van een mooie herftst er komt een winter met herinneringen aan warmte Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, nemen wij na een kortstondig ziekbed afscheid van onze lieve moeder, schoonmoeder en geweldige oma Leintje Gelok-Ingelse Leny weduwe sinds 2007 van Rien Gelok In de leeftijd van 82 jaar. Audrey en Sjaak Davidse-Gelok Cindy en Mark Amy en Kevin Joanda en Erik Moens-Gelok Björn -in herinnering Lars Britt en Fabian Mattz Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van het Admiraal de Ruyter Ziekenhuis (afd. IC te Goes) voor hun liefdevolle verzorging en aandacht. 15 september 2011 't Hof Lustenburg 55 4335 SV Middelburg De afscheidsdienst wordt geleid door Ds. J. Nauta en zal op dinsdag 20 september a.s. plaatsvinden om 13.30' uur in kerkcentrum 'De Morgenster' aan de Adriaen Lauwereyszstraat 6 te Middelburg. Aansluitend brengen we Leny om 15.00 uur naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop kunt u de familie condoleren in rouwcentrum 'Middelburg', aan de Buitenhovelaan 1. Geen bezoek aan huis. Heeft u geen kaart ontvangen, beschouwt u dit dan als een uitnodiging. U bent van harte welkom. Ik heb je bij je naam geroepen, je bent van mij! Jesaja 4B Vanuit dit geloof nemen wij verdrietig afscheid van onze lieve zus en tante Leny Gelok-Ingelse Dordrecht: Conny Philipse Philip Philipse -in herinnering Middelburg: Bep Koole-Ingelse Paul Koole -in herinnering Bert Harinck neven en nichten Middelburg, 15 september 2011 Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Leny Gelok-Ingelse weduwe van Rien Gelok We zullen haar in onze familiekring missen. We wensen Audrey, Joanda en de verdere familie sterkte bij het verwerken van dit verlies. Piet Gelok -in herinnering Marie Gelok-Eckhardt Jaap Gelok -in herinnering- Koos Gelok-Wisse Marjolein Zweedijk-Gelok Piet Zweedijk neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 38