u
41
typetjes in 'Koefnoen'
media
jSSSgSMM
media@wegener.nl
024-3650570
'Die beperking in tijd is ook prettig, want op het moment datje alle tijd
hebt, ga je verschrikkelijk twijfelen' Acteur Paul Groot over Koefnoen
Zaterdag 17 september 2011
07:05 Little house on
the prairie 08:00 Tom
my teleshopping 09:00
Who's the boss? 09:30
De Levende Steen Ge
meente 10:00 Tommy
Teleshopping 14:15 The
honeymooners 16:00
Country house rescue
17:00 Robs grote tuin-
verbouwing
06:01 Teleshop 7: Veilig
scan, Car tracks, Tel sell,
Tommy Teleshopping,
Car tracks, Tel sell, Tom
my Teleshopping 13:00
Crocodile hunter 14:00
The Dukes of Hazzard
15:00 Red Bull Fierste
Ljepper 16:00 RTL GP:
Rally report 16:30 Road
to London 17:00 RTL
Transportwereld 17:30
Mr. Bean
06:31 RTL Telekids: Fa
beltjeskrant, PipaPan-
da, Wolleke, Uki, Elias,
Chuggington, Brand
weerman Sam, De Koala
Broertjes, Chuggington,
Bibaboerderij, Efteling
tv: De Schatkamer, Bur
gers' Zoo en Waarom,
Ernst, Bobbie en de rest,
Bassie Adriaan 09:31
Teleshop 8: Tel sell,
Tommy Teleshopping,
Tel sell 17:05 Style by
jury 17:35 RTL Woon-
magazine
07:00 Born2Cook 07:35
Living with Fran 08:00
Airline 08:30 Who's the
boss? 08:55 Tommy Te
leshopping 10:55 Astro
TV 12:55 Tommy Tele-
shopping 14:00 Her ali
bi 16:00 OneTree Hill
17:45 Wildfire
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Matt's monsters,
Amazing spiez, Hotw-
heels, Pokemon, Zack
Cody, Phineas St Ferb,
Ducktales, Rescue Ran
gers, Zeke Luther, Pair
of kings, Zack Cody,
Recess, Amazing spiez,
Phineas Ferb, Total
ly spies, Iron man, Phine
as Ferb, Zack Cody,
Wizards of waverly place
o
o
18:00 Droomhuis op
het platteland, Re-
alityprogramma
18:00 De sterkste man
2011, Verslag
18:05 The real house
wives of Oran
ge County, Real-
lifeserie
18:35 Gossip girl, Co
medy
18:00 It only hurts when
'I laugh, Amuse
ment
18:30 Wegpiraten be
trapt!, Realitypro-
gramma
19:00 Lachen om home 19:00 Beach patrol, Re-
video's, Amuse- ality
ment
19:00 Project Catwalk, 19:35 Cold case (h), De- 19:00 Op heterdaad!,
Reality tectiveserie Realityprogramma
19:30 Druktemakersin
het nauw!, Reality
programma
20:30 Bolt,Animatiefilm 20:00 Diehard
20:00 Holland's next 20:30 Rizzoli Isles, 20:00 Deep blue sea, Ac-
top model, Reality- Misdaadserie tiethriller
programma
21:00 Hope for Hayley,
Documentaire
21:25 Medical exami
ners, Misdaadserie
22:10 Lotto Weekend
Miljonairs, Spel
show
22:40 Die hard II: Die
harder, Actiefilm
22:00 Herman's restau- 22:20 Medical exami- 22:00 Open water, Film-
rant school, Reality ners, Misdaadserie drama
23:20 Hart van Neder
land
23:30 Piets weerbericht
23:35 Shownieuws
23:00 The Black Dahlia, 23:10 Criminal intent,
Thriller Dramaserie
00:00 Addams family
values
01:45 Nachtmagazine
01:15 RTL Poker: Euro
pean Poker Tour-
Barcelona
02:16 Sneks
03:00 Stoute meiden TV
05:00 Car tracks
01:21 Sneak preview
02:00 Meiden
04:30 Chat TV
05:30 Veilig scan
00:05 The ring
02:20 Astro TV
02:50 Criminal intent
(h)
03:40 Rizzoli Isles (h)
04:25 One Tree Hill (h)
00:10 George Lopez
01:15 Nachtprogram
mering: Nacht
club live
04:15 Hart van Neder
land (late editie)
verschrikkelijk twijfelen."
Groot en Schumacher voeden el
kaar met ideeën, vullen elkaar aan
en zitten vaak op dezelfde golfleng
te. Owen Schumacher: „We kijken
op dezelfde manier tegen heel veel
dingen aan, zijn het meestal met el
kaar eens. Daardoor hou je het sa
men zo lang vol."
