Verwer Janssen Vermogensmanagement biedt uitkomst AS ONE Man AHL Diversified Markets EU VERWER JANSSEN vermogensmanagement IËÊÊm0m Voor vermogensbeheer zijn het drukke tijden. De Eurocrisis in landen als Griekenland en Portugal, alsmede de dubbele tekorten waarmee de VS worstelen, houden de gemoederen danig bezig. Beleggers weten vaak niet waar ze aan toe zijn. Een gestage groei van vermogensbeheer, ondanks moeilijke economische omstandigheden. Hoe krijg je dat voor elkaar? Ver wer Janssen Vermogensmanagement BV weet het antwoord. De onderneming organiseert op woensdag 5 en donderdag 20 oktober een tweetal in teressante lezingen in samenwerking met Man Investments respectievelijk Société Générale. Plaats van handeling is het kan toor van Verwer Janssen in Roosendaal. De betrouwbare vermogensbeheerder heeft zich een jaar geleden gevestigd in een fraai nieuw pand tegenover het station. Venver 6 Janssen Vermogensmanagement BV is in ruim acht jaar tijd, ondanks de grillige eco nomische omstandigheden, uitgegroeid tot een toonaangevend bedrijf op het gebied van vermogensbeheer. De onderneming, waar inmiddels een tiental professionals werkzaam zijn, is één van de weinige on afhankelijke vermogensbeheerders in de regio Zeeland-West Brabant. Betrouwbare concepten, gedegen maatwerk en een per soonlijke bena dering resulteren nog steeds in een toename van het aantal klanten- portefeuilles. De clientèle van Ver wer Janssen is in de loop der ja ren dan ook fors toegenomen. Evert Verwer: Om in een stij- ..Gestage groei gende markt toe- van vermogens- gevoegde waarde beheer." aan te tonen is niet zo moeilijk. Juist in dalende markten kun je als vermogensbeheerder laten zien wat je waard bent. Contact blijven zoeken, cliënten informeren en portefeuilles samen stellen met beperkte risico's en onbegrensde winstpotentie. Dat is wat beleggers zoeken bij een degelijke vermogensbeheerder. Rust en gemak is het eerste rendement. Verwer Janssen Vermogensmanagement biedt uitkomst. Nieuwe relaties „Opvallend is ook dit jaar dat steeds meer beleggers het gevoel hebben dat ze bij ban ken niet langer de optimale sendee krijgen. Het bancaire beleggingsbeleid wordt in de regel steeds vaker vanaf het hoofdkantoor opgelegd. De adviseurs en beheerders op de kantoren zijn slechts de formele schakel tussen het hoofdkantoor en de cliënt, maar ze hebben nauwelijks nog persoonlijke inbreng. Mede om die reden hebben zich weer diverse nieuwe relaties bij ons aange meld. Ook veel beleggers die meenden dat ze zelf wel in staat waren hun vermogen te beheren, zoeken ons nu op. Ze komen er vaak pas na 10 tot 15 jaar achter dat het niet meevalt om met beleggen een goed rende ment te realiseren. Sterker nog: het gros van de 'doe-het-zelvers', zo blijkt uit onderzoek van de Universiteit van Maastricht, is niet in staat om het even goed te doen als de markt (lees AEX). Negentig procent is niet bij machte om de markt te evenaren, laat staan te verslaan. De AEX staat momenteel op het niveau van december 1996. Concreet bete Directie en medewerkers van Verwer Janssen Vermogensmanagement in liet nieuwe pand te Roosendaal. Bert Suik en Verbonden Agent Adrie Neufeglise ontbreken op deze foto. kent dit dus dat vele beleggers de afgelopen vijftien jaar niets verdiend hebben. Al sinds de start van ons bedrijf in 2003 hanteren wij een methodiek waarbij ook rendement gerealiseerd kan worden bij gelijkblijvende en zelfs dalende koersen. In weerwil van de onvoorspelbare markten werpt deze methodiek zijn vruchten af. Ook in onze