BudtmSi 7 Vudbei plezier Buutm Trendy Op de rug Voor 'ouders met twee kleine kinderen heeft Phil Teds een handige oplossing: de Explorer. Deze buggy is niet alleen geschikt voor één baby of peuter, nee met een extra zitje (de Duokit) kunnen er twee kleintjes in. De Phil Teds Explorer is ook geschikt voor off road-gebruik. De wagen kost 499 euro. Voor de uitbreidingsset Duokit moet je rekenen op zo'n 145 euro. Meer weten? Kijk op www.philandteds.com dinsdag 13 september 2011 Buggy's zijn er vandaag de dag niet alleen om de peuter in te vervoeren, ze zijn steeds meer een uiting van hoe trendgevoelig je bent. Oké, je bent een hippe mam, welke buggy moet je dan aanschaffen? De website hippemamas.nl brengt uitkomst met de trendy buggy top 5. Op nummer één staat de Bugaboo Bee. Een compacte buggy en handig voor in de stad. De Bugaboo Bee is klein opvouwbaar en dus makkelijk mee te nemen in de auto of op reis. Door de 360 graden draaiende zwenkwielen en onafhankelijke vering op alle vier de wielen stuurt de Bugaboo Bee lekker makkelijk. De buggy kost 559 euro. Meer info: www. bugaboo.com En dan zijn er nog ouders die een flinke wandeltocht met de kleine willen maken. Door het bos of op vakantie door de bergen. Voor de reizigers onder ons met een klein ukkie is de rugdrager Kids Carrier van Nomad een goede oplossing. De hoge rug, het beklede interieur en de vijfpuntsgordel zorgen voor comfort en veiligheid. De rugdrager heeft een standaard zodat je makkelijk de baby in de drager kunt zetten. In het voorvak met rits kun je spullen kwijt die onderweg onmisbaar zijn. De Kids Carrier van Nomad is geschikt voor kinderen tot 15 kilo en kost 159 euro. Meer informatie is te vinden op www.nomad.info

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 77