3 Noud üy^rlailafj Corry van den Bulk-Jobse Rini Kuiper - Koole Truus Kees en Marjo Lievaart 36 Ifamilieberichten donderdag 15 september 2011 (3 IHens0nLinq.nl Geboren een kleinzoon wat een geluk een mooi, gezond kindje Adri en Leuni Lievense-Kaland 50 jaar getrouwd "Ik kan niet meer. Als leven lijden wordt, is sterven een gewin. Den Haag, 19 juli 1940 Vlissingen, 9 september 2011 Gerard van den Bulk Marjan en Rob - Bas Anja BeauBen Daan Salina Meijlandstraat 9 4381 JV Vlissingen De crematieplechtigheid heeft op woensdag 14 september jl. in besloten kring plaatsgevonden. Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve en zorgzame tante Truus Klopmeijer-Veen Wij wensen oom Ad en onze neven en nichten veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Jeannette en Wim Vermeulen Babs en Piet Kuijper Fred en Jolanda Veen Ron en Marjan Veen Onverwacht moeten wij afscheid nemen van onze lieve oudste zus en schoonzus Catharina Kluijfhout-Geschiere Catrien Zij is 81 jaar geworden. Wij zullen haar in liefde gedenken en de goede herinneringen koesteren. Vlissingen: Maatje Fanoij-Geschiere Bram Fanöij Oostburg: Leintje Vermeulen-Geschiere Wim Vermeulen 12 september 2011 Het leek allemaal zo mooi Je was zo levenslustig Velen hebben je vriendschap gedeeld Wat zullen we je missen Met groot verlies, maar vervuld van mooie herinneringen, hebben wij, na een veelbewogen leven, afscheid moeten nemen van mijn lieve moeder, oma en levenspartner weduwe van Jan Kuiper levenspartner van Wim Stroo Middelburg, 2-7-1942 t Vlissingen, 13-9-2011 Ron en Christel Kuiper Michael, Kevin Martin Kuiper (in herinnering) Wim Stroo Annie Stroo - Reyerse (in herinnering) Pieter en Henriëtte Stroo Bart, Andrea Marco en Paula Stroo Talitha, Ricardo Vredehoflaan 334 4382 CJ Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Rini op zondag 18 september van 15.00 tot 16.00 uur in uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20, Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 21 september om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Chide Havendijk 3, Middelburg. Na afloop kuntu de familie condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Rini hield van witte bloemen. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Geleidelijk raak ik los van mijn leven, berust en geef mij over. "Verbijsterd en vol ongeloof" hebben we veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Rini Kuiper-Koole Jan Koole Sjennie Koole-Kramer Daan van de Vijver (in herinnering) Lenie van de Vijver-Koole Jo Koole Els Koole-van de Sande Jan Groenleer Gre Groenleer-Koole Louis de Quelerij Francine de Quelerij-Koole Neven en nichten Verdrietig zijn we om het heengaan van onze dappere schoonzus, tante en nicht Rini Kuiper-Koole Hans (in herinnering) en Annemagreet Kuiper Jeanette Kuiper Ruud en Emmy Kuiper neven en nichten oom Jos Rutgers en tante Corrie (in herinnering) Diep bedroefd en verdrietig zijn wij om het overlijden van Rini We wensen Ron, Christel, Michael, Kevin en familie veel sterkte met het dragen van dit grote verlies. Ed, Carla en kinderen Bennie, Marleen en kinderen Gij alleen, Heer, doet mij veilig wonen. Vredig, in vol vertrouwen op haar Heer en Heiland, is ingeslapen onze moeder, oma en overgrootmoeder Maria Cornelia Meijer-Visscher sinds 17 april 2010 weduwe van Jan Meijer Schore, 28 april 1921 Goes, 13 september 2011 Bergen op Zoom: Puck Meijer Baam: Wout Meijer Annemiek Meijer-Dercksen Zierikzee: Ada Meijer Goes: Lenie Melse-Meijer Izaak Melse Middelburg: Rientje Meijer t kleinkinderen achterkleinkinderen Correspondentieadres: Duke Ellingtonlaan 26 4462 LK Goes De afscheidsdienst zal gehouden worden op zaterdag 17 september om 10.30 uur in de 'Maranathakerk', Bergweg 43A, te Goes. Voorafgaand is er van 9.45 tot 10.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren. De begrafenis zal om plm. 12.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Hierbij geven wij u kennis van het overlijden van Geertruida Diederika Pimmelaar - van de Stadt Truus «Sinds 23 maart 1998 weduwe van Jacob Pimmelaar Hillegersberg 6 april 1928 Correspondentieadres: G. van de Stadt Frank van Bijnenlaan 15 5583 EC Waalre t Brouwershaven 12 september 2011 Namens de familie: G. van de Stadt De begrafenis zal in besloten familiekring plaatsvinden. Je hebt geleefd zoals je wilde Je bent gegaan zoals je wilde een behouden vaart Burgh-Haamstede Ronald F. Lievense HWfy-<Xïï'.rrs& Wij feliciteren (o)pa en (o)ma met hun 50-jarig huwelijk! Caroline en Peter, Ryan en Djoeke, Evelien en Ron, Nicoline, Jesse en Lisa, Falco en Lisa, Maarten, Karina, Emelie, Twan, Pepijn

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 36