381 sport PWG krijgt lastig seizoen irl Spectaculaire korting cruise Dubai! stipreizen.nl Costa Cruise Dubai de Emiraten***** DAMMEN Middelburg mikt op middenmoot Sporters komen in de stemming voor de Kustmarathon Emirates de beste C\/~) />Tj I *4°o tot 1500! 1 vrijdag 16 september 2011 MIDDELBURG - Honderden hardlopers, wandelaars en mountainbikers kwamen gisteravond samen in Mini- Mundi tijdens de Kustmarathonavond, die elk jaar twee weken voor het evenement plaatsvindt. Organisator Lein Lievense had diverse sprekers uitgenodigd. De doorgewinterde marathonloper Bert Flier (foto) gaf uit leg over hoe je je mentaal het beste kunt voorbereiden op een tocht van ruim 42 kilometer. Patrick Vader, voor zitter van mountainbikevereniging X-Treme, gaf een pre sentatie over de toertocht die elk jaar voorafgaand aan de marathon op het programma staat. De Kustmarathon begint dit jaar op vrijdag 30 septem ber met de Ladiesrum Een dag later is het de beurt aan de mountainbikers en de marathonlopers. Op zondag zullen drieduizend wandelaars van start gaan. foto Izaak Verkeste door Daaf Kasse MIDDELBURG - Twee Zeeuwse teams beginnen morgen aan het nieuwe damseizoen. PWG 's-Gra venpolder komt net als vorig sei zoen uit in hoofdklasse B, het tweede niveau van Nederland. Middelburg treedt wederom aan in de eerste klasse. De selectie van PWG is nauwelijks gewijzigd ten opzichte van vorig jaar, maar omdat enkele spelers niet alle wedstrijden mee kunnen doen, belooft het een moeilijk jaar te worden. Vorig jaar eindigde het Bevelandse team vooral dankzij een uitstekende eerste seizoens helft als zevende, een resultaat waar de ploeg nu alleen maar van kan dromen. Voor de voormalige ereklasser is het zaak rechtstreekse degradatie te ontlopen, waarna eventueel in de nacompetitie het vege lijf gered moet worden. In de eerste wedstrijd is waar schijnlijk weinig eer te behalen, want het Tilburgse Micone, met onder anderen voormalig Zeeuws kampioen Toby Hage in de gelede ren, geldt als één van de titelkandi daten. Het duel in het dorpshuis van 's-Gravenpolder begint om 12.00 uur. Voor de Middelburgse damclub be gint de competitie morgen in Rot terdam, waar het tweede team van Constant Charlois de tegenstander is. Net als bij PWG veranderde er bij het hoofdstedelijke team wei nig. Voor de titel in de eerste klas se B komen dit seizoen andere teams in aanmerking, maar een plaats in de middenmoot is zeker mogelijk. Veel wordt verwacht van de jonge Roland de Rijke en Dan ny Wattel, die zich de laatste jaren goed ontwikkelen. Vorig jaar speelde ook PWG 2 lan delijk, maar nadat enkele spelers er de brui aan gaven besloot het bestuur het team terug te trekken uit de competitie. De selecties. PWG: Andres van den Berge, Martin van Dijk, Danny de Jager, Daaf Kasse, Arjo Kousemaker, Johnny de Leeuw, Ko Lou- werse, Rianka Rentmeester, Kees Rijk, Niels Roelofsen, Aart Walraven en Jos de Wild. Middelburg: Piet Allaart, Bram Goed hart, Jaap de Jonge, Arie Kammeraat, Wim Koppejan, Jan Moens, Piet Nieu- wenhuijzen, Roland de Rijke, Peter Schun- selaar, Danny Wattel en Evert Wiskerke. criutsiNC smiAN sme Abu Dhabi Muscat 8- en 9-daagse cruise inclusief alle maaltijden aan boord Normaal al gauw Vertrek dec. t/m apr. Nu extra in prijs verlaagd! Maak tegen de allerlaagste prijzen van Nederland per luxe 4-sterren plus cruiseschip kennis met de fascinerende wereld van de Arabische Emiraten! Duizenden klanten van Stip Reizen keerden afgelopen winter al bijzonder tevreden uit Dubai terug. Uiteraard willen we dit succes voortzetten en daarom sloten we exclusieve topdeals af met 2 vooraanstaande topairlines en Costa Cruises. Allereerst vliegt comfortabel per Garuda Indonesia of Emirates NON-STOP (dus geen tankstops zoals elders soms aangeboden wordt!) naar Dubai. Dat gebeurt met vliegtuigen die zeergeschikt zijn voor langere, veelal intercontinentale vluchten, zoals de Airbus 330 en Boeing 777. Geen gezeur over bijbetaling voor drankjes of maaltijden, maar gewoon topkwaliteit! Vervolgens gaat u aan boord van het nieuwste vlaggenschip van Costa Cruises: de Costa Favolosa! Een prachtig, zeer modern schip die u achtereenvolgens naar o.a. Muscat, Fujairah en Abu Dhabi brengt. Het alle gemakken voorzien zoals bars, restaurants, zwembaden, wellness, golf-simulator, Fi-simulator, ^D-bioscoop, theater... en nog veel meer! De reizen zijn ook met een verblijf aan het strand te verlengen! Garuda Indonesia 6-13 ja"- Cruise Dubai Emiraten***** 9 dagen i.c.m. vliegreis per Garuda ndonesia 20-27 jan. 989 3-10-17-2 4 febr. 1198 2-9-16 mrt. 1698 1298 1398 Indien u vliegt per Emirates kunt u een verlenging bijboeken. Prijzen p.p. o.b.v. 2 pers. per binnenhut (I1-I2). Toeslag 1 pers. hut v.a. 210. Inclusief: vliegreis Amsterdam-Dubai v.v. per Garuda Indonesia of Emirates, tuchthaventaxen en brandstoftoeslag, trans fers, 8-daagse cruise per Costa Favolosa o.b.v. volpension. Exclusief: niet genoemde maaltijden en drankjes, excursies (optioneel, aan boord te boeken), foofen (verplicht, ca. 7 p.p. per dag). Min, aantal deeln: io. Reserveringskosten 25 en Calamiteitenfonds 2,50 per boeking. Voor meer informatie en boekingen zi Ook buitenhutten, balkonhutten en verlengingen in Dubai mogelijk! Zie www.stipreizen.nl/dubai De kortingen zijn reeds verwerkt in de prijs en alleen geldig voor nieuwe boekingen. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden. ...of bel met 020 - 66 22 222

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 38