m M J T Frans den Hollanderlaan 12, Goes Telefoon 0113-250 555 bog@faasse-fermont.nl www.faasse-fermont.nl NVM Smithweg unit A25, Goes Op deze fantastische zichttocatie op de hoek met de Nansenbaan, bieden wij een nieuwe bedrijfsunit met daarbij 2 parkeerplaatsen. De unit heeft een begane grond opp. van 70 m2 en heeft de mogelijkheid tof het maken van een verdiepingsvloer voor extra opslagruimte of kantoorruimte. De aanwezige voor zieningen zijn o.a. een overheaddeur, aparte loopdeur, toilet en meterkast. Dit is een project van Twins Investment. Zie ook www.fwinsinvestment.com Koopsom 65.000 v.o.n. Huurprijs 5.500 per jaar Smithweg J5/ Goes Op bedrijventerrein "De Poel il" bieden wij een fraaie bedrijfsunit aan met een begane grond opp. van 120 m2. De unit is voorzien van een overheaddeur, aparte loopdeur, toilet, gevlinderde vloer en verdiepingsvloer. Op de ver dieping is een kantoorruimte aanwezig. De vrije hoogte is ca. 7 meter. Deze bedrijfsruimte is ideaal voor kleine bedrijven, starters of als opslag. Huurprijs 9.000 per jaar Zeelandlaan, Terneuzen In Terneuzen bieden wij op een fantastische locatie bedrijfsruimte aan welke geschikt is voor diverse doeleinden. Te denken valt aan o.m. leisure, winkels en recreatie. De locatie bij het leisurecenter met daarin de skipiste is zeer goed bereikbaar met voldoende parkeergelegenheid voor de deur. Beschikbare ruim ten vanaf 900 m2 tot 8.200 m2. Huurprijs op aanvraag Fleerbosseweg 7, Kapelle Op bedrijventerrein Smokkelhoek bieden wij een moderne, jonge bedrijfsruimte geschikt voor o.m. showroom, bedrijfsruimte, produc- tieruimte af werkplaats, eventueel in combinatie met kantoorruimte. Tevens is er een ruim, afsluitbaar buitenterrein (ca. 240 m2} geschikt voor opslag of voor stalling van voertuigen. Het totale perceel is 937 m2 groot, waarvan een gedeelte gebruikt kan worden als parkeerterrein. Scottweg 1.1 1, Goes Op een uitstekende zichfiocatie aan de doorgaande route door de Poel II, bieden wij bedrijfsruimte aan in een representatief bedrijfsverzamel gebouw. Momenteel is een ruimte beschikbaar met 35.8 m2 op de I begane grond en 110 m2 op op de I verdieping. Bovendien hoort bij deze I ruimte een aantel parkeerplaatsen. In collegiale bemiddeling met Synchro Bedrijfsmakelaördij. Huurprijs op aanvraag Ver rijn Stuartweg 16, Goes Bedrijfslocatie op een perfecte zichf iocatie op totaal 8.125 m2 grond. Het bedrijfsgebouw heeft een totale opper vlakte van circa 1.825 m2 BVO op I de begane grond en circa 360 m2 op de verdieping, waarvan een gedeelte (155 m2} is ingericht als bedrijfswoning (gedateerd). Het buitenterrein is vrijwel Vraagprijs 1.475.000 k.k. Klein Frankrijk 31, Goes Multifunctionele showroomruimte op Al-locatie gelegen op het bedrijventer rein "Klein Frankrijk". Gesplitst gebruik van de showroom ruimte is mogelijk, evenals een combinatie van showroom-/ en kantoorruimte. Ook verbouwing is bespreekbaar. Het buitenterrein is geheel bestraat en biedt ruimte tot het parkeren van circa 50 auto's en is voor zien van buitenverlichting. In collegiale bemiddeling met Synchro Bedrijfsmaketaardij. Huurprijs op aanvraag Tramperweg 10, Hansweert Op een kleinschalig bedrijventerrein bieden wij een bedrijfsruimte geschikt voor o.m. showroom, bedrijfsruimte, pro ductieruimte of werkplaats, al dan niet in combinatie met kantoorruimte. Tevens is er een ruim, afsluitbaar buitenterrein geschikt voor opslag of voor stalling van voertuigen. Het totale perceel is 1.723 m2 groot, wat grotendeels verhard is. Vraagprijs 169.000 k.k. Informeer naar de mogelijkheden NIEUW Wijngaardstraat 53, Goes In het centrum van Goes bieden wij een karakteristiek kantoorpand met een achterterrein voor 6 PP. Tofaai perceel is 263 m2. De begane grond beschikt over meerdere ruimten geschikt voor vele doeleinden, keuken en 2 toiletten. De verdieping is circa 90 m2 groot. De ruime kelder en de zolder zijn bereik baar met vaste trap en geschikt voor