sport 129 Ereplaatsen Zeeuwen Twente trainer v'aant'eren boven in Grote Scheldeprijs Nieuw-Namen Co Adriaanse ziek thioos De Stene Brug pijnlijk onderuit in huisderby SSV'65 houdt punt over aan tweede duel FC Dauwendaele 1 onderuit tegen Heerle Jens van Dam alsnog naar WK voor junioren in Guatemala WEA Stadsloop Goes Belangstelling groeit voor Stadsloop in centrum Goes SBW iiiOTirimitimiiaimmMnifl ssawaata mt-Mmmum m mm tmmmm&m smmmmmgstssyms m mmm woensdag 14 september 2011 ENSCHEDE - Trainer Co Adriaanse van FC Twente heeft gisteren noodgedwongen de training laten schieten. De oefenmeester heeft griep. Dat meldde een woordvoer der van de club uit Enschede. Het is nog onduidelijk of Adriaan se vandaag mee kan reizen met de selectie van FC Twente naar Lon den. Daar nemen de Tukkers het morgen op tegen het Fulham van trainer Martin Jol in het eerste duel in de Europa League. Adriaanse en Jol hebben een geza menlijk verleden. Zo was Adriaan se trainer van Jol bij - toen - FC Den Haag. Zowel Adriaanse als Jol was trainer van Ajax. Met uitzondering van de al langer geblesseerde Nacer Chadli kan FC Twente in Londen beschikken over een fitte selectie. Rasmus Bengtsson en Emir Bajrami heb ben de training inmiddels hervat. De twee ontbraken afgelopen za terdag nog in het duel met Roda JC. In Kerkrade leed FC Twente de eerste nederlaag van het seizoen. Bij Fulham doet Bryan Ruiz niet mee. De aanvaller speelde dit sei zoen al Europees voor FC Twente en mag daarom voorlopig niet in een internationaal duel voor zijn nieuwe club uitkomen. NIEUW-NAMEN - Drie keer raden wie er aan de start stond van de Grote Scheldeprijs in Nieuw-Namen? Juist. Erik Vereecken had zijn fiets weer onder het stof vandaan gehaald en reed zijn wedstrijdje mee. In het hoge tempo waarmee gereden werd had de Hulstenaar het soms moeilijk, maar hij bleef redelijk overeind. De zege was voorbehouden aan enkele Beigen, onder wie Franky van Oyen (foto). In de slotron- de verschalkte hij de concurrentie, waardoor de 49-jarige ex-prof dit seizoen zijn twintigste zege behaalde. In de gecombineerde wedstrijd won Ke vin Vleurinck uit Zelzate in de A-categorie. Ver eecken eindigde in de totaalklassering op de acht ste plaats. foto Mark Neelemans KWADENDAMME In de derde divisie driebanden, won Korenbeurs/Scheldeoord ver rassend de huisderby van De Stene Brug met 6-2. Met een teammoyen ne van 0.634 was de promovendus spekkoper. Rinus Rijk van Korenbeurs teken de voor zeven en Arjo Hollestelle van De Stene Brug zelfs voor acht. Voor laatstgenoemde zette het geen zoden aan de dijk, omdat de overige beurten te weinig oplever de. Bij Rijk was dat wel het geval. GOES De zaalvoetballers van SSV'65 ble ven ook op de tweede speeldag van het nieuwe seizoen ongesla gen. Na de 6-4-zege van vorige week op FM Sranang 2 werd het in eigen huis 4-4 tegen Troy/IDEAL Car Rent. Halverwege was de stand nog 0-2. Maurice Marasin (1-2), Tom Kuitens (2-2), Mischa Flore (3-3) en Joey van der Hoeff (4-3) wa ren voor SSV'65 de doelpuntenma kers. Na de 4-4 waren de beste kan sen nog voor SSV'65. HEERLE De zaalvoetballers van FC Dauwen daele 1 konden hun sterke start van het nieuwe seizoen geen vervolg geven in de uitwedstrijd tegen Heerle. De eersteklasser ging met 7-6 onderuit. De Middelburgers hadden de nederlaag vooral aan zichzelf te wijten, omdat ze tal van kansen onbenut lieten en zij zich een aantal keren weg lieten counte ren. Voor Dauwendaele scoorden Ouassim Hamoudi 2xSteven Vis ser (3x) en Darryl Rawidjan. MIDDELBURG De KNBB heeft alsnog besloten Jens van Dam als Nederlands kam pioen bij de jeugd af te vaardigen naar het WK driebanden voor ju nioren in Guatemala. Aanvankelijk was Van Dam terug getrokken door de bond, als pro test tegen de wijziging van de re