Dennis de Bruijne Dennis de Bruijne Ali Breedijk (fl IHens9niinq.nl Een mens, Een vriend, Een oud Indiëganger, Een hondenliefltebber, Een jager, heeft zijn laatste strijd gestreden. Onze lieve man, papa en opa Cornelis de Bruijn Kees geboren 6 december 1929 overleden 11 september 2011 Jo de Bruijn-van de Putte Simon en Els Michèlle en Kürgad, Talia Ryan en Stefanie Dineke en Piet Eva Kees en Deni Cinta 4333 RJ Sint Laurens, "De Singelhoek", Singelweg 26 Kees is thuis. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag en woensdag van 19.00 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst zal gehouden worden op vrijdag 16 september om 13.00 uur in de Hervormde Kerk, van Cittersstraat 69 te Sint Laurens, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de begraafplaats te Vrouwenpolder, Zoekweg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het wijkcentrum "van Cittershoff van Cittersstraat 64 te Sint Laurens. Kees hield van witte bloemen. Ik heb mijn lieve papa en mijn beste jachtmaat Kees de Bruijn (sr) verloren. Kees de Bruijn (jr) Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze oudste broer, zwager en oom Cornells de Bruijn in de leeftijd van 81 jaar Familie de Bruijn Vrouwenpolder, 11 september 2011 Met droefheid heb ik afscheid moeten némen van mijn goede vriend Kees de Bruijn Ik wens Jo, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. Piet Maas Onze rots in de branding... We zullen je missen! Meddie en Carolien, Jelle en Roos, Judith en Mike, Eva en Jelle Ons bereikte het droevige bericht dat de man van onze trainster Marjo en de vader van Henk, Ron en Helen plotseling is overleden. Onze gedachten zijn bij Marjo en haar kinderen. Gymnastiekvereniging E.M.M.-Terneuzen dinsdag 13 september 2011 We zijn erg verdrietig om het overlijden van In de korte tijd dat we haar hebben gekend heeft zij een onuitwisbare positieve indruk bij ons achtergelaten. Wij wensen de familie sterkte toe met het dragen van dit grote verlies. Fam. Geraets familieberichten TJ Met droefheid geven we kennis dat onze zwager Frans is overleden. Wij wensen Catrien, Francisca en Jurgen Gods nabijheid en kracht voor de komende tijd. Frans Elzakkers Yerseke: Jan van der Jagt Leny van der Jagt-Weststrate Sulphur Springs, U.S.A: Simon van der Jagt Ina van der Jagt-de Meulmeester Yerseke: Dirk van der Jagt Ella van der Jagt-Versluis Yerseke: Jos van der Jagt Annie van der Jagt-Maljers Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze buurvrouw Ali Breedijk Wij wensen Jan, Tom, Maroesja, Inge en Roderick veel sterkte toe. De buren Lein en Diny Adriaanse Martijn en Willemien Staal Simon en Ina Wattel René en Angelique Allaart Jan en Béatrice Schoe Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve ome Frans We zijn blij hem gekend te hebben, en ook bij onze kinderen heeft hij een speciaal plekje in hun hart. Lieve tante Catrien, Francisca en Jurgen, wij wensen jullie veel sterkte toe! Sebastiaan, Mariëlle en Jens. Jaco, Lauri, Jamo en Simon. Yolanda, Anne, Annemieke en Evelien. Sindie, Pieter, Maud en Simon. Adrie, Astrid, William, Bennie, Cassi. Liesbeth, Kees en Sam. Adriënne, Jeroen. Linda, Bas. Silvia, Huub, Yvonne, Adwin, Dennis en Jordy. Jorina, Ronnie, Jesse, Anne, Janine, Roy en Tim. Adrien, Marcel. Diep getroffen zijn wij door het overlijden van ons lid Ali Breedijk-Lodder Wij wensen Jan Breedijk met kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Ondernemersvereniging Serooskerke Met leedwezen hebbën wij vernomen dat Ali Breedijk is overleden, echtgenote van Jan Breedijk, beheerder van de "Spil" te Gapinge. Wij wensen Jan, Tom en verdere familie veel kracht toe bij dit grote verlies. Chr. Oranjevereniging Gapinge Sociëteit Ter Gapinge en dorpsraad Passage afd: Gapinge Ringrijdersvereniging té Gapinge Bejaardensoos te Gapinge Na een langdurige, voortschrijdende ziekte is overleden mijn zus, schoonzus, tante en vriendin Klaaske Cornelia Elizabeth Kloosterman -k Goes, 25 augustus 1943 t Vlissingen, 11 september 2011 Goes: Han Kloosterman Marian Kloosterman-Halma Renske Rob 's-Gravenhage: Bolumba Lokutu Neven en nichten Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van zorgcentrum "TerReede" en "DerBoede" voor de liefdevolle verpleging en verzorging gedurende al de jaren. Vlissingen, zorgcentrum "Ter Reede" Correspondentieadres: M.D. de Grootstraat 8Q 4461 WE Goes De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 15 september om 11.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 11.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Wij zijn diep geschokt door het overlijden op 10 september 2011 van onze zeer gewaardeerde medewerker en collega Frans Elzakkers Frans was 34 jaar in dienst bij onze conserven afdeling Jan Prins Zeeuwse Banier en had als all round medewerker ook regelmatig contact met vele van zijn collega's binnen de oesterafdeling, afdeling verse mosselen en de mannen van de Ye 29. Wij hebben Frans gekend als een loyale en trouwe collega, die zeer betrokken was bij zijn werk en op wie je altijd kon rekenen in drukke tijden. Onze gedachten gaan uit naar Catrien, Francisca, Jurgen en verdere familie en wij wensen hun veel sterkte en kracht toe om dit verlies samen te verwerken. Directie en medewerkers Koninklijke Prins Dingemanse Wij ontvingen het trieste bericht dat op 10 september 2011 onze collega Frans Elzakkers is overléden. Ongeloof en vooral verdriet dat wij nu zonder hem verder moeten in de toekomst. Wij herinneren ons Frans als een fijne en zeer betrokken collega, die ondanks zijn ziekte regelmatig langskwam en altijd erg betrokken was bij het bedrijf. Wij zullen zijn collegialiteit en vriendschap ontzettend missen. Onze gedachten gaan uit naar Catrien, Francisca, Jurgen en verdere familie en wij wensen hun alle sterkte en kracht toe om dit verlies te verwerken. Collega's Jan Prins Zeeuwse Banier Abdel, Bas, Bianca, Els, Igkor, Jacco, Mario, Marco, Menno, Ria, Rinus, Ronny en Ronny Zeer ontdaan en geschokt vernamen wij dat op vrijdag 9 september 2011 onverwacht is overleden onze zwager en oom Ko de Koeijer Wim en Bouke Ina en Michiel Jannie en Krijn Catrien en Han Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 43