Colofon de emotie... Q-cn familieberichten Bimmm Wat blijft is Jack de Voogd amilieberichten familieberichtenonline. nl iïlensQn inq.nl dinsdag 13 september 2011 familieberichten 29 Zend. uw licht en uw waarheid Psalm 43 Op 10 september 2011 is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, overgrootmoeder en ons schoonzusje Willemine Christine van Maanen - Cohen Tervaert 3 december 1926 Weduwe van Hanno Paul van Maanen Onderscheiden met de "Decoration grande, Mare Blancpain" van de Alliance Fran^aise Wassenaar: Geert van Maanen Annette Kamps Willemijn en Frans, Adine en Paul, Wiep Bergen op Zoom: Margreet Oosterhaven-van Maanen Piet Oosterhaven Tim en Lisa, Bastiaan en Tessa Kloetinge: Diederik van Maanen Muriel van Maanen-Engels Marieke, Claartje Helmond: Sicco van Maanen Bettina van Maanen-Lubbers Hanno Paul, Lonneke Atyrau, Kazachstan: Titia Hilhorst-van Maanen Hein Hilhorst Middelburg: Anje Brummelkamp-van Maanen Oosterbeek: Angela van Maanen-Verrijn Stuart Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Storm van s Gravesandeweg 41 2242 JB Wassenaar De afscheidsdienst wordt gehouden in de Messiaskerk, Zijllaan 57 te Wassenaar op donderdag 15 september om 12.00 uur. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van de kerk. Aansluitend vindt de begrafenis in familiekring plaats op de begraafplaats bij de Dorpskerk. Moeder is thuis in De Burcht te Wassenaar. Op 10 september overleed, op 96-jarige leeftijd, mijn lieve schoonzus en tante Gerrie van de Pol-Boot We zullen haar missen. L.J. Boot-Dalebout Marian en Jan Janny en Henk Machiel en Esther Petra en Leo en de kinderen Wij wensen de familie sterkte toe bij dit verlies. Ze stond met beide benen op de grond. Ze had een positieve levenshouding Een aangenaam persoon om mee om te gaan We zullen haar wijsheid en humor missen. Tante Gerrie van der Pol De zondagse koffieronde N.v.Dijke A.P.Boogerd en F.J.Boogerd-van Dijke Janneke en Bram Leeuwe Maja en Henk Alblas Anneke en Han van Dijke teja en Rinie van Dijke Cécile en Kees Boogerd Matty en Piet Ringelberg Cees van Oosterom Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor alle steunbetuigingen na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze moeder Karin Kwakkelaar-Bimmel De vele brieven, kaarten, bloemen en warme woorden bij het afscheid hebben ons diep ontroerd en waren voor ons allen een grote steun. Loek Merian en Ömer Niels en Puck Christian en Mariska Jenny Maerman-Bonte kinderen en kleinkinderen Graauw, september 2011 In memoriam. 13-09-2010 13-09-2011 Na 3 jaar ziekte met Jack, Na 1 jaar zonder Jack... Onze herinneringen koesteren we met een lach en een traan. We willen iedereen bedanken voor het medeleven van de afgelopen 4 jaar. Domburg: Koos de Voogd en familie Verdrietig om wat niet meer is en nooit meer zal zijn. Dankbaar voor wat was en altijd zal blijven. Omdat het voor ons helaas onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben mogen ervaren na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa René Theodoras Maerman willen wij u onze oprechte dank betuigen. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat hij bij zo velen geliefd was. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet 1 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 69