Colofon de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 amiiieberichten Vrijwilligers gezocht Ga naar www.zorglaatstefase.nl Joos Welleman O IDensenlinq.nl Beetje bij beetje moesten we je verlaten. We konden niet zo goed meer met je praten. Die blik, die stilte, deed vaak zeer. De man, de vader en opa van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan zeggen wij: 'Dank je, voor al wat je hebt gedaan. Met groot verdriet, maar dankbaar voor alle liefde en de warmte die hij ons gegeven heeft, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve vader, opa en grote opa Cornelis Nicolaas Adrianus Proost Kees 7 december 1928 t 13 september 2011 Middelburg: Jannie en Bert Remco en Angelique Damian Dayenne Mark en Jolanda Vlissingen: Peet en Renée Dennis Yasmine Vlissingen: Keesje -in herinnering Vlissingen: Inge en Rinus Michel en Corina Rayvano Yolisa Chantal en Robert-Jan Marvin en Laura Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die hij in het zorgcentrum Ter Reede (kamertje 14) mocht ontvangen. Correspondentieadres: Keucheniusstraat 15 4384 BS Vlissingen Onze pa en opa is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1alwaar er gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op maandag 19 september a.s. van 13.00 tot 13.30 uur. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te ontmoeten en te condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Zij die geen rouwadvertentie hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. donderdag 15 september 2011 Dag en nacht bereikbaar: uitvaartverzorging familiebe"' hten 137 REQUIEM Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voorplaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl A voor terminale en palliatieve zorg Een bijdrage leveren aan het verbeteren van Hf de kwaliteit van het leven van cliënten en hun naasten die te maken hebben met een levensbedreigende aandoening? Deze campagne is mede mogelijk gemaakt door de Provincie Zeeland Heden overleed mijn vrouw, onze zorgzame moeder, oma en overoma Anna Maria Tilroe-de Ruijter Middelburg 27 juli 1930 Middelburg: Middelburg: Bennekom: Middelburg: Middelburg: Heinkenszand: Middelburg 13 september 2011 J. Tilroe Ineke en Rob Han Dennis en Joyce Dewi, Charlie Angela en Michel Jill en Dave Correspondentieadres: TerVestelaan 13 4333 GZ Middelburg Mijn vrouw, onze moeder wordt naar haar wens in besloten kring begraven. Onze dank gaat uit naar het personeel van Het Gasthuis (SVRZ) afdeling Molenwater. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve dese advertentie als zodanig te beschouwen. Wij ontvingen het droevige bericht dat uit onze familiekring is weggenomen, echtgenoot van Nellie Boone voor ons altijd belangstellend en meelevend. Borssele W.Boone in herinnering J.Boone- Vreeke. Kinderen,klein en achterkleinkinderen. Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen www.UZN-nederland.nl tel: 0118-413 417

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 37