televisie 143
~eikt tot in de Tweede Kamer
'In een aantal gevallen wisten we ook heel zeker dat het Telegraaf-verhaal
niet klopte' Researcher Frans Glissenaar in De chocoladeletters van de Telegraaf
vrijdag 16 september 2011
OVERIGE OSEIS
07:15 Een nieuw huis in
60 minuten 08:10 Tom
my Teleshopping 13:15
Coronation Street 13:40
Who's the boss? 14:10
Heartbeat 15:15 My
wife and kids 15:40 Ac
cording to Jim 16:05 Lit
tle house on the prairie
17:05 Een nieuw huis in
60 minuten
08:30 RTL Z Voorbeurs
09:00 RTL Z Nieuws
10:20 &Talk 10:40 RTL
Z Nieuws 11:20 Busi
ness links 11:40 RTL
Z Nieuws 12:20 2get-
business 12:40 RTL Z
Nieuws 13:20 Special:
De kijker aan zet 13:40
RTL Z Nieuws 14:40
Special: De kijker aan
zet 15:00 RTL Z Nieuws
15:30 RTL Z opening
Wallstreet 15:35 Spe
cial: De kijker aan zet
15:50 RTL Z opening
Wallstreet 16:00 RTL Z
Nieuws 16:20 Eileen on
derweg 16:40 Special:
De kijker aan zet 17:00
RTL Z Nieuws
06:31 RTL Telekids: Fa
beltjeskrant, Uki, Brand
weerman Sam, Chug-
gington, Bibaboerderij,
Eftelingtv: De Schat
kamer, Burgers' Zoo en
Waarom, Ernst, Bobbie
en de rest, Chuggington,
De Koala Broertjes, Eli-
as, Chuggington, Wol-
leke, Uki, Fabeltjeskrant
09:30 Teleshop 8: Tel
sell 12:15 Efteling tv: De
Schatkamer 13:15 Te
leshop 8: Tel sell 17:15
Oprah Winfrey show
07:00 Disney feest
07:30 Living with Fran
07:55 Tommy Teleshop
ping 09:00 Ready stea
dy cook 09:55 Tom
my Teleshopping 10:55
Astro TV 12:55 Tom
my Teleshopping 13:55
Disney feest 14:35
MasterChef'Australia
15:55 Samantha who?
16:20 That 70's Show
16:50 Caroline in the
city 17:15,17:45 Will
Grace
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Super hero squad
show, Pokemon, Res
cue Rangers, Phineas
Ferb, Zack Cody, Da-
vincibles, Amazing spiez,
A kind of magic, Pla
net sketch, Totally spies,
Have a laugh!, Phine
as Ferb, Have a laugh!,
Davincibles, Amazing
spiez, Totally spies, Os
car's Oasis, De Vervan
gers, Recess, Ameri
can dragon, Ducktales,
Phineas Ferb, Zack
Cody, Wizards of waver-
ly place
o
o
18:05 Huizenjacht,
18:00 The A-Team, Ac
18:10 The bold and the
18:10 Living with Fran,
18:00 Veronica's fun
Woonprogramma
tieserie
beautiful, Soap
Comedy
niest videos, Amu
serie
18:35 MasterChef Au
sement
18:40 Dr. Phil, Talkshow
stralia, Kookwed-
18:10 My wife and kids,
strijd
Comedy
18:30 According to Jim,
Comedy
19:00 Hart van Neder
19:00 Beach patrol, Re
19:30 Bevallingsverha
19:35 Extreme home
19:00 Two and a half
land
ality
len, Reality
makeover
men, Comedy
19:20 Shownieuws
19:30 That 70's Show,
Comedy
20:00 Dieren op spreek- 20:00 Operation repo:
20:00 Het verhaal ach
20:30 Law Order:
20:00 The big bang the
uur, Docusoap Payback time!
ter plastische chi
Special Victims
ory, Comedy
20:30 Harry Potter and 20:05 Lucky Day trek-
rurgie, Realitypro-
Unit, Dramaserie
20:30 Top Gear, Automa
the Goblet of fire, king
gramma
gazine
Avonturenfilm 20:10 Operation repo:
20:30 Love sex, Ro
Payback time!