Is dit een vruchtbare tijd voor hu
moristen en satirici? Paul Groot:
„We klagen niet, maar zo'n crisis is
wel eenzijdig. Items over ingewik
kelde financiële processen zijn niet
gauw grappig te maken. Er dienen
zich ook niet veel nieuwe figuren
aan. De vijver waaruit je kunt vis
sen, is begrensd en je komt vaak
op dezelfde types uit. Als we ze
een paar keer gedaan hebben, zijn
we er wel een beetje mee klaar."
Koefnoen. Nederland 1, 21.45 uur.
09
«O
IO
O
'o
O
IO
IO
IO
23:45 Veronica film up-
date, Filmupdate y
O
18:00 Zeeland de week 18:15
Beleefde kern 19:00 Herhalin-
gen
09:00 Zomerbeelden 11:55
Groenland 12:15 TV Brussel
12:45 De vrije markt 13:00 Het
journaal 13:30 Het weer 13:35
Little women 15:30 Les bleus
16:25 De topcollectie van
16:55 Clips 17:05 Single 17:30
Buren 17:55 Kijk uit 18:00 Het
journaal 18:10 Vlaanderen va
kantieland 19:00 Het journaal
19:30 Het weer 19:35 Man bijt
hond 20:05 Joker+ en Lotto
20:10 10 Jaar Dieren in nesten
20:45 De slimste thuis 21:50
Vrienden van de Veire 22:35
Het journaal laat 22:50 The re
bound
07:10 Musti 07:15 Bob de Bou
wer 07:25 Kwiskwat 07:50 Ka
tjes tralalaatjes 08:00 Mega
Mindy 08:25 Ketnet King Size
08:40 De avonturen van Bibi Sc
Tina 09:05 Ketnet King Size
09:20 Mijn monsters ik 09:45
X-treem 10:15 Twisted Whis
kers 10:25 De week van Karre-
wiet 10:35 Disney's Kim Possi
ble 11:00 Spring 11:25
W@=D@ 11:50 De week van
Karrewiet 11:58 CANVAS
13:30 De vloek van Osama
14:22 KETNET 15:30 Samson
en Gert 20 jaar 15:55 Hazen-
tem Internationaal 16:05 De
Smurfen 16:30 Disney's Legen
de van Tarzan 16:50 Sally Bolly
wood 17:05 De 5 17:25 Jes
Clips 17:30 Pat Stan 17:40
Disney's The emperor's new
school 18:00 Junior Eurosong
2011 18:30 De week van Karre
wiet 18:40 The Daltons 18:50
Kulderzipken 19:20 Jes Clips
19:25 Geboren jagers 19:52
CANVAS 20:00 Het journaal
20:10 Vranckx 20:40 Lewis
22:10 Silent witness 23:55
Sporza extra
07:00 Breakfast 11:00 Saturday
kitchen live 12:35 Rachel Allen:
Home cooking 13:00 BBC
News 13:10 Regionaal nieuws
en weerbericht 13:15 Football
focus 14:00 Atletiek 15:30 Brit
ish Olympic dreams 16:00 Tri-
atlon 17:30 Final score 18:10
BBC News 18:20 Regionaal
nieuws en weerbericht 18:30
Epic win 19:10 Celebrity mas
ter chef 20:10 Doctor Who
21:00 The National Lottery: Se
cret fortune 21:50 Casualty
22:40 Live at the Apollo 23:10
BBC News 23:30 Match of the
day
07:00 Little robots 07:10
Guess with Jess 07:20 Pinky
Dinky Doo 07:35 Little Charley
Bear 07:45 Rastamouse 08:00
Roar 08:30 Arthur 08:55 Den
nis and Gnasher 09:05 Hound
ed 09:35 Splatalot 10:00 Live
'n' deadly 11:00 Dick Sc Dom go
wild 11:25 League of super evil
11:40 Wolverine and the X-
men 12:00 Eliot Kid 12:15 Ri
chard Hammond's blast lab
12:40 MOTD Kickabout 13:00
North West frontier 15:05 East-
Enders 17:00 Escape to the
country 18:00 Strictly ballroom
19:30 Flog it! 20:30 Dad's army
21:00 Culture show special: Hi
lary Mantel 22:00 Ql XL 22:45
The other Boleyn girl
rückblick 13:00 heute 13:05
ZDFwochen-journal 14:00 Gro-
I2e Stadte, GrolSe Traume 14:45
Der Ferienarztim Tessin
16:15 Lafer!Lichter!Lecker!
