Toppers NDE Regio -rerM-ai onweerstaanbaar lekker brood Interesse om te adverteren op deze pagina? Bel voor informatie: 076-531 2113 Heeft u een relatief jong bedrijf of draait u al wat langer mee in het bedrijfsleven? Als de zaken goed gaan en je als ondernemer trots bent op je bedrijf, dan wil je als eigenaar iedereen laten weten dat jouw producten of diensten geweldig zijn. Op deze pagina presenteren vier ondernemers hun succesvolle bedrijf. vestiging, de Biossun bij. Het is een lamel lendak van aluminium, dat u open zet of dicht houdt, al naar gelang de behoefte. Zon, regen, wind of wisselende temperaturen, u geniet dankzij de bioklimatologische terras overkapping van Biossun langer van uw ter ras. Bent u nieuwsgierig geworden? Gewoon even langskomen in de nieuwe showroom, u bent van harte welkom! ASCO Zeefasïd Mortiereboulevard 40 4336 RA Middelburg 0118 - 441944 Meer informatie: www.ascozeeland.nl Kent u de zwevende terrassen op dé boule vard in Vlissingen? Dirk heeft ze aangekleed met terrafina planken, één duurzame com binatie van hout en kunststof. Er groeit.geen mos op, het wordt niét glad en hét blijft mooi om te zien. Dirk gebruikt het materiaal veel in de tuinen die hij aanlegt., Bent u nieuws gierig geworden? Neem ook eens een kijkje in de webshop www.tuinhoutzeeland.nl U kunt er terecht voor al uw tuinhout. Oude Koudekerkseweg 69 4335 CB Middelburg 0118615626 Meer informatie: www.hoveniersbedrijfdirkwielemaker.nl Jarenlang honderd procent vakmanschap en service. Geen wonder datje dan uit je jasje groeit. ASCO Zeeland uit Vlissingen gaat verhuizen! Vanaf half oktober kunt u ze vinden aan woonboulevard De Mortiere in Middelburg. „Op deze prachtige locatie krijgen we ruimte voor revolutionaire nieuwe producten zoals de overkapping: Biossun", aldus Rogier Hijman. Een kozijn is een kozijn, zou je denken. Niets is minder waar. Ramen en deuren bepalen voor een belangrijk deel het aanzien van uw woning. ASCO is een exclusieve partner van het Duitse kwaliteitsbedrijf Gayko. Daarmee bent u verzekerd van het meest vooruitstre vende dat er op het gebied van kunststof ramen en deuren op de markt is. Design Wat betreft buitenzonwering vindt u bij ASCO een ongekend groot assortiment. De diago nale zonwering van SunCircle/Lumenguard vormt bijvoorbeeld een kleurrijk en zonnig element aan uw gevel. De horizontale zon wering blinkt uit in afmetingen, design en functionaliteit. Weinig zon binnen, veel scha duw buiten. Binnenzonwering wordt niet voor niets ook wel raamdecoratie genoemd. Luxaflex is met de tijd meegegaan en heeft nu een uitgebreide collectie innovatieve en trendy producten. Revolutie ASCO heeft veel meer in het assortiment dan we hier kunnen beschrijven. En daar komt op de nieuwe locatie weer een revolutionair product bij. Waren er eerst de veranda's van ASCO, later ook uit te bouwen tot serre of tuinkamer. Nu komt daar, in de nieuwe van het gebruik van veel grind kun je ook twee keer per jaar Dirk's ervaren onder- hóudsteam langs laten komen om de tuin in conditie te houden. Net zoals uw auto heeft ook uw tuin regelmatig een beurt nódig. U wordt er in geuren en kleuren voor beloond. Werken met mensen én In de natuur. Dat is Wielemaker uit Middelburg en zijn enthousiaste medewerkers;, Natuurlijk doen ze het liefst een totaalklus, beplanten, bestraten, een mooie vijver erin. Maar ook bij het onderhoud van tuinen zetten ze 100% vakmanschap in om het tot in de puntjes af te leveren. De eerste schop in de grond is de laatste stap in een proces. De eerste ontmoeting met de klarlt is een gesprek over de tuin. Een kwar tiertje kan gemakkelijk uitlopen op een paar uur. „Klant en hovenier moeten op één lijn komen over de sfeer én, de inrichting van de tuin." tuinontwerpster Adriënne Albrechts maakt het schetsontwerp. Is dat naar wéns net als de indicatie van de prijs, dan breekt het moment aan van een definitief ontwerp en een offerte. Hét modewoord