Ik droomde al lang van een eigen winkel' uit 7 Hoeveel sierkersen liggen er in de fruittest? donderdag 15 september 2011 Hoeveel kersen liggen er in deze fruittest? dicapten Schouwen-Duiveland bij mane ge Balans. Van 13.00 tot 16.00 uur. Goes SING-INN. Een uur samen zingen, muziek maken en mooie liederen over de Here God zingen. Ontmoetingsruimte bij de nieuwbouw van Huize den Berg in Goes Rommerswaelestraat), 14.00 uur. Kapelle Jaarlijkse Oude Rassenmiddag in het Fruit teeltmuseum. Vele tuinbezitters en ama teurfruittelers kunnen deze dag in het museum hun appels en peren op naam te laten bregen. Tevens rondleidingen in het museum en in de fruittuin. De gehele dag is gratis. Meer info: 0113-344904, info@fruitteeltmuseum.nl of via www.fruitteeltmuseum.nl. M.G. Schmidtsingel 1,13.00-17.00 uur. Middelburg Stichting Zeeuwse Modelbouw Hobbyis ten organiseert Middelburg Modelbouw; stad. Te zien: Lego, Meccano, modelvoer tuigen, poppenhuizen en statische diora ma's. Ook is er de mogelijkheid tot aan schaf van hobbymateriaal. Entree: 5 euro voor volwassenen, 3,50 euro voor kinde ren tot twaalf jaar. De Kruitmolen, kruitmolenlaan 125, 10.00-17.30 uur. Oostkapelle Tiende editie van de Zeeuwse Nazomer Fair met modeshows, roofvogelshows, de monstraties van alpaca's en muziek. Buitenplaats Ipenoord (Green White), Noordweg 43. Voor meer informatie: www.zeeuwsenazomerfair.nl Scharendijke Onderwater-schoonmaakactie Scuba Ex perience en Duikcentrum Scharendijke. Hele dag. Vlissingen Open dag Handboogschietvereniging d'Eendracht. Bakenburgplein 10,12.00 u. Westenschouwen Excursie Jeugd Natuur- en Vogelwacht Schouwen-Duiveland. Strandjutten op strand Westenschouwen. Start 10 uur par keerterrein Kampweg. Zierikzee Modeshow Catwalk op locatie historisch openluchtspel historische spelen plein voor de nieuwe Kerk. Van 13.30 tot 15.30 uur. Zonnemaire Eerste motortoertocht Bommenede tour. Tocht over 300 kilometer. Start om 09.30 uur vanaf eetcafé Bommenede. ZONDAG 18 SEPTEMBER Biervliet De Agrarisch Jongeren van West-Zeeuws Vlaanderen organiserenvoor de 6e maal de bekende oldtimerdag. Konijnenberg weg 1,13.30 uur. Goes De bekende dichter Hans Bouma presen teert samen met zijn muzikale partner, de cantor-organist van de Grote of Maria Magdalenakerk, Arno van Wijk, een drie tal poëtisch-muzikale verhalen bij gedeel ten uit de Bijbel. Deze hebben de vorm Bij Fleuria is ook allerlei sier- fruit te koop. Kersen, bijvoor beeld. Eigenaresse Ria Meijler heeft een zakje leeggemaakt in een fruittest (zie foto hierboven). De vraag is: hoeveel kersen liggen er in de schaal? Wie een gokje wil wagen, kan een mailt je sturen naar R.Paardekam@pzc.nl. Voor de persoon die het juiste aan tal kersen noemt, of het dichtst in de buurt komt, stelt Fleuria een leuke prijs beschikbaar. Het gaat om een pakket met een theedoek, gastendoek en een zeepje. Alle maal met kersenmotief Er kwamen meer dan honderd goede oplossingen binnen voor de prijsvraag van vorige week. De boom die dienst doet als voet en casco van het vogelhuisje is natuur lijk de berk. Als leerling van het Edudelta College in Goes (in de volksmond beter bekend als het groencollege) zag de 16-jarige Stefan van den Hurk uit Colijns- plaat dat natuurlijk in een oogop slag. Van den Hurk mag in De Die renwinkel onder IJzendijke een berkenhuisje afhalen om - zoals hij zelf bij-zijn oplossing schrijft - 'de vogeltjes te verwennen'. De vlinders zijn op dit moment erg populair. van collages, waarin tekst en muziek el kaar versterken en samen in dienst staan van wat onuitsprekelijk is. Grote Kerk, 17.00 uur. Middelburg Stichting Zeeuwse Modelbouw Hobbyis ten organiseert Middelburg Modelbouw stad. Te zien: Lego, Meccano, modelvoer tuigen, poppenhuizen en statische diora ma's. Ook is er de mogelijkheid tot aan schaf van hobbymateriaal. Entree: 5 euro voor volwassenen, 3,50 euro voor kinde ren tot twaalf jaar. De Kruitmolen, kruitmolenlaan 125, 10.00-17.30 uur. Oostkapelle Tiende editie Zeeuwse Nazomer Fair met modeshows, roofvogelshows, demonstra ties van alpaca's en muziek. En: 'Chapeau voor Oostkapelle', tweede editie hoeden- evenement met hoedenontwerpers, hoe denmakers, hoedenshows en een hoeden- wedstrijd. Buitenplaats Ipenoord (Green White), Noordweg 43. Voor meer informatie: www.zeeuwsenazomerfair.nl Vlissingen Strandcross. Jaarlijks motorcrossevene ment. Badstrand Boulevard, 10.00 uur. Zierikzee Uitvoering cantate 'Iemand die alles' door Thomascantorij in Thomaskerk. Aanvang 10.00 uur. WOENSDAG 21 SEPTEMBER Middelburg Cinema Middelburg organiseert de Avond van de Franse Film, in samenwer king met Alliance Franqaise. Dit keer met de film: Les Femmes du 6ème étage van regisseur Philippe Le Guay. Voor iedereen toegankelijk, leden van Alliance Franqaise betalen slechts 6 euro. Schuttershofstraat 1 20.00 uur. Vlissingen Recreatietocht. Wandeltocht van 5 of 10 km in en rond Vlissingen. Deelname 1,20 euro. Start Welzijnscentrum, Adriaen Coortelaan 1, 09.00 uur. Rommelmarkt. Oude Markt, 13.00 uur. foto's Ronald den Dekker Info: www.f1euria.net Op een gegeven moment komt er iemand die het koopt." Volgens Ria zijn op dit moment met name de vlinders voor in de tuin erg populair. Ze maakt overi gens, voor wie het wil, ook pakket ten of cadeautjes naar wens. „Pas nog heb ik honderd klompen ge vuld met bonbons."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 75