Feest rond kwart eeuw Oosterscheldekering de ndernemer SKF-IT wordt Delta Networks b.v. zwn.nl «berichten 30 De Oosterscheldekering: prachtig gezicht. Op 4 oktober bestaat de Oosterscheldekering 25 jaar. Om dit te vieren vinden in de week van 4 t/m 8 oktober verschillende eve nementen plaats. Op dinsdag 4 oktober is de officiële herdenking met prominente gasten en een paneldiscussie over de toekomst van het wa terbeheer. GOES - Op woensdag -5 oktober is een internationaal symposium waarbij keringbeheerders uit o.a. Venetië, Londen en St. Petersburg bijeenko men. Overdragen van kennis en ex pertise is het thema van deze dag. Donderdag 6 oktober is een dag geor ganiseerd voor en door studenten. Rijkswaterstaat laat een groep studen ten van Hogeschool Zeeland een eve nement organiseren om scholieren die een vervolgopleiding gaan kiezen te laten zien hoe een toekomstige car rière in deze sector er voor hen kan uitzien d.m.v. interactieve work shops. Op zaterdag 8 oktober is de laatste bij eenkomst van de oud-bouwers van de Oosterscheldekering. Alle dagen zijn in het Topshuis op voormalig werkeiland Neeltje Jans. Het programma: 4 oktober: Deze dag staat in het te ken van het herdenken. Er zal een pa neldiscussie met de genodigden ge houden worden om over de toe komst van het waterbeheer te discus siëren. 5 oktober: Internationale bijeen komst van keringbeheerders. Er wordt gekeken naar de uitdagingen van de 21e eeuw. 6 oktober: Rijkswaterstaat laat een groep studenten van Hogeschool Zee land een dag organiseren voor en door studenten. 8 oktober: De laatste bijeenkomst van de oud-bouwers van de Ooster scheldekering. In het Topshuis op Neeltje Jans blikken zij terug op 25 jaar Oosterscheldekering. Netwerkspecialist SKF AMS - IT Services heeft een nieuwe bedrijf snaam: Delta Networks b.v. Delta Networks blijft dezelfde ver trouwde organisatie, met dezelfde medewerkers en dienstverlening. Deze bestaat uit het ontwikkelen, realiseren en onderhouden van ICT-infrastructuur. MIDDELBURG - Delta Networks is een Zeeuwse organisatie, degelijk en gedreven, regionaal en absoluut niet truttig. Dit zijn belangrijke eigen schappen voor medewerkers en de ac tiviteiten van ICT advies, projecten en beheer. Marc van Broekhoven, general mana ger van Delta Networks, licht enthou- siast toe: "Als onderdeel van de Solvi- teers groep (met ruim 80 medewer kers in Nederland en Duitsland) is Delta Networks in staat haar klanten met een nog breder pakket aan dien sten te ondersteunen. Naast ICT ad vies, projecten en beheer kunnen wij organisaties nu ook ondersteunen met cloud oplossingen en optimalisa tie van de administratieve organisatie, pakketselectie, implementatie en func tioneel beheer van applicaties." Bo vendien: "ook voor de werving en se lectie van de IT-staf kunnen organisa ties nu bij ons terecht." Rik Koomstra, directeur van Solvi- teers vult aan: "wij zijn trots dat we Delta Networks aan onze organisatie hebben kunnen toevoegen. Zij gaan op zelfstandige basis verder met hun succesvolle werkzaamheden en tege lijk kunnen de organisaties in onze groep elkaar versterken. Dit is voor ons prettig, maar vooral voor onze klanten een groot voordeel." Er kan duidelijk gesteld worden dat de bedrijven binnen de Solviteers groep elkaar aanvullen. De competen ties van de implementatie en ontwik keling van applicaties en cloud com puting en het ontwerpen, bouwen en beheren van netwerken zijn uitste kend te combineren, waardoor de be staande en nieuwe klanten van Delta Networks en Solviteers hier een groot voordeel bij behalen. De nieuwe internetsite van Delta Net works www.deltanetworks.nl is reeds online. In deze kolom geven wij u een overzicht van nieuws dat op deon- dememerzwn.nl gevonden kan worden. Het gaat om actueel nieuws, dat niet in de maandelijkse uitgave van de Ondernemer staat. Zeeuwse pabostudenten naar Vredespaleis Acht Zeeuwse derdejaars studen ten van de pabo namen in septem ber actief deel aan het symposium en de discussie over Vrijheid We reldwijd van de Nederlandse Oor logsgravenstichting in het Vre despaleis te Den Haag. De stich ting heeft de pabo studenten uitge nodigd omdat een educatief meer daags bezoek