mantische komedie
20:30 Voetbal Interna
tional
21:25 Criminal intent,
21:25 Top Gear, Automa
Dramaserie
gazine
22:00 Jupiler League, Sa
22:10 As the world
22:15 Without a trace,
22:40 Wegmisbrui
menvatting
turns, Soap
Misdaadserie
kers!, Verkeerspro-
gramma
23:30 Hart van Neder
23:00 Leven als een
23:00 The young and
23:05 Cold case, Detecti- 23:40 The real axmen:
land
prof, Amusement
the restless, Soap
veserie Houthakkers in
23:50 Piets weerbericht
23:30 Ooggetuige: In de
serie
Noord-Amerika,
23:55 Shownieuws
porno, Serie docu
23:55 Het verhaal ach
.Serie reportages
mentaires
ter plastische chi
rurgie, Realitypro-
gramma
00:15 Word ik rijk?
00:50 Nachtmagazine
00:00 RTL Poker: The 00:26 Sneak preview
poker star 02:00 Meiden
00:55 RTL Poker: Euro- 04:30 Chat TV
pean Poker Tour - 05:30 Veilig scan
Barcelona
01:56 Sneak preview
03:00 Stoute meiden TV
00:05 Eli Stone
01:00 Without a trace
(h)
01:55 Extreme home
makeover(h)
02:40 Astro TV
03:10 Eli Stone (h)
00:40 George Lopez
01:10 Nachtprogram
mering: Nacht
club live
04:10 Hart van Neder
land (late editie)
00
O
V0
b
o
ro
o
o
o
to
b
to
to
to
w
o
o
n
het erop dat de Telegraaf met
hoofdredacteur Sjuul Paradijs aan
het roer, zich van niets en nie
mand iets hoeft aan te trekken.
Sterker: zijn macht reikt gewoon
tot in de TWeede Kamer. „Uit re
cent onderzoek is gebleken dat
driekwart van de gestelde Kamer
vragen het gevolg is van berichten
in de media waarvan het grootste
deel uit de Telegraaf komt."
Dat de hoofdredactie van de Tele
graaf geen gebruik wenst te maken
van Zembla's aanbod om te reage
ren, vinden de makers van het pro
gramma ronduit jammer.
„Adjunct-hoofdredacteur loost de
Haas deelde ons mee dat de krant
niet wil meewerken omdat hij
dacht dat het een tendentieuze uit
zending zou worden."
Zembla., Nederland 2, 21.20 uur.
De Telegraaf erkent sinds enkele jaren de Raad van de Journalistiek niet
meer en gaat dus niet in op opgelegde rectificaties. foto GPD
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu 18:15 Weer
18:20 Trugkieke 18:30 Zeeland
nu 18:45 Weer 18:50 Re-
gioNed 19:00 Herhalingen
BUITENLAND
09:00 Radio 2 op één 12:00
Zomerbeelden 12:20 Dagelijk
se kost 12:35 Blokken 13:00
Het journaal 13:30 Het weer
13:35 Man bijt hond 14:00
Ontdek de zee 14:25 Thuis
14:50 Maigret et la fenêtre ou-
verte 16:25 Clips 16:35 Mees-
terchef 17:35 Buren 18:00 Het
journaal 18:12 Het weer18:15
Dagelijkse kost 18:30 Blokken
19:00 Het journaal 19:40 Man
bijt hond 20:05 Het weer 20:10
Thuis 20:40 Goesting 21:30 A
touch of Frost 23:10 Het jour
naal laat 23:31 KENO-uitslagen
23:32 EuroMillions 23:35 Het
weer 23:40 The society mur
ders
07:00 Piet Piraat 07:09 Pat
Stan 07:10 Modderland 07:20
Disney's 101 dalmatiërs 07:45
Samson en Gert 08:10 Junior
Eurosong 2011 08:20 Pat
Stan 08:30 Jes Clips 08:35 Jun
gle beat 08:40 The Daltons
08:50 Karrewiet 08:58 CAN
VAS 09:00 Terzake 09:20 Zo
merbeelden 12:00 KETNET
15:30 Bumba 15:35 Uki 15:45
Disney Handy manny 16:10
Klumpies 16:20 Piet Piraat
16:25 Pat Stan 16:35 Sprook
jesboom 16:40 Mooiste
sprookjes van Grimm 17:40
Jungle beat 17:45 Junior Euro
song 2011 17:50 Disney Phine
as and Ferb 18:05 Karrewiet
18:15 Uncle Max 18:30 Dieren-