17:00 heute 17:05 Landerspie-
gel 17:45 Menschen - das Ma-
gazin 18:00 ML mona lisa 18:35
hallo deutschland 19:00 heute
19:20 Wetter 19:25 Der Berg-
doktor20:15 Rosa Roth 21:45
Ermittler 22:45 heute-journal
22:58 Wetter 23:00 das aktuel-
le sportstudiö
Duitsland 3 WDR
07:20 Erlebnisreisen-Tipp
07:30 Sehen statt Hören 08:00
Planet Wissen: Brotparadies
Deutschland - Vielfalt zwischen
Kruste und Krümel 09:00 Cos
mo TV 09:30 Unser Kind ist an
ders 10:00 Lokalzeit 10:30 Ak-
tuelle Stunde 11:10 Die
Sendung mit der Maus 11:40
Die Sendung mit dem Elefanten
- mit Elternticker 12:05 Quarks
Co: Wie geht es unserem
Wald? 12:50 Elefant, Tiger
Co. 13:40 Knut, der Eisbarjunge
13:50 Die Sendung mit der
Maus 16:50 FulSball im Westen
17:05 sportlich unterwegs
17:20 alfredissimo! Kochen mit
Bio und Gila von Weitershausen
17:50 Von und zu lecker: Wer
kocht das beste Adelsmenü?
18:20 hier und heute 18:50 Ak-
tuelle Stunde 19:30 Lokalzeit
20:00 Tagesschau 20:15 Das
Haus ihres Vaters 21:45 Mann
an Bord 22:45 Satire Gipfel
23:45 Wolfgang Petry - Das
letzte Konzert
07:50 American chopper: Sen
ior vs Junior: Offer denied
08:45 Mythbusters: Mission
impossible face off 09:40 Battle
machine bros: Subterranean
rover blues 10:35 South Beach
Classics: Keeping the customer
happy 11:05 South Beach Clas
sics: Old dog, new tricks 11:30
Heartland thunder 17:05 HMS
Ark Royal 18:05 Mythbusters:
Let there be light 19:05 James
May's Toy Stories: Hornby
20:00 Auction Kings: Head-
hunter Ax/Vintage Coke Ma
chine 20:30 Auction Kings:
Johnny Cash Guitar/Speed Rug
21:00 Wheeler dealers: Lotus
Elan 22:00 Fifth gear 23:00
Ross Kemp: Middle East
National Geographic
07:00 Richard Hammond's en
gineering connections: Millau
Sky Bridge 08:00 Cruise ship di
aries: The final countdown
09:00 Bite me with Dr Mike
Leahy: India 10:00 The sphinx
11:00 Fish warrior: Living dino
saur 12:00 By any means: Tur
key to India 13:00 Air crash in
vestigation: Cockpit failure
14:00 Air crash investigation:
2009 Schiphol disaster 15:00
Air crash investigation: Pilot be
trayed 16:00 The dog whisper
er: India, Jagger and Axl 17:00
The dog whisperer: Bullying
bulldog 18:00 Ipredator: Chee
tah 19:00 Breakout: Pittsburgh
Six 20:00 America's hardest
prisons: Marked for death
21:00 Hard Time: Worst of the
worst 22:00 Nazi Hunters:
Stangl/Wagner 23:00 Alaska
state troopers: Arctic force
De Zeeuwse garnalenpelsters Roelfje en Wimpje zijn nieuw in
„Ze zien er heel traditioneel uit, maar zijn zeer bij de tijd."
07:00 Die Schule der kleinen
Vampire 07:10 elefantierisch!
07:35 Tigerenten Club Xtra
08:05 Wissen macht Ah! 08:30
neuneinhalb 08:40 Die Pfeffer-
körner 09:10 Tiere bis unters
Dach 10:00 Tagesschau 10:03
Tiere bis unters Dach 11:30
O'Zapft is! - Zum 178. Münch-
ner Oktoberfest 13:30 Tages
schau 13:35 Sportschau live:
Autosport - DTM 15:20 Tages
schau 15:25 Sportschau live:
Voetbal 18:00 Sportschau
19:57 Glücksspirale 20:00 Ta
gesschau 20:15 Musikanten-
stadl 22:30 Ziehung der Lotto-
zahlen 22:35 Tagesthemen
22:53 Das Wetter im Ersten
22:55 Das Wort zum Sonntag
23:00 Inas Nacht
.ÏÏHfirT7>—I
07:25 Das Dschungelbuch
08:00 Bibi Blocksberg 08:50
logo! Die Welt und ich 09:00 1
2 oder 3 09:25 Bibi und Tina
09:50 Elephant Princess - Die
Rettung von Manjipoor 10:35
pur+ 11:00 heute 11:05 Die
Küchenschlacht - der Wochen-
Squarepants 10:20 Big time
rush 10:45 Victorious 11:05
Wingin' it! 11:30 Ned's Declas
sified 12:05 Barnyard 12:30
Johnny test 13:05 Fanboy St
Chum chum 13:50 Spongebob
Squarepants 14:50 Barnyard
15:10 Wingin'it! 16:00 Ned's
Declassified 16:45 Fairly odd
parents 17:35 The penguins of
Madagascar 18:20 True Jackson
18:45 Big time rush 19:10 iCar-
ly 19:35 Victorious 20:00 Ad
ventures of Jimmy Neutron
20:25 Spongebob Squarepants
20:50 League of super evil
21:00 Gigantic 21:25 True Jack
son 21:50 Victorious 22:15
Drake Josh 22:40 Zoey 101
23:05 Big time rush 23:30 Mr.
