Ko en Paula Verhage Dvs/Jsdefj - Jan Hendrik ter Keurs' Coen aq familieberichten vrijdag 16 september 2011 niensenlinq.nl 0 Dankbetuiging Voor alle lieve reacties die we ontvingen i.v.m. ons 45 jarig huwelijk, heel hartelijk dagk. Boven alles gaat onze dank uit naar de Heere. Hij gaf ons een bijzondere gedenktijd met onze kinderen en kleinkinderen. 14 september 2011 de Plaastraat 4,4365 AZ Meliskerke Maar ik vertrouw op U, Here, ik zeg: Gij zijt mijn God. Mijn tijden zijn in uw hand. Psalm 3115 en 16a Omringd door haar geliefden is in vol vertrouwen op haar Heer en Heiland overleden onze lieve zorgzame moeder en oma Leintje van Belzen-Wouters sinds 19 juni 2005 wedirvve van Lieven van Belzen A 9 januari 1927 f 13 september 2011 Amemuiden: Ina Tijdeman-van Belzen Aart Tijdeman Heinkenszand: Erna van den Berge-van Belzen Ko van den Berge Kruiningen: Jasper van den Berge Magdalena Grasiewicz Sem van den Berge Kloetinge: Lennaertvan den Berge Cindy de Jonge Goes: Carlein van den Berge Sander van der Spek Mae van der Spek Cloë van der Spek Heinkenszand: Hannah van den Berge Bryan Dahoe Correspondentieadres: Middelgat 37,4341 LB Arnemuiden De dienst van Woord en Gebed, waarin we afscheid willen nemen van onze moeder en oma wordt gehouden D.V. maandag 19 september om 11.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerklaan 4 te Amemuiden. Aansluitend zal om 12.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Amemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Verdietig delen wij u mede dat van ons heen is gegaan mijn lieve zus, schoonzus en onze tante Leintje van Belzen- Wouters in de leefdtijd van 84 jaar. Vrouwenpolder: Nel en Gerrit Melse- Wouters Deventer: Bep en Izaak Melse- Wouters (beiden in herinnering) Neven en nichten Onverwacht is overleden onze schoonzuster Leintje van Belzen-Wouterse D. van Belzen G. van Belzen-van Belzen G. van Belzen J. de Troije-van Belzen C. deTroije J. van Belzen J. van Belzen-Janse A. van Eennennaam-van Belzen Wij wensen de kinderen sterkte bij dit verlies. Amemuiden, 15 september 2011 Met achterlating van een bewogen leven heeft op 99-jarige leeftijd rustig afscheid genomen van haar bestaan, onze dierbare lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Jacoba Johanna Maria Bouwense-Bouwman Coos weduwe van P.A. Bouwense Dordrecht 15 oktober 1911 tMiddelburg 14 september 2011 Middelburg: Lodewijk Bouwense Koosje Schimmel Oostkapelle: Boudewijn Bouwense Magda Bosma Rotterdam: Bas en Mirjam Clint Aalsmeer: Boris en Stella Hoofddorp: Joost en Jacintha Jaylinn Amsterdam: Auke en Stefanie Correspondentieadres: Noordweg 369 4333 KB Middelburg Op dinsdag 20 september is er van 12.30 tot 12.45 uur j gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de herdenkingsbijeenkomst gehouden worden waarna de crematie zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in Hotel Van der Valk, Paukenweg 3 te Middelburg. Voor de jaren van liefdevolle verzorging zijn wij "de Thibautstraat" zeer dankbaar. Van het concert des levens krijgt niemand een program Trots op wie hij was en dankbaar voor alles wat hij ons gegeven heeft, delen wij u mede dat in een groot Godsvertrouwen is overleden onze allerliefste papa, opa en vriend Lid in de Orde van Oranje Nassau sinds 18 juli 2010 weduwnaar van Hendrika ter Keurs - KleinJan hierna vriend van Henny Hoentjen - Renkema Wierden, 14 september 1930 Megen Zutphen Bathmen Den Ham Almelo, 13 september 2011 Wim ter Keurs Jan Roffelsen Ineke van der Kamp - ter Keurs Anton van der Kamp Joran Baudine Jasmijn en Robert Jan Thijs Puck Janna en Jochem Gerrit ter Keurs Else ter Keurs - Broekhuis Branco Henny Hoentjen - Renkema Reviuslaan 17 7607 NS Almelo Papa is thuis. De dienst van herinnering en afscheid zal worden gehouden op maandag 19 september om 10.30 uur in de Grote Kerk, Kerkplein 1 te Almelo. Aansluitend brengen wij hem naar zijn laatste rustplaats, het familiegraf op begraafplaats "De Appelhof", Appel hofstraat te Wierden. Gelegenheid tot condoleren voor aanvang van de dienst van herinnering en afscheid tussen 9.30 en 10.15 uur in ontmoetingscentrum "De Schouw", Kerkplein 3 te Almelo. Ter afsluiting van de begrafenisplechtigheid wordt u uitgenodigd in "De Schouw" voor de koffietafel. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve dan deze kennisgeving als uitnodiging te beschouwen. JACways Cook on tfie Brig kt side of Cife is overleden Coenraad Marinus Leeflang Den Haag 26 november 1949 Yerseke, 15 september 2011 Annemiek Jasper Wilma Sofie Youri Tim Malou Oude Torenstraat 1 4401 EH Yerseke De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op maandag 19 september. Om 12.00 uur in de aula van het Crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, Middelburg. Na afloop kunnen we elkaar ontmoeten in de ontvangstkamer van het crematorium. In plaats van bloemen liever een gift aan Kika. Er staan collectebussen. Liever geen bezoek aan huis. Opa Proost Met warme herinneringen denken wij aan u terug. Rust zacht lieve "Oop". We zullen u missen. Je (achter)kleinkinderen Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve papa, mijn schoonvader en onze opa David van Schaik weduwnaar van Cornelia Schipper Lid in de Orde van Oranje Nassau 22 september 1927 14 september 2011 Middelburg: Loes van Schaik Willemien, Sander 's-Heer Hendrikskinderen: Jaap van Schaik Yvonne van Schaik - Stolk Kristel, Jasper Correspondentieadres: Jacoba van Beierenstraat 19 4472 BA 's-Heer Hendrikskinderen Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op maandag 19 september tussen 19.30 en 20.30 uur in het uitvaartcentrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes. De begrafenis zal plaatsvinden in besloten kring. Bedroefd zijn we door het overlijden van onze zwager en oom David van Schaik Janny en Freek de Kunder - Schipper Neven en nichten We wensen Loes, Jaap, Yvonne en de kleinkinderen veel sterkte.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 40