m «Regio Parket biedt blijvend. Heeft u een relatief jong bedrijf of draait u al wat langer mee in het bedrijfsleven? Als de zaken goed gaan en je als ondernemer trots bent op je bedrijf, dan wil je als eigenaar iedereen laten weten dat jouw producten of diensten geweldig zijn. Op deze pagina presenteren vier ondernemers hun succesvolle bedrijf. Markt 81 4331 LL Middelburg 0118 650949 Meer informatie: www.grandcafebrooklyn.nl I *#0 |MW ^$0 Brooklyn, één van de meest tot de verbeelding sprekende plekken op de wereld. Kleurrijke en uiteenlopende inwoners en bezoekers, sfeervol, dynamisch en weer hele maal van deze tijd. En dat geldt niet alleen voor het Brooklyn in New York, maar zeker ook voor het 'nieuwe' Brooklyn aan de Middelburgse Markt. De plek waar iedereen zich thuis voelt Net als het Brooklyn in New York, dat ooit begon als dorpje en uitgroeide tot een sfeer volle smeltkroes, is ook Grand Café Brooklyn een ontmoetingsplek waar eigenlijk ieder een zich thuis voelt. Grand Café Brooklyn speelde altijd al een opvallende rol in het Middelburge uitgaansleven, en in handen van de nieuwe eigenaar Marcel Löhr wordt er nog veel meer mogelijk. Downtown en Heights Het 'oude' Brooklyn dat u al kent, met het ruime en zonnige terras en een uitstekend restaurant (met overigens een totaal ver nieuwde kaart) zal voortaan Brooklyn Downtown gaan heten. En loopt u naar boven dan komt u in het binnenkort volle dig vernieuwde deel: Brooklyn Heights. Een open en lichte verdieping met veel ruimte en een tweede bar. Het oude Brooklyn, nieuwe stijl Vanaf oktober kunt u bij Heights tijdens de live cooking-avonden zien hoe de kok achter de grill verse vis- en vleesgerechten bereidt. Grand Café Brooklyn en Brooklyn Heights in het bijzonder is daarmee dé ideale plek voor familiefeestjes, recepties en - met het stad huis om de hoek - natuurlijk bruiloften. Ook voor bedrijven is Brooklyn Heights een ideale locatie voor een vergadering of een Interesse om te adverteren op deze paginaBel voor informatie: 076-531 21 13 lunch met relaties. En hoe kunt u een verga dering beter afsluiten dan met een diner of een informele borrel op het balkon? Laat u zich dus (weer) eens verrassen op de vertrouwde plek aan de Markt door het vernieuwde Brooklyn! Een treffend voorbeeld, waarbij de filoso fie van Willem Kort goed is af te lezen, is het appartementencomplex Rollandthof in Zierikzee. Er moesten betaalbare woningen komen op een gevoelige locatie. De ligging, zo dicht bij de monumentale stadspoor ten, was aanleiding toch te kiezen voor .een eigentijdse architectuur, maar met een knip oog naar de schaal, het materiaalgebruik en kleur van de bebouwing in de binnenstad van Zierikzee. Oude Haven 15 4301 JJ Zierikzee 0111-415773 Meer informatie www.willemkortnl Bent u van plan om te gaan bouwen, verbouwen of uitbreiden? Dan zoekt u naar optimale mogelijkheden. Deskundig advies is daarbij onontbeerlijk. Kiezen voor Architectenbureau Willem Kort BNA in Zierikzee betekent dat u het gewenste resultaat ook daadwerkelijk zult behalen. Willem Kort, architect; oefent zijn vak afruim dertig jaar uit Hij wordt bijgestaan door een viertal uiterst deskundige medewerkers. Iedere opdracht is voor hen uniek. Elk pro gramma van eisen, elke locatie, elk tijdstip en elke functie levert immers met elkaar gecombineerd, onvermijdelijk een reeks vér- schillen met voorgaande opdrachten op. Het maakt het toepassen van standaard oplos singen onverdedigbaar. Architectenbureau Willem Kort verliest nooit de realiteit uit het oog. „We pretenderen niet telkens opnieuw het wiel uit te vinden, maar we willen gestalte geven aan de specifieke aspecten per opdracht. We schuwen echter niet om opnieuw en bij herhaling technische oplossingen toe te passen die hun waarde hebben bewezen. We ontwerpen kosten bewust én streven naar een weloverwogen evenwicht tussen budget en kwaliteit." Het bureau ziet het dan ookals een plicht om in voorkomende gevallen erop te wijzen dat het beschikbare