iri tuinen tegenwoordig is; onderhoudsvriendelijk. Mensen willen er geen omkijken naar hebben. Maar in plaats De Gouden Korenaar Sint Adriaanstraat 15 4461 JC Goes 0113 215077 Meer informatie www.degoudenkorenaar.nl Een wandeling door de Sint Adriaanstraat in Goes is niet zonder risico. De heerlijke geur van versgebakken brood en banket trekt u naar de nostalgische winkelgevel van De Gouden Korenaar. Binnen kunt u geen weerstand bieden aan het ambachtelijk gebakken assortiment in vele specialiteiten. U bent verkocht, voor altijd! John en Marja van Dommelen zijn de drij vende krachten achter de Ambachtsbakker met de simpele maar doeltreffende slogan 'gewoon 't lekkerst!'. Marja zwaait de scep ter over de winkel. John zorgt ervoor dat iedere ochtend de eerste broden rond half negen dampend de oven uitkomen. Ze zijn bewust klein gebleven. Aan de principes van ambachtelijk brood dat met tijd, aandachten liefde wordt gebakken met eersteklas grond stoffen, hebben ze nooit afbreuk gedaan. En dat proef je. Hartig Mensen komen van ver voor de speciale broden. Zo is er Frans brood met olijven, gedroogde tomaten, zonnepitten, noten of walnoten en dadels. Maar ook het Adriaantje, een heerlijk meergranenbrood met vezels en pitten, is al een kwart eeuw onveranderd populair. In de zomer bakt John brood met Zeeuwse seizoensproducten erin. Zeekraal bijvoorbeeld, wat het brood een heerlijke ziltige smaak geeft. Of lamsoor, een plant die groeit op de schorren. Unieke hartige broden levert het op, weten de vaste klanten van De Gouden Korenaar. Zij zijn ook zonder uitzondering gek op de zachte broodjes met verse Oosterscheldepaling. Zoet John en Marja laten de toekomstige genera tie ook kennis maken met het bakkersvak. Zo kunnen er in de bakkerij kinderfeestjes worden gehouden. Voor menig kind is het de eerste kennismaking met het bakken van brood. Wie wist er dat brood moet rijzen? Daarnaast mogen ze zandkoekjes uitsteken en een heerlijke chocoladesoes maken. Bent u lekker gemaakt? Gauw eens langs komen dan maar! Wat is de overeenkomst tussen ondernemers in porselein en sloopauto's? Ongeacht - het product zijn ze alleen maar succesvol als ze kwaliteit leveren en service bieden. En dat doet Ad Stouten van het gelijknamige Autodemontagebediijf uit Oosterland. Zijn rechterhand is zoon jan Stouten. altijd om auto's gaat Er zitten verschillende motoren en zelfs een enkele boot of cara van bij. Bij dealers kopen ze ook inruilauto's en verkopen ze weer. Gewoon schadevrij natuurlijk! Het bedrijf bestaat uit drie onderdelen. Allereerst houden de heren Stouten zich bezig met de aan- en verkoop van scha deauto's. Ze garanderen een complete en betrouwbare dienstverlening. Ontzorgen noemen ze het zelf, het feit dat ze particu lieren na het sluiten van de verkoop onmid dellijk voorzien van een vrijwaringsbewijs en de schadeauto voor de deur ophalen. Op de website van het bedrijf kunt u de voorraad zien. Daar wordt direct duidelijk dat het niet De derde tak zijn de demontageauto's. Deze afgeschreven voertuigen zijn waardevol vanwege hun onderdelen. Vindt u wat u zoekt op het terrein, dan mag u zelf gereed schap ter hand nemen om het betreffende Autodemontage Ad Stouten mag zich met 2000 auto's op voorraad tot de grootsten van Nederland rekenen. Nooit wordt ech ter de klantgerichtheid en de persoonlijke benadering uit het oog verloren. Deskundige dienstverlening gecombineerd met de cen trale ligging op Schouwen-Duiveland. Het maakt Stouten tot uw betrouwbare part ner in autodemontage! onderdeel te verwijderen. Lukt dat met, dan helpen ze u uiteraard een handje. Piet van Leeuwen zwaait de scepter over deze afde ling. „Het is een misvatting dat er in de sloopbranche maar aangerommeld wordt Ons bedrijf voldoet aan strenge milieu-zeisen; is lid van de branchevereniging Stiba en han teert de gecertificeerde kwaliteitsnormen van KZD2."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 44