Topper Interesse om te adverteren op deze pagina? Bel voor informatie: 076-531 2113 Heeft u een relatief jong bedrijf of draait u al wat langer mee in het bedrijfsleven? Als de zaken goed gaan en je als ondernemer trots bent op je bedrijf, dan wil je als f |N I li rj 0 r 0* eigenaar iedereen laten weten dat jouw producten of diensten geweldig zijn. '_J I fj Op deze pagina presenteren vier ondernemers hun succesvolle bedrijf. Aquavia is een begrip in Zeeuws-Vlaanderen. Welk kind heeft er niet zijn of haar eerste zwemdiploma gehaald. Naast de gerenommeerde zwemschool en de verwennende sauna-arrangementen is Anita Kools nu met een wellness-afdeling gestart. De inzet van water om lichaam en geest te ontspannen. Voor jong en oud, voor mensen zonder en met beperking, „leder mens is uniek. Iedere sessie dus ook." Ruim twintig jaar geleden begon Anita uit vorig jaar kunt u bij Aquavia op donderdag overtuiging met dit prachtige sportieve cen trum. De zwemschool omvat veel meer dan de opleiding voor een diploma. Baby- en peuterzwemmen is al sinds de oprichting een hit. Je kunt er ook een survivaldiploma halen of leren snorkelen en duiken. Kools houdt kleine groepjes aan van kinderen die op een gelijk niveau presteren. „De tijd vliegt, de laatste paar jaar zie ik de tweede generatie verschijnen voor zwemles." Sauna-arrangement Sauna, oorspronkelijk overgewaaid uit Scandinavië, is inmiddels helemaal ingebur gerd als een ontspannend avondje uit. Sinds en vrijdag zowel 's middags als 's avonds terecht voor deze beleving. Hebt u wel eens een arrangement geprobeerd, bijvoorbeeld een combinatie met één van de vele mas sages? Kijk maar op de site, daar staan alle mogelijkheden. Wellness Anita is een lichamelijk georiënteerde psy chotherapeut. In haar sessies gebruikt ze water als aanvulling op een andere therapie of als therapie op zich. Naast de al bestaande individuele sessies, voor bijvoorbeeld men sen met ADHD, gaat Anita binnenkort begin nen met de begeleiding van bijzondere groe Hangaan kwaliteit niet meteen een prijskaartje. Geef een tijdloze sfeer niet het predi- caat ouderwets. Probeer het gewoon. Loop in Axei het bruggetje over naar restaurant Zomerlust „Iedereen heeft recht op het even achterlaten van de dagelijkse hectiek. Voor een diner, een lekkere lunchsalade of gewóón een heerlijk kopje koffie op het terras", nodigt eigenaar Frank van Poelje uit. Op 31 december .2013 sluit Zomerlust haar deuren. Tijd voor niéuwe ontwikkelingen en een andere toekomst voor Restaurant Zomerlust „Tegelijkertijd betekent de toe komstige sluiting een enorme uitdaging. Nog 839 dagen om zo veel mógelijk mensen van Zomërlust te laten genieten." Het restaurant .heeft, zo weet Frank van Poelje, de haam exclusief én duur te zijn. „Een subjectief predicaat Onze prijs-kwaliteitsverhouding is goed. Het is tenslotte een avond uit" Uit de* crisissfeer, uit de zakelijke beslommeringen, in een gastronomische wereld van geuren, kleuren en smaken. Zomerlust verloochent nooit de kwaliteit die zij biedt en de gasten die zij aantrekt. Candlelight drunch, een prachtige avond met muziek en wildspecialiteiten. A la carte de zwaartekracht is verdwenen. In de cate gorie wellness biedt Aquavia ook Aquarobic, Aquapilates en Aqua-relaxatie aan. Polenstraat 34b 4571 BZ Axel 0115 564050 Meer informatie: www.aquavia.nl Frank van Poelje en medewerkers weten dat het één het ander niet uitsluit. „In onze kwaliteit gaan we net zo ver bij gasten, die snakken naar een goed biertje op het terras als bij een vaste klant die op zoek is naar een •culinaire beleving." Het Is duidelijk. Woont u in Zeeuws-Vlaanderen of bent u er binnen kort op bezoek? Breng dan een bezoekje aan Zomërlust. U krijgt er geen spijt van! Boslaan 1 4571 SW Axel 0115 561693 Meer informatie: www.zomerlust.nl pen. Mensen met (tijdelijk)licht lichamelijke beperkingen, mensen met overgewicht, het dineren waarbij de chef u zijn mooiste cre aties voorschotelt. Zakenlunches om een goede indruk te maken op uw relaties. Het zijn maar twee voorbeelden van