aan Ysselsteyn een vast onderdeel is van het lespro gramma. In november 2010 be zochten- daarom 43 tweedejaars pabo studenten het Duitse militai re ereveld om stil te staan bij de gevolgen van (wereld)oorlogen. Culinair Plein groot succes Voor het eerst hebben acht restau rants tijdens de Mosseldag in Yer- seke op zaterdag 20 augustus laten zien, dat er meer gedaan kan wor den met mosselen dan deze alleen maar te koken. Traditioneel zijn er de gekookte mosselen te ver krijgen. Dit jaar heeft de organisa tie van de Mosseldag Yerseke, ook een culinair plein opgezet met andere mosselbereidingen Derby der lage L:anden Wie is de beste aardrijkskundeleer- ling van Nederland en Vlaande ren? Dat werd beslist, in de Derby der lage landen half augustus plaatsvond op de Delta Academy van Hogeschool Zeeland te Vlis- singen. De Derby is een initiatief van het Koninklijk Nederlands Aardrijkskundig Genootschap. De Derby is een wedstrijd voor leerlingen uit de bovenbouw van het voortgezet onderwijs in Ne derland en Vlaanderen. Het deel nemersveld bestaat uit duizenden leerlingen uit de hoogste klassen van het voortgezet onderwijs. In Vlissingen nemen de zes beste Ne derlandse en zes beste Vlaamse leerlingen het tegen elkaar op en worden zij getest op hun geografi sche kennis en vaardigheden. En de winnaar was....een Vlaming. Aannemers rekenen hoge meerwerkkosten Bouwbedrijven leveren nieuw bouwwoningen vaak zo uitge kleed en klantonvriendelijk op dat bijna iedereen extra betaalt voor heel normale: voorzieningen en aanpassingen. Dat blijkt uit een donderdag gepubliceerd on derzoek van .Vereniging Eigen Huis. De organisatie wil dan ook een eind aan deze situatie. De ver eniging vroeg kopers van nieuw bouwhuizen naar hun ervaringen met meerwerkkosten. Zo is het volgens de vereniging mogelijk dat een aannemer 460 euro extra rekent voor een vaatwasseraanslui ting in de keuken, 500 euro om de gootsteenafvoer een stukje op te schuiven zodat een vaatwasser Meer informatie over deondernemerzwn.nl tel. (076) - 531 22 55, email: info@deondernemerzwn.nl erin past, 213 euro voor het lager plaatsen van een wandcontact doos die de bouwer standaard midden op de muur zet of 60 eu ro om een dubbel in plaats van een enkel stopcontact te monte ren. Jong talent doet het anders De jonge talenten van nu zijn de consumenten, klanten, CEO's en leiders van de toekomst. Deze ta lenten gaan het heel anders doen. Deze jongere generatie talenten zal andersoortige bedrijven bou wen. In 2025 zijn naar verwach ting ruim 5 miljard mensen onli ne met elkaar verbonden. Dat geeft mensen aanzienlijk meer mogelijkheden om invloed uit te oefenen. Men zal voortdurend communiceren, samenwerken, re levante kennis verzamelen, delen en verbinden. Ook organisaties zullen zich, onder leiding van de ze jongere generatie, moeten transformeren naar een meer glo bal mindset. Het gaat steeds meer om coöperatie, openheid, onder nemerschap, creativiteit en het ne men van eigen verantwoordelijk heid. Stad stimulans voor innovatieklimaat Innovatie is van groot belang voor toekomstige economische groei. Provincies met grote stede lijke gebieden kennen doorgaans een hoger opleidingsniveau, meer kenniswerkers èn creatieve banen wat het innovatiepotentieel stimu leert. Dit blijkt uit het Regiokwar taalbericht dat ING Economisch Bureau vandaag publiceert. Lande lijk voert Utrecht de lijst aan, ge volgd door Noord-Holland en Noord-Brabant dat ook kan bou wen op een sterke industriële ba sis. Dunbevolkte provincies heb ben de minst vruchtbare innova tiebodem. Zeeland en Drenthe blijven daarbij het meest achter. Overeenkomst met BARD Group Jack-Up Barge heeft bekendge maakt dat het een meeijarige char terovereenkomst heeft gesloten met de Duitse BARD Groep voor de huur van de JB-115 en JB-117 hefplatforms. De waarde van het contract bedraagt meer dan EUR 100 miljoen. Een sail lant detail, de gehele directie en het voltallige operationeel mana gement zijn Zeeuws. Sterk resultaat VolkerWessels Bouwbedrijf VolkerWessels heeft een sterke eerste zes maanden ach ter de rug. Zowel de omzet als het resultaat gingen flink om hoog.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 166