o.m. opslag. Ook deetverhuur mogelijk. Huurprijs op aanvraag Beukenstraat, Goes In het recent opgeleverde nieuwbouwcomplex "de Casembroot" in Goed Zuid aan de Beukenstraat bieden wij commerciële ruimten welke onder meer zeer geschikt zijn voor winkels maar ook voor bijvoorbeeld organisaties in de medi sche- of dienstverlenende sector Momenteel bestaan de commerciële ruimten uit 2 grote ruimten van respectievelijk circa 600 m2 en 300 m2. Eventueel zijn deze ruimten op te splitsen in kleinere eenheden van circa 50 m2. Hef pand wordt casco opgeleverd. Huurprijs op aanvraag VERKOCHT NIEUW Albert Plesmanweg, Goes I Op een uitstekende zichfiocatie I aan één van de uitvalswegen van I Goes, staat het fraaie bedrijfsver- I zamelgebouw Plesmanpark li. Het I gebouw bestaat uit 3 verdiepingen I welke bereikbaar zijn met trap of lift. Momenteel is een ruimte beschikbaar van 230 m2 op de eerste verdieping. Het gebouw kenmerkt zich door gebruik van hoogwaardige materi alen. Huurprijs 85 per m2 Livingstoneweg 2-6, Goes Op bedrijventerrein de Poel II, bie den wij 500 m2 bedrijfsruimte in een grootschalig bedrijfspand. Het pand heeft een vrije hoogte van 7 m oplo pend tot 12 m in de nok. De vrije overspanning is 38 m. Inpandig is een aantal kantoorruimten kbntines aangebracht plus een showroom. Huurprijs 35 per m2 Nieuwe Kerkgang 1-21, Middelburg In Middelburg bieden wij een unieke ruimte op een fantastische locatie welke geschikt is voor horeca of win kel. Het is gelegen in hef complex "Onder de toren" in het monumen tale centrum. Het pand biedt circa 226 m2 BVO bestaande uit meerdere niveau verschillen. Er is een glazen pui met zicht op de binnenplaats welke wordt gedeeld met enkele winkels en ruimte biedt voor bijvoor beeld terras. Huurprijs 125 per m2 Kuyperspoort 22A, Middelburg Op een van de mooiste plekjes in het I hart van Middelburg gelegen pand met de naam Borneo. Het betreft een zeer inspirerende en sfeervolle kan- foorruimte op de eerste verdieping, met een oppervlakte van circa 133 m2. Deze verdieping is bereikbaar middels een trap. De voorzieningen zijn o.m. een pantry, 2 toiletten, te openen ramen. Huurprijs 12.635 per jaar Nieuwstraat 36B, Middelburg Op een goede zichtlocatie aan de rand van het winkelcentrum in het hart van Middelburg, bieden we een kantoorruimte op de begane grond. De kantoorruimte heeft circa 150 m2 BVO en bestaat uit een royale entree, meerdere kantoorruimten, een pantry, 2 toiletgroepen, en een bin nenplaats gesitueerd op het westen. j Huurprijs 80 per m2 Industrieweg 6, Terneuzen Aan de rand van het centrum bieden we bedrijfsruimte te koop en te huur op een perceel van 4.380 m2. Totaal is ca. 980 m2 kantoorruimte beschikbaar incl. kantine en vergaderzaal. De ruimten zijn opge deeld in diverse kamers en kent een royale balie/entree. Aan de voorzijde is een ruime parking. De werkplaats is totaal ca 1150 m2 is opgedeeld in grofweg 3 ruimten met overheaddeuren. Verder is er nog een fiet senstalling en een technische ruimte. Prijzen op aanvraag Noordstraat 10, Terneuzen Winkelruimte op een zeer goede zicht locatie, bestaande uit totaal 3 bouwla gen op een perceel van tofaai 274 m2. Het pand heeft een moderne uitstraling en is goed geoutilleerd. Het front is ca. 9 meter breed. De begane grond heeft 175 m2, het souterrain totaal 150 m2, waarvan 100 m2 winkelruimte. Op de verdieping is een pantry, kantine, magazijn en extra kantoorruimte. Aan de achterzijde is een eigen terrein voor 3 parkeerplaatsen. Vraagprijs 545.000 k.k. Van Galenstraat 5, Goes Aan de rand van hef centrum gele gen pand uit steen opgetrokken en deels gepotdekseld, geschikt voor bedrijferuimte of kantoorruimte op een perceel van 188 m2. De begane grond biedt circa 75 m2 VVO en de verdieping circa 65 m2 WO. Er zijn twee parkeerplaatsen voor auto's of klein vrachtvervoer gereserveerd. Vraagprijs 174.500 k.k. .tflTOEV in business

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 172