Meaty 00:00 iCarly 00:25 Gi
gantic
10:10 16 and pregnant 11:00
When I was 17 11:25 Audrina
11:50 Awkward 12:15 Disaster
date 18:10 Moneymakers
18:35 MTV Was Here 19:05
Audrina 19:35 When I was 17
20:00 America's best dance
crew 21:40 Jersey shore 22:30
Skins 23:20 Blue mountain
state
06:30 Afrique presse 07:00 Té-
lématin 08:00 Canadees nieuws
08:30 TTC - Toutes Taxes Com
prises 09:00 Flash 09:05 TiVi-
5monde 11:03 7 Jours sur la
planète 11:30 Acoustic 12:00
Flash 12:03 A table! 12:30 36,9
13:00 Coup de pouce pour la
planète 13:30 Belgisch nieuws
13:58 360-GÉO 14:50 Cha-
botte et fille 16:00 Nieuws
16:30 Questions pour un
champion 17:00 Flash 17:03
ARTE reportage 18:03 Nieuws
18:25 Le bar de I'Europe 18:35
Thalassa 20:00 Les chéris d'An-
ne 20:30 Frans nieuws 21:00
Les années bonheur: best of
23:00 Nieuws 23:10 Zwitsers
nieuws 23:35 Afrikaans nieuws
23:50 Chabada
Eurosport
08:30 WATTS 09:15 Snooker
13:45 Autosport 15:00 Snoo
ker 21:00 Vechtsport
07:00 World report 07:15 CNN
marketplace Africa 07:30 The
gateway 07:45 Future cities
08:00 World report 08:15 CNN
Marketplace Middle East 08:30
Open court 09:00 World sport
09:30 CNNGo 10:00 Talk Asia
10:30 African voices 11:00 In
side Africa 11:3Q The gateway
11:45 Future cities 12:00
World report 12:30 World
sport 13:00 Piers Morgan to
night 14:00 World report
14:30 CNNGo 15:00 World's
untold stories 15:30 Best of
BackStory 16:00 International
desk 16:30 African voices
17:00 Open court 17:30 World
sport 18:00 Talk Asia 18:30 in
side Africa 19:00 International
desk 19:30 The gateway 19:45
Future cities 20:00 World re
port 20:30 CNNGo 21:00 Piers
Morgan tonight 22:00 News
special 22:30 African voices
23:00 Best of BackStory 23:30
World sport
Animal Planet
07:15 The really wild show
07:40 Animal crackers 08:10
New breed vets with Steve Ir
win: Amazing Aussie ops 09:05
Dogs 101: Puppies 10:00 Dogs
101Boxer, Bichon frisé, New
foundland, Beagle, Dachshund
10:55 Crocodile hunter: Ameri
ca's deadliest snakes 11:50 Ani
mal cops Houston: Six mangy
mutts 12:45 Monster bug wars
13:40 Chris Humfrey's wildlife
14:35 Venom hunter with Don
ald Schultz: Alien invasion
15:30 New breed vets with Ste
ve Irwin: Amazing Aussie ops
16:20 Cheetah kingdom 17:10
Big five challenge 18:00 Kate
plus 8: Pirates, kites and turtles.
Oh my! 18:30 Kate plus 8: A
rough ride 19:00 Dresscue me:
Katherine Kaput 19:30 Extreme
couponing 20:00 Say yes to the
dress: Family ties 20:30 Say yes
to the dress: Dress distress
21:00 Mad about the house
22:00 House wreck rescue:
Dovecote 22:55 Model agency
23:50 Great British hairdresser
06:25 Roary the racing car
06:35 Dora the explorer 07:00
Mr Bean the animated series
07:25 Power Rangers - Samurai
08:15 Coolfactor 08:40 Gero-
nimo Stilton 09:05 The pen
guins of Madagascar 09:30 T
U.F.F. Puppy 09:55 Spongebob