gels, zoals gisteren in deze krant ge meld. Sectievoorzitter Santos Cho- cron meende echter, ook in overleg start: vrijdag 16 sep. 19.15 uur startlocatie: Grote Markt afstand: 7,8 km (4 x 1950 meter) VUGHT - Een aantal Zeeuwse zwemmers is hoog geëindigd in de eindstand van het Nederlandse openwaterklassement 2011. Bij de junioren 3-4 eindigde Diego de Meyer (De Bruinvis) op de eer ste plaats op de schoolslag. Ricar- do Kloosterman (Bevelanders) presteerde hetzelfde bij de mini- oren 1-2-3 op de vrije slag. Arco Wagenvoort (Bevelanders) master 45+) eindigde als eerste op de vrije slag bij de masters 45+. UIT I i> BILJARTEN Driebanden. Derde divisie. Korenbeurs/ Scheldeoord - De Stene Brug 6-2: André Karei- se - Rob van Linden 35-30, 48; Jan Westdorp - Wim de Kok 30-35, 58; Alfred v.d. Dries - Ar jo Hollestelle 30-25, 50; Rinus Rijk - Emile de Witte 30-15, 41. WIELRENNEN Ovezande. Eindstanden TMZ-klassementen. Amateurs A: 1. Johan Padmos (Wissenkerke) 246 punten, 2. Nico Ringelberg (Goes) 221, 3. Dennis Raadtgever (Kapelle) 197, 4. Christian Kik (Kruiningen) 186, 5. Maarten Padmos (Zie- rikzee) 176, 6. Johnny van der Klooster (Lewe- dorp) 138, 7. Kees Reijnhout (Wolphaartsdijk) 132, 8. Edzard van Ewijk (Wolphaartsdijk) 131, 9. Jacques Schuit (Oost-Souburg) 127,10. Roe lof Tolman (Heinkenszand) 102. Amateurs B: 1. Miquel Verhagen (Oss) 323, 2. Overige Zeeuwen: Piet Schop (Bevel anders, masters 60+): 2e schoolslag, 2e vrij, Marijke van Hoek (Stormvogel, masters 50+): 2e schoolslag, Sabine van Waes (Koewacht, masters 25+): 3e schoolslag, Eline Nijskens (Koewacht, masters 20+): 2e schoolslag, Manon Kloosterman (Bevelanders, junioren 2-3): 2e schoolslag. Verenigingklassement (van 174 deel nemende zwemclubs): 11. De Bruin vis, 12. Bevelanders, 21. Koewacht. Alex de Haan (Heinkenszand) 280, 3. Rudie Klaasse (Goes) 244, 4. Bobby Balk (Arnemui- den) 213, 5. Angelo Verhagen (Oss) 196. Amateurs 40+: 1. Johan Peemen (Rijsbergen) 268, 2, Matti de Baat (Nieuw-Vossemeer) 199, 3. Ad Valentijn (Sint-Willebrord) 196, 4. Ad- ri-Jo van den Dries ('s-Heerenhoek) 178, 5. Ri- ni van Zundert (Sint-Willebrord) 170. Ronde van Groot-Brittannië. Derde etappe, Stoke-on-Trent - Stoke-on-Trent: 1. Boom (Ned) 140 km in 3.23.42, 2. Matthews (Aus), 3. Thomas (GBr), 4. Cummings (GBr), 5. Caven dish (GBr). Algemeen klassement: 1. Boom 8.04.35, 2. Cavendish 0.03, 3. Thomas 0.06, 4. Matthews 0.07, 5. Van Poppel 0.08, 6. Fenn (GBr), 11. Lin deman 0.13, 14. Tankink, 17. Posthuma, 47. Westra 7.58, 52. Vermeltfoort, 58. Flens 8.23, 65. Bos 12.21, 75. Maaskant 12.25. Willem Adriaansens met de ouders van Van Dam, dat de inwoner van Sas van Gent niet het slachtoffer mocht worden van deze zaak en schreef hem alsnog in voor het WK. De CEB-UMB accep teerde de inschrijving, waarna een opgeluchte Van Dam alsnog een brede glimlach op zijn gezicht kon toveren. Het WK driebanden voor junioren vindt plaats van 10 tot en met 12 oktober. door Koen de Vries MIDDELBURG - De veertiende editie van de WEA Stadsloop, die vrij dagavond in de Goese binnenstad wordt gelopen, belooft weer wat groter te worden dan vorig jaar. Het zijn niet alleen echte atleten die er graag aan de start komen. Ook beginners zijn steeds meer van de partij. De meesten zijn lid van een bedrijventeam. Dat moet uit vier personen bestaan, onder wie minimaal één vrouw. Het par koers loopt door de binnenstad van Goes. Start en finish zijn op de Grote Markt. Alle deelnemers moeten vier ronden van 1950 me ter lopen. De start is om 19.15 uur, inschrijven (individueel of teams) kan tot 18.45 uur in Heartbreak Ca fé op de Grote Markt. Veel gevorderde lopers nemen de Stadsloop in hun programma op om nog wat te kunnen schaven aan hun snelheid.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 29