28 I familieberichten dinsdag 13 september 2011 ff| ITIensenl1nq.nl 7% Tussen bergen dal. Bedroefd en verslagen, maar met dankbaarheid voor alle liefde, zorg en aandacht die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat plotseling uit ons midden is weggerukt mijn lieve man, onze zorgzame papa, zoon en schoonzoon Ko Joossen in de leeftijd van 45 jaar. Krabbendijke: Lenie Joossen-van 't Westeinde Melissa Anouk Oostdijk: J. Joossen D. Joossen-van de Vrede 'sTleerenhoek: P. van 't Westeinde J. van 't Westeinde-Rijk 7 september 2011 Gentmansdijk 2 4413 RE Krabbendijke De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn èr zoveel dingen Die niet te begrijpen zijn Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Ko Joossen Wij wensen Lenie, Melissa en Anouk veel sterkte toe. Alie en Ko Schrijver-Joossen Peter en Marije, Sepp Diana en Richard, Bradley Carolien en-Henk Boone-Joossen Hendrik-fan Jack Er zijn geen woorden voor Verdrietig zijn wij, omdat wij afscheid moeten nemen van onze zwager, neef en oom Ko Joossen Wij, wensen zus Lenie en kinderen Melissa en Anouk, ouders, schoonouders, familie en collega's Loonbedrijf Joossen V.O.F. heel veel sterkte toe. Oostdijk: Jolanda Joossen-van 't Westeinde Gert-Jan Joossen Ovezande: Ronnie van't Westeinde Suzan van 't Westeinde-van Hoorn Kim Rick En toen was het stil Van ons is heengegaan medevennoot en collega Ko Joossen Wij zullen je persoonlijkheid, kracht en kennis missen. Wij wensen Lenie, Melissa, Anouk, ouders en schoonouders, broers en zuster veel sterkte toe met het verwerken van het verlies. Loonbedrijf Joossen V.O.F. Gert-Jan en Jolanda Joossen Jan, Jolina en Carlo Joossen Sjaak-Peter en Marina Joossen Ronnie en Ploni Hillebrand Pieter en Nancy Hillebrand Martin en Mariëlle Baaij "Het is hier geen blijvende stad" Tot ons verdriet is overleden onze lieve schoonzus en tante Janny Koole getrouwd geweest met David Koole, overleden 25-2-1998 We zullen haar missen! Onze gedachten zijn bij haar kinderen en kleinkinderen. Canada: Driebergen: Grijpskerke: Canada: Canada: Oost Souburg: Middelburg: Kloetinge: 's Hertogenbosch: Canada: Paul f en Prien Ton t en Maria Leen en Suzan t Marinus t en Bep Ko f en Maap Boudewijn en Koos Gideon en Krina Leny en Pieter f Wim en Fons Riet Neven en Nichten Hattem, 09-09-2011 Iedere dag werd de wereld kleiner, de mogelijkheden minder. De levenswil bleef, het leven niet. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn zorgzame vrouw, lieve moeder, oma en zus Isabella Magdalena Dimphna Overeijnder-Delst Isa in de leeftijd van 74 jaar. Middelburg: Willem Overeijnder Amersfoort: Isabel en Frank Céline Middelburg: Ernie Deïst Goes, 12 september 2011 Correspondentieadres: De Ruy terstraat 59 4335 GJ Middelburg Mijn vrouw is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg alwaar geen bezoek. De begrafenis zal vrijdag 16 september om 11.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ons bereikte het trieste bericht dat op 48-jarige leeftijd geheel onverwacht is overleden onze medewerker Henk Mijnheer Henk is ruim 1-9 jaar bij ons werkzaam geweest als vracht wagenchauffeur voor de afdeling logistiek in de regio Staphorst. Zijn enorme kennis en inzet maakten hem tot een zeer gewaardeerde collega die erg gemist zal worden. Wij wensen zijn naasten veel sterkte bij de verwerking van dit verlies. Directie en medewerkers Koninklijke Zeelandia Groep b.v. 9 september 2011 O Vader, dat uw liefd' ons blijk; o Zoon, maak ons Uw beeld gelijk; o Geest, zend Uwen troost ons neer; Drieënig God, U zij al d' eer! Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Catharina Neeltje Pladdet-van Tatenhove - Ineke - echtgenote van Gijsbrecht Pladdet in de leeftijd van 68 jaar. Boekhouté (B)Gijs Pladdet Eindhoven Jeannine en Luciën Havermans-Pladdet Den BommelJean Pierre en Eline Pladdet-van Biert Iris Jasper 11 september 2011 Ooststraat 33 9961 Boekhoute (B) De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op donderdag 15 september om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Langestraat 6 te Hoek, waarna de begrafenis plaats zal vinden op de algemene begraafplaats te Hoek. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Ineke is thuis. Geen bloemen. Toen God zag dat de weg te lang de berg te hoog en 't ademen te zwaar werd heeft Hij zijn arm om mij heen gelegd en gezegd: 'Het is goed zo'. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van Hendrik Marinus Wilderom weduwnaar van Dina Karreman Hij is op 92-jarige leeftijd te Zierikzee overleden. Namens de familie: Peter Wilderom 10 september 2011 Correspondentieadres: Hooiakker 10 5122 HZ Rijen Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 16 september van 10.30 tot 10.45 uur in kerkgebouw 'De Ark', Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend zal om 11.00 uur de afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, worden gehouden in boven genoemde kerk, waarna de teraardebestelling zal plaats vinden om plm. 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Kamperland. Na de begrafenis bent u uitgenodigd in het 'Jhr. Mr. de Casembroothuis', Alexiaplein 3 te Kamperland, voor een samenzijn met de familie. Onze dank gaat uit naar het verplegend en verzorgend personeel van het verpleeghuis 'Cornelia Allévo', in het bijzonder afdeling 'Schelphoek', voor hun liefdevolle zorg en aandacht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 28