detectives 18:55 Junior Euro-'
song 2011 19:05 Karrewiet
19:13 CANVAS 19:20 Sporza:
Diamond League 22:05 Terzake
22:25 Canvascrack 23:00 Spor
za extra 23:25 The adventures
of Priscilla, queen of the desert
07:00 Breakfast 10:15 Helicop
ter heroes 11:00 Homes under
the hammer 12:00 To build or
not to build 12:45 Cash in the
attic 13:10 BBC News 13:15
Bargain hunt 14:00 BBC News
at one 14:30 Regionaal nieuws
en weerbericht 14:45 Doctors
15:15 Celebrity master chef
16:00 BBC News 16:05 Animals
at work 16:35 Scoop 17:00
Horrible histories big prom par
ty 17:55 Deadly 60 bites 18:00
Newsround 18:15 Pointless
19:00 BBC News 19:30 Region
aal nieuws en weerbericht
20:00 The One show 20:57
BBC News 21:00 EastEnders
21:30 Celebrity master chef
22:00 Outnumbered 22:30
Would I lie to you? 23:00 BBC
News 23:25 Regionaal nieuws
en weerbericht 23:32 Weer
bericht 23:35 Come fly with me
07:00 Little robots 07:10
Guess with Jess 07:20 Postman
Pat special 07:45 Rastamouse
08:00 Hail Karate - Journey to
Japan 08:30 Trust me I'm a ge
nie 08:40 Leon 08:45 League of
super evil 08:55 Newsround
09:00 Trapped 09:30 Green
Balloon Scrapbook 09:55 Dirt-
girlworld 10:05 The Koala
brothers 10:15 Driver Dan's
story train 10:30 Chuggington
10:35 Raa Raa the noisy lion
10:45 Nuzzle and Scratch
11:05 Get squiggling 11:20
ZingZillas 11:45 Waybuloo
12:05 In the night garden 12:35
The new pink panther show
13:00 The daily politics 13:30
GMT with George Alagiah
14:00 Diagnosis murder 14:45
To buy or not to buy 15:15 Ani
mal 24/7 16:00 The weakest
link 16:45 Real rescues 17:30
Flog it! 18:15 Antiques road trip
19:00 Eggheads 19:30 Reel his
toid of Britain 20:00 Atletiek
22:00 Digging for Britain 23:00
Ql 23:30 Newsnight
09:00 Tagesschau 09:05 Rote
Rosen 09:55 ARD-Wetterschau
10:00 Tagesschau 10:03 Brisant
10:15 Die Stadt der Verlorenen
12:00 Tagesschau 12:15 ARD-
Buffet 13:00 ARD-Mittagsma-
gazin 14:00 Tagesschau 14:10
Rote Rosen 15:00 Tagesschau
15:10 Sturm der Liebe 16:00
Tagesschau 16:10 Panda, Goril
la Co 17:00 Tagesschau
17:15 Brisant 18:00 Verbotene
Liebe 18:50 Das Duell im Ersten
19:45 Wissen vor 8 19:50 Das
Wetter im Ersten 19:55 Börse
im Ersten 20:00 Tagesschau
20:15 Lilly Schönauer - Liebe
mit Hindemissen 21:45 Polizei-
ruf 110: Wolfsmilch 23:15 Ta-
gesthemen 23:28 Das Wetter
im Ersten 23:30 Agathe kann's
nicht lassen - Alles oder nichts
09:00 Tagesschau 09:05 Voile
Kanne - Service taglich 10:30
Die Rosenheim-Cops 11:15
SOKO Kitzbühel 12:00 Tages
schau 12:15 drehscheibe
Deutschland 13:00 ARD-Mit-
tagsmagazin 14:00 heute - in
Deutschland 14:15 Die Kü-
chenschlacht 15:00 heute
15:05 Topfgeldjager 16:00 heu
te - in Europa 16:15 Herzflim-
mern - Die Klinik am See 17:00
heute - Wetter 17:15 hallo
deutschland 17:45 Leute heute
18:05 SOKO Wien 19:00 heute
19:20 Wetter 19:25 Die Ret-
tungsflieger20:15 Der Alte
21:15 SOKO Leipzig 22:00
heute-journal 22:27 Wetter
22:30 heute-show 23:00 Das
blaue Sofa 23:30 Lanz kocht
Duitsland 3 WDR
07:20 Schooltelevisie 08:15
Planet Wissen: Eine kleine Ge-
schichte des Salats - Vom 'Ha-
senfutter' zur Sternekiiche
09:15 Europamagazin 09:45
Bericht aus Briissel 10:00 Lokal-
zeit 10:30 Aktuelle Stunde
11:10 Elefant, Tiger Co.
