321 sport Krachtproef voor tafeltennissers Arnemuiden Echt een seizoen om naar uit te kii Rolstoelbasketballers naar kwartfinale EK Feel the difference Goes: Auto Adria B.V., 0113 - 22 04 40. Oostburg: Van de Ree Oostburg B.V., 0117 - 38 32 30. Terneuzen: Van Putten Zn. B.V., 0115 - 61 38 57. Vlissingen: Autobedrijf Joosse, 0118 - 41 94 20. Zierikzee: Auto Adria Zierikzee B.V., 0111 - 41 72 16. Teams strijden in 500 ronden Middelburg Internationaal succes voor Maxime Osse Veilig onderweg met gratis winterbandenset t.w.v. 850,- donderdag 15 september 2011 W NAZARETH door Koen de Vries middelburg - Het Zeeuwse tafel tennis moet bij de start van het nieuwe seizoen flink inleveren. Als zaterdag TTC Middelburg voor het eerst in actie komt, is dat niet meer als sterke eerstedivisionist, maar als degradatiekandidaat in de tweede divisie. Het vrouwenteam van SAR, ooit een subtopper in Nederland, verschijnt helemaal niet meer achter de tafel. In Kloos- terzande zijn te weinig speelsters beschikbaar om nog een ploeg op te stellen. Blikvanger is nu Arnemuiden. De veteranenploeg promoveerde dit voorjaar na een superspannende competitie naar de eerste divisie en gaat proberen zich daar te hand haven. Dat zal een zwaar karwei worden. Het vijfmansteam, met Jan-Henk Bomhof, Frank Boute, Riny Kasse, Mare Hackenberg en Jeroen de Heide, focust zich op :twee ploegen die het onder zich moet houden: Kluis (Geleen) en Red Stars (Venray). Pecos (Oegst- geest), Dordrecht en Scyedam 2 (Schiedam) zijn waarschijnlijk veel te sterk. Zaterdag komt om 15.00 uur in de Korenbloemstraat titelfavoriet Pe cos op bezoek. Arnemuiden speelt met Hackenberg, Kasse en De Hei de. „We proberen iedereen omge- veer evenveel te laten spelen", ver telt Jan Henk Bomhof, sinds tien weken vader van een zoon, Jaimy. „Tegen de zwakkere tegenstanders spelen we op ons sterkst. Dat bete kent dat ik speel, samen met Frank Boute. De derde man bepa len we later." TTC Middelburg raakte alle drie zijn eersteteamspelers kwijt. John Scott verkaste naar Tempo Team, Tan Anran ging naar Pecos en Wouter van der Mark, de enige echte Middelburger, gaat vanwege zijn studie in Hilversum spelen. TTCM gaat nu verder met geheel eigen kweek, allen spelers van het voormalige tweede team. Het zijn Sören de Witte, Michel Sperling han 't Hooft. „Het was te onzeker of we wel elke week een team kon den opstellen." De vrouwen houden er niet mee op. Ze gaan verder op afdelingsni veau in de mannencompetitie. SAR, nog niet zo lang geleden met drie vrouwenteams in de landelij ke competitie, houdt nu alleen nog een landelijk mannenteam over. Die ploeg, met Johan 't Hooft, Dennis Verdunnen ~en Si- mone de Klerk, gaat proberen de titel te pakken in de derde divisie. Maar ook hier duikt een probleem op. Simone de Klerk is verhuisd naar Ede en doet twee wedstrij den niet mee, te beginnen aan staande zaterdag bij de uitwed strijd in Tilburg tegen Tios'51. Ze speelt namelijk ook wedstrijden voor het vrouwenteam van Bult man Smash, dat in de eredivisie uitkomt. Bij de jeugd brengen TTC Middel burg en Scaldina uit Zierikzee nog een team op de been. Ze komen beide uit in de B-catagorie. en Emiel de Rijke. De club ver zocht om een plek in de tweede di visie en gaat het daarin moeilijk krijgen. TTCM begint zaterdag thuis tegen mede-degradatiekandi daat Vriendenschaar, met oud-Middelburger Marco Hofman. SAR zag zich genoodzaakt het enig overgebleven vrouwenteam terug te trekken. „Er moeten steeds meer speelsters op zaterdag werken", verklaart voorzitter Jo- foto Peter Nicolai Johan 't Hooft in actie voor SAR. Deze winter kunt u uw zaak elke dag veilig laten draaien. Met de Ford Transit en Transit Connect bent u namelijk altijd veilig onder weg. hoe het weer ook uitpakt. Daarvoor zorgen bijvoorbeeld het Anti Blokkeer remSysteem (ABS), Elektronische remdrukverdeling (EBD) en standaard heel laadschot. De Transit is dan ook nog Bedragen zi|n in euro's excl. BTW/BPM. excL kosten rijktaarmaken. Afgebeelde modellen kunnen afwijken van de standaardspecificaties Vraag de dealer naar de voorwaarden. uitgerust met ESP, inclusief Traction Control en Hill Start Assist. En natuurlijk de winterbandenset. die u nu gratis krijgt bij de aanschaf van een Ford Transit of Transit Connect. Vraag ons naar de voorwaarden en een offerte op maat. Veilig aan 't werk met Ford bedrijfsauto's. De Nederlandse rolstoelbasketbal lers hebben bij het EK in Israël hun laatste poulewedstrijd in winst om gezet. Oranje, met Vlissinger Edwin Schalkx in de gelederen, ver sloeg Polen met 65-62. Polen was de nummer vijf van het laatste WK. Nederland is nu verzekerd van een plek in de kwartfinales. Daarin speelt Oranje als de num mer twee uit groep A vandaag te gen Groot-Brittannië, de nummer drie uit groep B. Vijf van de acht kwartfinalisten kunnen een ticket voor de Paralympics verdienen. MIDDELBURG Indoor Karting Middelburg is zater dag het decor van de 500 ronden van Middelburg. Er doen veertien teams mee. Deelnemers zijn onder anderen Ruben Boutens uit Middel burg (tweede en derde op een WK en met zijn team titelverdediger in Middelburg), de Belg Kenny Geld hof (wereldkampioen 2010 en 2011), Lorenzo Stolk (winnaar Red Buil Kartfight 2011 en Nederlands kampioen kids 2009) en de meer voudige Nederlandse kampioenen Corné Snoep en Ivo van Egmond. De kwalificatie is vrijdag vanaf 20.00 uur. Zaterdag is de wedstrijd van 11.00 uur tot circa 17.00 uur. WROCLAW Bij een internationale dressuur- wedstrijd voor Young Riders in Wroclaw heeft Maxime Osse de ze ge behaald in de landencompetitie. De amazone uit Heinkenszand stuurde de ruin Navarro naar een score van 68,86 procent. In de indi viduele proef reed Osse de Jes- ter-zoon met 69,921 procent naar de derde plaats. In de kür op mu ziek legde de Bevelandse combina tie met 70,458 procent eveneens be slag op het brons. De totaalscore van 209,23 procent was ook nog goed voor de zege in' het overall klassement.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32