groepen die direct verlichting vinden in het water omdat zijn allemaal visitekaartjes van een bedrijf dat sinds 1972 een zeer goede reputatie heeft opgebouwd onder fijnproevers. Mortiereboulevard 40 4336 RA Middelburg 0118-441944 Meer informatie: www.ascozeeland.nl Jarenlang honderd procent vakmanschap en service. Geen wonder datje dan uit je jasje groeit. ASCO Zeeland uit Vlissingen gaat verhuizen! Vanaf half oktober kunt u ze vinden aan woonboulevard De Mortiere in Middelburg. „Op deze prachtige locatie krijgen we ruimte voor revolutionaire nieuwe producten zoals de overkapping: Biossun", aldus Rogier Hijman. Een kozijn is een kozijn, zou je denken. Niets is minder waar. Ramen en deuren bepalen voor een belangrijk deel het aanzien van uw woning. ASCO is een exclusieve partner van het Duitse kwaliteitsbedrijf Gayko. Daarmee bent u verzekerd van het meest vooruitstre vende dat er op het gebied van kunststof ramen en deuren op de markt is. Design Wat betreft buitenzonwering vindt u bij ASCO een ongekend groot assortiment. De diago nale zonwering van SunCircle/Lumenguard vormt bijvoorbeeld een kleurrijk en zonnig element aan uw gevel. De horizontale zon wering blinkt uit in afmetingen, design en functionaliteit. Weinig zon binnen, veel scha duw buiten. Binnenzonwering wordt niet voor niets ook wel raamdecoratie genoemd. Luxaflex is met de tijd meegegaan en heeft nu een uitgebreide collectie innovatieve en trendy producten. Revolutie ASCO heeft veel meer in het assortiment dan we hier kunnen beschrijven. En daar komt op de nieuwe locatie weer een revolutionair product bij. Waren er eerst de veranda's van ASCO, later ook uit te bouwen tot serre of tuinkamer. Nu komt daar, in de nieuwe vestiging, de Biossun bij. Het is een lamellendak van alu minium, dat u open zet of dicht houdt, al naar gelang de behoefte. Zon, regen, wind of wisselende temperaturen, u geniet dank zij de bioklimatologische terrasoverkapping van Biossun langer van uw terras. Bent u nieuwsgierig geworden? Gewoon even langskomen in de nieuwe showroom, u bent van harte welkom! Lekker buiten De klanten van Farmwood komen vari hein de en verre naar deze bijzondere boerderij en kijken hun ogen uit Op dit moment zijn de tuinkamers populair, geen wonder na zo'n typische Hollandse zomer. Een tuin kamer, een soort carport van hout met of zonder wanden, voegt zowel ruimte als sfeer toe aan uw huis. Het stelt u in staat om lekker buiten te zijn, ook als het weer niet meezit Kom eens een kijkje nemen in Westdorpe, u bent van harte welkom! Kapittelstraat 1 4554 AP Westdorpe 0115 542315 Meer informatie: www.farmwood.nl Tuinmeubelen uitzoeken, dat doe je na de zomer, Nü bijvoorbeeld. Alle tijd om rond te snuffelen, prijs en kwaliteit te vergelijken. Wedden dat u terecht komt bij Farmwood in Westdorpe, Zeeuws-Vlaanderen? Robuust, onverslijtbaar, prachtig meubilair. Als u er toch bent, kijk dan ook even naar de houten tuinkamers. Dé trend om een stukje extra huis te creëren. Farmwood is precies wat de naam doet vermoedén. Een boerderij met als tweede, natuurlijke activiteit de montage en ver koop van tuinhout Meubilair in landelijke stijl, persoonlijk voor u ontworpen pergola's, duurzame schuttingen en exclusieve tuin huisjes. Eigenaar Herman Vervaet praat met liefde Over hout „Het is mooi materiaal, het leeft, het werkt en je kunt er de prachtigste dingen van maken." Het hout dat Farmwood gebruikt, komt uit de Balösche staten. Polen, Scandinavië en Canada. De tuinmeubelen en prielen worden in losse elementen aangeleverd. Uitstekende kwaliteit is gewaarborgd omdat Farmwood in de éigen werkplaats of op locatie alles zelf afwerkt en monteert De producten zijn gemaald; van massief vuren- of grenenhout en milieuvriendelijk geïmpregneerd. De losse onderdelen worden geschroefd en verlijmd met watervaste lijm. Als laatste om de klant jarenlang onbezorgd tuinpiezier worden de meubelen nog geschuurd. Na een te bezorgen, gedegen eindcontrole is het product klaar

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 54