Topverkopers Autobedrijf Joosse 36 banen HOOFD VERKOOP Ervaren 1e Automonteur Autobedrijf Joosse Op zoek naar een commerciële uitdaging? Commerciële Vestigingsmanager (40 uur) I Zeelandhallen3* Ondernemende, commerciële doorzetters zaterdag 17 september 2011 JobTrack.nl Autobedrijf Joosse is een op de toekomst gerichte official Ford dealer. Het hoofdbedrijf is gevestigd te Vlissingen met een filiaal in Nieuw en Sint Joosland. Autobedrijf Joosse heeft een grote vaste klantenkring en biedt een totaalpakket aan diensten. Naast verkoop van nieuwe Ford personen- en bedrijfs wagens, in- en verkoop van occasions en lease zijn dit onderhoud, reparatie, snelservice, schadeherstel, financiering en verkoop van motorbrandstoffen. Autobedrijf Joosse is gevestigd aan de Gildeweg 20, 4383 NK te Vlissingen. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste hoofd verkoop. U werkt in de showroom waar u motiverend leiding geeft maar ook onze klanten op een prettige en professionele wijze informeert en adviseert bij aankoop of lease van een auto Heb jij een brede kennis vën de automarkt, ruime ervaring als leidinggevende en een gezonde handelsgeest dan nodigen wij jou uit om te solliciteren voor deze functie. De functie: Als Hoofd Verkoop geef je leiding aan een team van 2 mede werkers Je coördineert de werkzaamheden op de afdeling en zorgt ervoor dat alle processen op deze afdeling uitstekend zijn georganiseerd. Zo begeleid en organiseer je op effectieve wijze de activiteiten van de verkoopmedewerkers en je werkt mee indien nodig Je ziet toe op het halen van de verkoopdoelstellingen voor nieuw en gebruikte auto's en bepaalt de optimale voorraadmix Je weet ook wat jouw verkoopmedewerkers nodig hebben om optimaal te kunnen verkopen. Je schept voorwaarden, motiveert en stimuleert Je zorgt dat het directiebeleid ten uitvoer wordt gebracht en tot commercieel succes leidt Daarnaast draag je zorg voor een correcte communicatie met andere afdelingen binnen de organisatie. Je rapporteert aan de directie De kandidaat: Afgeronde Hbo-opleiding in een commerciële richting Minimaal 4 jaar ervaring in een leidinggevende functie bij een autodealerbedrijf Uitstekende commerciële en communicatieve vaardigheden Affiniteit met auto's Uitstekende beheersing van het gehele MS Office pakket •Analytisch vermogen, klantgericht, proactief, initiatiefrijk Op zoek naar een veelzijdige en uitdagende baan? Wij bieden jou: Een professionele organisatie met een uitstekende reputatie Ruimte voor eigen initiatieven en creativiteit Een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden Tevens zijn wij op zoek naar een: Ter versterking van ons team te Nieuw en Sint Joosland zijn wij op zoek naar een ervaren 1e automonteur U dient te beschikken over: werkervaring in de autobranche diploma keurmeester APK flexibiliteit zelfstandigheid bereidheid te werken aan personen- en bestelwagens lichte vrachtwagens klantvriendelijke werkwijze U bent bereid om in toerbeurt met collega's de bezetting op zaterdag te verzorgen. Ook het volgen van noodzakelijk geachte cursussen behoort tot uw verplichting. Belangstellende worden uitgenodigd hun sollicitatie, voorzien van C.V. binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te mailen naar info@ford-joosse.nl. Schriftelijk kan natuurlijk ook. T.a.v. J. Joosse Postbus 206 4380 AE Vlissingen Zeelandhallen Goes is op zoek naar een De functie In deze functie ben je verantwoordelijk voor de acquisitie, het behoud en de uitbreiding van de klantportefeuille en lever je zo een substantiële bijdrage aan de professionalisering en naamsbekendheid van Zeelandhallen. Je houdt nauwlettend de trends en marktontwikkelingen in de gaten. Hierdoor weet je kansen in de markt te vertalen naar concrete acties. Wij bieden Naast een afwisselende, (eind)verantwoordelijke functie in een dynamische werkomgeving met enthousiaste collega's, bieden wij een arbeidsvoorwaardenpakket dat gebaseerd is op de CAO Dagrecreatie en in overeenstemming met zwaarte van de functie. Libéma kent goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een spaarloonregeling, een collectieve zorgverzekering en diverse kortingen op particuliere verzekeringen. Als medewerker van Libéma maak je ook kennis met de Libémacademy, het introductie- en trainingsprogramma van Libéma. Jouw profiel - Minimaal HBO opleiding (HEAO of vergelijkbaar) - Ondernemerskwaliteiten met een uitgebreid Zeeuws netwerk - Leidinggevende capaciteiten Meer info over deze vacature,sollicitatiemogelijkheden en werken bij Libéma? Kijk op www.libema.nl/werken, of neem contact op met Ingrid Heijmans, RecruiterTel. 