12:00 Leopard, Seebar Co.
12:45 WDR aktuell 13:00 Ser-
vicezeit 13:30 In aller Freund-
schaft 14:15 Monitor 14:45
hierund heute 15:00 Planet
Wissen: Brotparadies Deutsch
land - Vielfalt zwischen Kruste
und Kriimel 16:00 WDR aktuell
16:15 daheim unterwegs
18:00 Lokalzeit 18:05 hierund
heute 18:20 Servicezeit Repor
tage 18:50 Aktuelle Stunde
19:30 Lokalzeit 20:00 Tages
schau 20:15 Kopfiiber in die
60er Jahre - 2. Kartoffeln und
Karriere 21:00 DerTrödelking
21:45 KölnerTreff 23:10 WDR
aktuell 23:15 WDR-dok: Zwi
schen Kanzel und Kanzleramt
Discovery
07:40 Street customs 2008:
Road to SEMA 08:30 Wheeler
dealers: Triumph Stag 09:25
American chopper: Lance Arm
strong bike (110:20 Survivor-
man: African plains 11:15 Fifth
gear 12:10 Things that move:
Episode 5 12:35 Extreme ex
plosions: Newcastle 13:30
Building the future: The energy
solution 14:25 How it's made:
Induction cooktops 14:55 How
it's made: Baseball gloves 15:20
Storm chasers: EF-3 strikes
you're out! 16:15 Mega build
ers: Migh'ty shovel 17:10
Mighty ships: Henry Larson
18:05 Mythbusters: Pirates 2!
19:05 Dirty jobs: Rocky reach
dam 20:00 Dual survival:
Desert breakdown 21:00 Treas
ure quest: Malta 22:00 HMS
Ark Royal 23:00 Swords: Life on
the line: Homesick
National Geographic
07:00 Earth investigated: Birth
of life 08:00 The dog whisperer:
Pups on parole, desert bull dogs
09:00 Predator CSI: Jaws slayer
10:00 Megafactories: Heineken
11:00 Chef on the road 12:00
The dog whisperer: Joe, Penny
and Promise 13:00 Hard Time:
Worst of the worst 14:00 In
side: Jaguar 15:00 Air crash in
vestigation: All engines failed!
16:00 Predator CSI: Corkscrew
killer 17:00 Chef on the road
18:00 Megastructures: World's
fastest rollercoaster 19:00 The
dog whisperer: Fondue, Chip,
Hope, Joy-Joy and Elmer 20:00
Megafactories: Porsche 21:00
The dog whisperer: India, Jag-
ger and Axl 22:00 The dog
whisperer: Bullying bulldog
23:00 The dog whisperer: Viper
and Diesel
Animal Planet
07:40 Breed all about it: Irish
setter 08:10 Must love cats
09:05 Dogs 101English Bull
dog, Collie, Wire Fox Terrier,
Cavalier King Charles Spaniel
10:00 Animal cops Houston:
From cages to comfort 10:55 E-
vets: The interns - On the brink
11:20 Wildlife SOS internation
al 11:50 Clinically wild: Alaska -
Sticky situations 12:15 Clinical
ly wild: Alaska - The last frontier
12:45 Crocodile hunter: Cap
tured on camera 13:40 Best
bites: 25 greatest shark mo
ments 14:30 Escape to Chimp
Eden: Zac and Jinga: Mystery
chimps 15:00 The really wild
show 15:30 Baby planet: Hu
man intervention 16:20 Project
puppy 17:10 Breed all about it:
English foxhound 17:35 Chee
tah kingdom 18:00 Ace of
cakes 18:30 What not to wear
19:30 Snog, marry, avoid?