portefeuilles komt het voor dat bepaalde producten in de huidige extreem slechte markt dalen, maar in veel gevallen moet de markt vanaf heden slechts gelijk blijven om een aanmerkelijk hogere meerwaarde te ontvangen", aldus algemeen directeur Evert Verwer. Zijn onderneming heeft bewust gekozen voor een doolhof als logo. Verwer Janssen Vermogensmanagement bege leidt namelijk beleggers professioneel en betrouwbaar in het doolhof van beleggen. Door de jarenlange expertise van Verwer Janssens senior beleggingsadviseurs en ver mogensbeheerders, is de onderneming ii\ staat om zijn cliënten te loodsen langs alle mogelijke valkuilen en de juiste weg naar het uiteindelijke beleggingsdoel te bewan delen. Nieuwe producten Evert Verwer wijst in dit kader op een zeer interessant product: een beleggingsfonds van Man Investments. „Dit fonds bestaat sinds 1996 en heeft een gemiddeld rendement gerealiseerd van ruim 16 procent op jaar basis. Een enorme onderscheiding dus van de markt. Juist in dalende markten weet dit fonds zeer fraaie rendementen te realiseren. Zo steeg het in 2008 met netto ruim dertig procent terwijl de aandelenbeurzen daalden met ruim veertig procent en de AEX zelfs min 52 procent noteerde. Door dit soort fondsen mede op te nemen, zijn we ook in staat om bij gelijkblijvende of dalende markten rendement realiseren." Overigens is dit een voorbeeld van-een mogelijk product dat in een maatwerkpor tefeuille kan worden opgenomen. Het noe Woensdag 5 oktoses Lezing i.e.m MAN Investments Brugstraat 88. Roosendaal Aanvang 20 00 uur Gratisentree men van dit product mag dan ook niet ge zien worden als beleggingsadvies. Per cliënt zal telkens beoordeeld moeten worden of het opnemen van dit soort producten past in de op maat samengestelde portefeuille. Nieuwe medewerkers Verwer Janssen heeft per 1 maart jl. op nieuw een senior beleggingsadviseur aange nomen in de persoon van Bert Suik die bijna veertig jaar heeft gewerkt voor een groot bank in de Drechtsteden. „Deze 58-jarige man uit Dordrecht heeft 25 jaar gewerkt als senior beleggingsadviseur en is boventallig verklaard vanwege de doorgevoerde reorga nisatie binnen deze bank. Mensen met zo'n staat van dienst, met zeer veel kennis en een enorme cliëntenbinding zijn bij ons bedrijf uiteraard van harte welkom. Op korte ter mijn zal daarnaast opnieuw een verbonden agent met ons participeren. Hij zal met name de regio Noordoost Nederland voor zijn rekening gaan nemen." Donderdag 20 oktober Lezing i.Sm. Societê Générale Brugstraat 88, Roosendaal Aanvang 20.00 uur Gratis entree Aanmelden via www.VERMOGEN5managers.nl of tel. 0165-572 900 kk:m|3| Kantoor West-Brabant Brugstraat 88 Roosendaal Tel: 0165-572900 Kantoor Zeeland Antoniusdreef 2 St.-Jansteen Tel: 0114-322224 E-mail: info@vermogensmanagers.nl, www.vermogensmanagers.nl I l WE DESIGN YOUR INVESTMENT OPPORTUNITIES ACROSS ASSETS WITH OUR GLOBAL TEAMS GLOBAL MARKETS www.sgcib.com BUILDING TEAM SPIRIT TOGETHER Bsociete generale Corporate Investment Banking Sociate Generate is authorised and regulated by the French Autorite de Controle Prudentie! and Autorite des Marchés Financiers i his material lias been prepared solely for Information purposes and does not constitute an offer to enter into a contract Not all prooucls and services offered by Sooiete Generale era available in ail jurisdictions Please contact your local office for any r jr*her information Y 20H Socsete Generale Group and its affiliates, 4? Gettylmsges - FRED FARID v

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 140