Junior Operator E.C. I. Technician 11 Sloecentraie 30 banen Mercuri Urval Vacature consultant (Goes en Roosendaal) De Zonnebloem kleurt je wereld. Ook bij jou in de buurt. 0 DE ZONNEBLOEM Assistent Tuinman zaterdag 17 september 2011 O JobTrack.nl Our power, your energy Sloe Centrale BV is een joint venture van het Zeeuwse Delta Energy BV en het Franse Electricité de France (EDF). De bouw van deze hypermoderne, gasgestookte elektriciteitscentrale in Vlissingen-Oost werd gestart in 2007. Sinds eind 2009 is de cen trale operationeel en genereert ze ca. 870 megawatt aan vermogen, goed voor de elektriciteitsvoorziening van ruim 2 miljoen huishoudens. In een volcontinu vijf ploegensysteem wordt de Centrale optimaal operationeel gehouden, daarbij ondersteund door een afdeling Maintenance en Engineering. Voor de afdelingen Operations en Maintenance zoeken we contact met kandidaten voor de functies (m/v) teamspelers (mbo/hbo) voor een hypermoderne energiecentrale Werkzaamheden Je ontwikkelt je kennis en kunde door veel werkervaring op te doen in verschillende ploegen. Later ga je deel uitmaken van een vaste ploeg en in nauwe samenwerking met collega's en volgens strikte procedures het complexe-productieproces ope rationeel houden. Dat gebeurt zowel "buiten" in de installatie als binnen achter de panelen in de controle kamer. Profiel Een mbo- of hbo-opleiding in de procestech niek, algemene operationele techniek, scheepswerk- tuigkunde of werktuigbouwkunde. Engelse taalvaardig heid. Werkervaring is niet noodzakelijk. Een "stevige" persoonlijkheid. Leergierig en gedisciplineerd. Goed in samenwerking binnen een klein teamverband en bereid aanvullende opleidingen en trainingen te volgen. Je woont op redelijke reisafstand van de Sloe Centrale (Vlissingen). Werkzaamheden Je wordt samen met collega's ver antwoordelijk voor de optimale beschikbaarheid van alle EC&I apparatuur. Dat vraagt voortdurende waakzaam heid, scherpe controles en technische analyses. Onder leiding van de Teamleader organiseren en plannen de EC&I technicians het klein en groot onderhoud, veelal uitgevoerd door contractors. Profiel Een (elektrotechnische) mbo- of hbo-opleiding, aangevuld met cursussen op het gebied van besturings systemen en storingsanalyse. Engelse taalvaardigheid en enkele jaren ervaring in een vergelijkbare functie binnen de geavanceerde procesindustrie. Een "stevige" persoon lijkheid. Leergierig en gedisciplineerd. Goed in samen werking binnen een klein teamverband en bereid aanvul lende opleidingen en trainingen te volgen. Je woont op redelijke reisafstand van de Sloe Centrale (Vlissingen). Aanbod Voor beide functies is voorzien in een uitgebreid opleidingsprogramma, bestaande uit een theoretisch en praktisch gedeelte. De Sloe Centrale is één van de modernste energiecentrales ter wereld. De lerende werkomgeving stelt je in staafom je zowel persoonlijk als technisch naar een hoogstaand niveau te ontwikkelen. De functie doet niet alleen een beroep op je (potentiële) vakinhoudelijke deskundigheid, maar ook op je vermogen om met teamgenoten en met andere technische disciplines intensief samen te werken. Interesse? Solliciteer via www.mercuriurval.nl. De vacatures zijn te vinden met ref.nr 13651 (Junior Operator) en ref.nr. 13652 (E.C. I. Technician) of via de zoekterm 'Sloe'. Neem voor meer informatie contact op met Kim Hagen, consultant Mercuri Urval, tel. 033 - 45014 07. Zie ook www.sloecentrale.nl. www.middelburg.nl De vrijwilligers van de Zonnebloem geven elke dag kleur aan het leven van zieken, gehandicapten en hulpbehoevende ouderen, leder op hun eigen manier, in hun eigen omgeving. Ook bij jou in de buurt is de Zonnebloem op zoek naar mensen die dichtbij iets willen betekenen voor een ander. Als vrijwilliger of als donateur. Doe mee: word vrijwilliger of donateur Kijk op www.zonnebloem.nl