073-5282200. VJe hebben begrip voor acquisitie, maar geen interesse. Libéma Beurzen Evenementen telt zeven gerenommeerde beurzen- en evenementenlocaties waaronder Brabanthallen 's-Hertogenbosch, Autotron Rosmalen en Zeelandhallen Goes. Daarnaast worden door de verschillende organisatiebureaus diverse publieks-, vakbeurzen en (grootschalige) evenementen georganiseerd zoals Indoor Brabant en UNICEF Open. Samen met jouw collega's zorg je ervoor dat zowel de bezoekers als de organisatoren een plezierig bezoek aan onze locatie beleven. De mooiste tijd beleef je bij Libéma! Met drie vakantieparken, zes attractieparken, zeven beursaccommodaties, eigen organisatiebureaus en ruim 750 medewerkers is Libéma de grootste aanbieder van leisure-producten voor zowel de zakelijke als consumentenmarkt in Nederland. Jaarlijks komen meer dan 5 miljoen gasten in aanraking met de uiteenlopende producten en merken van Libéma. Zeelandhallen Goes is onderdeel van Libéma Superior Solutions Sinds de oprichting van Zep in 1937 (Atlanta Georgia, USA) is de aandacht gericht op het leveren van het breedst mogelijke assortiment van industriële reinigings- en Onderhoudsproducten van topkwaliteit. Uiteraard geschiedt dit onder begeleiding van persoonlijke service en professionele technische ondersteuning. In Nederland is Zep gevestigd te Bergen op Zoom en levert zij ruim 1000 kwaliteitsproducten aan verschillende branches zoals automotive, food, bouw, horeca, industrie en waterbehandeling. Als partner biedt Zep haar klanten een getraind en ervaren netwerk van vertegenwoordigers, een brede productlijn voor alle mogelijke toepassingen, technische ondersteuning door professionals en snelle en accurate leveringen. Om onze ambitieuze plannen verder gestalte te geven en onze bestaande en toekomstige klanten de beste adviezen en service te kunnen geven, zoeken wij voor diverse regio's in Nederland gemotiveerde "Zep's sleutel tot succes zijn de Als topverkoper kun je uitstekend organiseren en heb je inzicht in j;nx,nnr nnr nr\ de doelstellingen van je klanten en ons bedrijf. Je voelt aan waarmee mensen die voor ons werken en a 3 1 jij de klant het beste van dienst kan zijn en je hebt tact, inlevings- dagelijks hun uiterste best doen vermogen, ambitie en je bent een gedreven verkoper. Je bent een top kwaliteit producten te leve- stevige persoonlijkheid met een betrouwbare uitstraling. Je werkt accuraat en je hebt oog voor details. Je neemt je klanten serieus en je houdt je aan de afspraken die je met hen maakt. Uiteraard zijn je verkooptechnie ken eveneens uitmuntend en kun je als geen ander je producten met alle ren, goede adviezen en service te verlenen en zonder omhaal in de behoefte wijlen voorzien van onze afnemers. Daarom investeren wij in kennis en ontwikkeling van onze mensen en waarborgen zo onze kwaliteit, groei en winstgevendheid" positiviteit aan de man brengen. Zep ondersteunt jou met commerciële trainin gen en On the Job coaching. Tevens zorgt Zep voor innovatieve, biologische en ecologische producten en artikelen waaronder een groot aantal producten met geregistreerd Europees ecolabel. Wat biedt ZEP? Een breed productenpakket van topkwaliteit; Een grondige opleiding en begeleiding; Beschermd klantenbestand; Een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden waaronder een leasewagen met tankkaart; Een uitdagende functie met doorgroeimogelijkheden in een snelgroeiend en financieel gezond bedrijf. Wat vraagt ZEP? Je bent een integere en sociale topverkoper met drive en overtuigingskracht, sterke contactuele eigenschappen, ondernemend en zelfstandig; Ervaring in één van onze sectoren of in een vergelijkbare functie is een pre; Je functioneert minimaal op MBO niveau door studie of werkervaring; Je bent in het bezit van een Rijbewijs en beschikt over voldoende computervaardigheden. Gun jij jezelf deze kans? Kijk dan voor meer informatie op www.zepindustries.nl of bel Maurice Sonntag, Sales Manager Nederland, tel: 06-22972638 of mail je brief met motivatie en CV naar: info@zepbenelux.com.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 128