budget, de vraagstelling eri de minimaal te accepteren gebruikskwaliteit, de bouwtechnische- en architectonische aspecten met elkaar in conflict raken. Dit leidt tot nader overleg. „Uiteindelijk komen we tot het juiste evenwicht en het optimale resultaat" Noordzak 2 4451 HS Heinkenszand 06 51041594 Meer informatie: www.zeelandparket.nl De Groot is ook 's avonds telefonisch bereik baar. Zeeland Parket heeft op woensdag, donderdag én vrijdag koopavond tot 20.00 uur. Een parketvloer is een meerwaarde voor uw huis. Dat blijkt uit het advies bij uw keuze. Dat ziet u in de showroom. Maar het totale sfeerbeeld wordt pas echt duidelijk als alles in uw kamer weer op zijn plek staat. Deze vloer hoort bij dit huis. Wilt u alvast een voorproefje? Ga dan even naar de fotogalerij op de internetsite van Zeeland Parket in Heinkenszand. Parket is, met alle keuzemogelijkheden van tegenwoordig in kleur, kwaliteifen uitstra ling, een uitstekende keuze voor jong en oud. Een eikenhouten parketvloer gaat nog steeds een levenlang mee. Maar voor men sen met een smallere beurs of mensen die graag verhuizen, zijn er ook legio moge lijkheden. Parket is aan mode onderhevig. „De natuurlijke kleur van het hout is uit", aldus eigenaar Han de Groot. „Gekleurd eiken is in." Parket wordt gerookt voor de kleur, of met chemicaliën bewerkt, of er zitten kleurstoffen in de olie. De keuze is praktisch onbeperkt Perfectie Zeeland Parket gaat bij het verkopen van een vloer niet over één nacht ijs. Eerst een lang gesprek over eisen en wensen en het uitproberen van de vloer door het gebruik van monsters. Dan komt de vakman, oftewel De Groot zelf, het parket leggen. Met zijn jarenlange ervaring beoordeelt hij de ruimte, maakt keuzes in de manier van leggen en zorgt voor een perfect eindresultaat. Onderhoud Klanten worden vaste klanten. Dat heeft vast te maken met de scherpe prijzen en de gratis onderhoudsset. Maar daarnaast is Zeeland Parket gespecialiseerd in onder houd en renovatie van parketvloeren. U bent dus tot in lengte van dagen bij hen in goede handen. Lombardstraat 6 4461 AG Goes 0113 250515 IJK Meer informatie: De winkel kent een enorm assortiment aan gezondheidsproducten zoals homeopathie, WWW.derodepilaren.nl phytotherapie, vitamines, suikervrije snoep. Weet wat je eet! Als variatie erop is ook de slogan Veilig smeren kun je leren' ook steeds belangrijker voor veel mensen. Bij De Rode Pilaren weten ze al veel langer dat voedsel en verzorgingsproducten met een natuurlijke oorsprong beter zijn voor iedereen. De winkelketen heeft inmiddels drie filialen in Zeeland, waarvan een in Goes. Eigenaar Peter Gruijs begon 22 jaar geleden uit interesse met zijn 'drogisterij kruiderij'. „Mij hoor je niet zeggen dat vroeger alles béter was. Maar de chemische basis van producten weer inruilen voor een basis van kruidenmengsels en kruidenpreparaten, is zeker een goede zaak." Zo zijn sommige allergische reacties direct te herleiden naar bepaalde stoffen. „Verschuimer, een che misch middeltje dat ervoor zorgt dat de shampoo volop schuimt, droogt bijvoor beeld de hoofdhuid uit." Terug naar de basis dus, maar wei op moderne leest geschoeid. Zo voldoen de voedingssupplementen voor sporters aan alle regels van het NVZT, het Nederlands Zekerheidssysteem Voedingssupplementen Topsport Het NVZT is in het leven geroe pen door het NOC/N5F en garandeert dat het product schoon, veilig en werkzaam is. Ook de natuurcosmetica moet aan stren ge richtlijnen voldoen. Het keurmerk BDIH waarborgt niet alleen de zorgvuldige keuze thee en gedroogde zuidvruchten. De keuze aan producten voor natuurlijke huid- en haarverzorging is schier eindeloos. In Goes staat de winkel midden in het centrum. Maar ook gewoon bij u thuis. Want de webwinkel is natuurlijk 24 uur in bedrijf van grondstoffen. Ook het milieuvriendelijk produceren en verpakken spelen een grote rol. Daarnaast komen er uiteraard geen dier proeven aan te pas.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 45