of bel met 0900-50004000 a Nationale Vereniging De Artec Groep is opgericht in 2004 en inmiddels uitgegroeid tot een succesvolle en betrouwbare intermediair voor Technisch, Financieel en Kader personeel in de regio's Zeeland, Brabant en de Randstad. Ook opereert zij internationaal vanuit België, Portugal en Oost-Europa ten behoeve van de (inter)nationale arbeidsmarkt. Dagelijks werken er via de Artec Groep circa 300 medewerkers ten behoeve van grote ondernemingen en mkb-bedrijven iri de branches waarin zij zich heeft gespecialiseerd. Tevens worden er dagelijks via de Artec Groep gevarieerde werving- en selectieopdrachten afgerond. Activiteiten op het gebied van HR-Solutions kunnen ook worden aangeboden in de vorm van Loopbaanadvisering, Outplacement en Consultancy Interim-Management Het hoofdkantoor is gevestigd in Vlissingen en de business units gesitueerd in Goes, Vlissingen, Roosendaal, Den Haag en Antwerpen. Als (technisch) consultant bent u vanaf de eerste dag-bezig met het acquireren van prospects en het beheren van uw relaties, alsmede het vervullen van aanvragen van voornamelijk (technisch) personeel. U bent vindingrijk en bezit een goed netwerk voor aanbodpotentieel alsmede bedrijven en u zorgt voor een perfecte match tussen aanvraag en kandidaat. Naast het acquireren van nieuwe opdrachtgevers is het belangrijk om uw opgebouwde netwerk professioneel te onderhouden, uit te breiden en langdurige relaties op te bouwen. Het bezoeken van werklocaties en relaties behoort tot de wekelijkse activiteiten, alsmede enige administratieve werkzaamheden. Een MBO+/HBO werk en denkniveau en of gelijkwaardige opleiding Commercieel ingesteld, resultaatgericht en zelfstarter met de juiste initiatieven Bovendien een teamplayer met affiniteit voor techniek en relevante ervaring, van +/- 2 jaar en/of meer bij voorkeur in deze of commerciële branche Kennis en inzicht in de Zeeuwse markt(industrie, bouw, metaal, chemie). Kennis op het terrein van Finance/ Kader/ICT/Automatisering is een pré U bent in staat om personeel te werven en te binden aan de organisatie, via een eigen netwerk of social media Bezit van een rijbewijs en eigen vervoer Cultuur: Artec is een mensgerichte, maar ook zakelijk georiënteerde organisatie. De verschillende vestigingen werken samen om hun beoogde resultaten te bewerkstelligen. Initiatief en meedenken op verschillende niveaus wordt op prijs gesteld. Arbeidsvoorwaarden Marktconform salaris winstuitkering Opleidingsmogelijkheden en trajecten Reiskostenvergoeding Voorvragen kunt u bellen met de heer Ben Franken, filiaalmanager Goes, tel. 0113-252520 of stuur uw reactie aan: B.FrankenOartec-groep.nl Vlissingen, T.0118-440199 Goes, T.0113-252520 Roosendaal, T.085-1119321 Den Haag,T.070-3030424 De M van Middelburg is markant. Hij symboli seert het karakter van onze stad: monumentaal en tegelijkertijd modern. Monumentaal is de binnenstad met zijn koop- mans-woningen en pakhuizen, zijn gotische stadhuis en middeleeuwse abdij. Modern zijn de voorzieningen, winkels, nieuwbouw en festivals. Modern is ook de ruimte die de gemeente biedt. Ruimte voor vernieuwing en verbetering. Voor 36 uur per week Werken in en aan een stad die het beste uit twee werelden combineert vergt inlevingsvermogen. Wij zoeken mensen die weten wat onze inwoners èn bedrijven beweegt en hier graag op inspelen. Geraakt door. de M van Middelburg? Functie: verrichten van werkzaamheden op het gebied van aanleg en met name onderhoud van openbaar groen in één van de wijken. Profiel: VMBO werk-en denkniveau, zo mogelijk aangevuld met één jaar gerichte werkervaring en/of opleiding. Meer informatie vind je op Salaris: maximaal 2.096,- bruto per maand. Afhankelijk van je prestaties is er op termijn doorgroeimogelijkheid naar de uitloopschaal 2.213,-).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 122