20:00 Rich bride, poor bride
21:00 Unfaithful 22:00 My 40
year old child 22:55 Strange
sex: Unusual orgasms 23:25
Strange sex: Two boyfriends
and a baby 23:50 Police women
of Maricopa County: I did my
job tonight
06:25 Roary the racing car
06:35 Dora the explorer 07:00
Spongebob Squarepants 07:25
Big time rush 07:50 Fairly odd
parents 08:25 Dora the explo
rer 08:50 Ni hao kai Ian 09:15
My little pony 09:35 Dirk
Scheele 09:45 Pirn Sr Pom
09:55 Bubble Guppies 10:20
Roary the racing car 10:30
Team Umizoomiz 11:00 Go Di
ego Go! 11:25 Postman Pat
11:40 Thomas 11:50 Shaun the
sheep 12:00 iCarly 12:25 Win-
gin' it! 12:45 De klas uit! 12:55
Mr Bean the animated series
13:40 My life as a teenage ro
bot 14:30 Johnny test 15:20
Winx club 15:45 De klas uit!
15:55 Fairly odd parents 16:05
Kids for animals 16:20 T.U.F.F.
Puppy 16:45 Spongebob Squa
repants 17:10 Big time rush
17:35 iCarly 18:00 Nick Battle
18:45 Het Huis Anubis 19:10
T.U.F.F. Puppy 19:25 Coolfactor
19:50 iCarly 20:15 Spongebob
Squarepants 20:35 Avatar
21:00 Drake Josh 21:25 iCar
ly 21:50 Alex FM 22:15 Naked
Brothers Band 22:45 The troop
23:10 Saved by the bell 23:35
Big time rush 00:00 True Jack
son 00:25 Drake Josh
09:00 3 from 1 10:00 Fantastic
Music Videos 11:00 Top 11 at
11 12:00 The Supercharts
12:40 VH1 news presents: The
new virginity 13:25 Brand new
chart 14:20 Brooke knows best
14:45 MTV Was Here 15:10
Moneymakers 15:35 America's
best dance crew 17:20 Audrina a
18:10 Paris Hilton's British best
friend 19:05 My life as Liz
19:35 When I was 17 20:00 Jer
sey shore 20:50 MTV World
stage 21:40 Summer Hosted
Music Countdown 22:30 MTV
Was Here 22:55 Gamekings a
23:20 The Dudesons in Ameri-
06:30 Télématin 08:00 Cana
dees nieuws 08:30 Couleurs
outremers 09:00 Flash 09:05
Les escapades de Petitrenaud
09:30 Cóté jardin 10:00 Flash
10:05 Le plus grand musée du
monde 10:35 Nee plus ultra
11:05 Miss Météo 11:30 Plus
belle la vie 12:00 Flash 12:05
En pays de... 12:30 Katia, au
plus prés du ciel 13:30 Belgisch
nieuws 14:05 Vital désir 15:30
Flash 15:35 Phötos 16:00
Nieuws 16:30 Questions pour
un champion 17:00 Flash 17:05
Complément d'enquête 18:00
Nieuws 18:20 L'invité 18:30 Le
journal de l'économie 18:35
Envoyé spécial 20:30 Frans
nieuws 21:00 L'école du pou-
voir 23:10 Nieuws 23:20 Zwit
sers nieuws 23:45 Afrikaans
nieuws 00:00 Les hauts et les
bas de Sophie Paquin
Eurosport
08:30 FIA WTCC: Inside WTCC
met... 09:00 WATTS 09:45
Snooker 11:00 Champions club
11:10 Snooker 12:00 Speed- f
way 14:00 Snooker 16:30 Paar
densport 18:00 Champions
club 18:10 Paardensport 19:30
Horse racing time 20:00 Snoo
ker
07:00 World report 09:00
World sport 09:30 Best of
BackStory 10:00 World busi
ness today 10:45 CNN Market
place Middle East 11:00 Ameri
can morning: Wake-up call
11:30 Best of BackStory 12:00
World one 12:30 Best of Back-
Story 13:00 Piers Morgan to
night 14:00 News stream 15:00
World business today 16:00 In
ternational desk 17:00 The
brief 17:30 World sport 18:00
World report 18:45 CNN Mar
ketplace Middle East 19:00 In
ternational desk 19:30 The
CNN freedom project 20:00
Quest means business 20:45
CNN marketplace Africa 21:00
Piers Morgan tonight 22:00 v
Connect the world 23:00 Back-
Story 23:30 World sport