Femmigje Sul-Vogelzang HERMAN DE VRIES Bert Wennekes MAREA Uitvaartbegeleiding lartverzoraii a() [familieberichten zaterdag 10 september 2011 Onze dankbaarheid gaat uit naar u die uw medeleven hebt betoond door uw aanwezigheid, kaarten en telefoontjes na het overlijden en bij de crematie van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en superopa Adrie Stadhouders Het heeft ons goed gedaan dat hij bij zo velen een plekje in het hart heeft. Familie Stadhouders-Walraven Middelburg, september 2011 -In plaats van kaartjes- Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze lieve moeder en zuster Francina Snijders-Melse Het is een troost te weten, dat wij niet de enigen zijn die haar missen. Dit zal ons ook tot steun zijn de komende tijd. Joop Snijders Suus van der Vlugt-Melse Middelburg, september 2011 Een moeder sterft altijd te vroeg al wordt zij nog zo oud. Je hoopt dat het lot haar nog lang sparen zal, omdat je van haar houdt. Maar als de dagen kwellen gaan omdat zij ziek is, moe en oud, hoop je dat het stoppen zal. Omdat je van haar houdt. Wij willen allen bedanken voor de belangstelling en het betoonde medeleven na het overlijden van onze moeder weduwe van Marinus Sul Herman en Corry Sul-Zoeteweij klein- en achterkleinkinderen Middelburg, september 2011 Voor uw medeleven en belangstelling tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn man, onze (schoon-)vader, grootvader en overgrootvader willen wij u hartelijk dank zeggen. M J. de Vries-Verhage Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Middelburg, september 2011 Helaas is het voor ons onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken voor het medeleven na het overlijden van mijn man en onze vader Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen, de lieve kaarten en berichten ons goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Marion, Suze, Laura Middelburg, september 2011 O mensenlinq.nl Amemuiden, september 2011 Aan: allen, die een bijdrage gaven voor de Stichting tot ondersteuning aan de nabestaanden van de Nieuwpoort 28 Geachte gevers, De stichting spreekt zijn hartelijke dank uit aan alle gevers voor de geschonken bijdragen, die ontvangen werden na de scheepsramp met de Nieuwpoort 28 op 1 maart jl., voor ondersteuning van de nabestaanden van de broers Christiaan en Mark de Ridder en hun zwager Eric Tange. De giften kwamen binnen via kerken, particulieren en bedrijven en door spontaan opgezette inzamelingen. Het bestuur is diverse keren bij elkaar geweest in de achterliggende periode en neemt dan besluiten om de gelden zo goed mogelijk aan te wenden met als doel ondersteuning, daar waar dat nodig is. We bidden de getroffen families Gods onmisbare ondersteuning toe en denken daarbij ook aan alle anderen, die op welke wijze dan ook geliefden moesten missen. Hoogachtend, Stichting tot ondersteuning van de nabestaanden van de Nieuwpoort 28 Website: www.stichtingn28.nl "Omdat ieder mens Marianne van de Graaf een liefdevol afscheid verdient... VoorbesprekingBegeleiding na overlijden - Nazorg 24 uur per dagfereikbaar Majoorwerf 5,4374 CA Zoutelande. Tel: 06 - 407 96 513 - Internet: www.marea-uitvaart.nl bachweg 2 j middelburg tel. 0118 48 22 05 wwwdfjbbse-uifcvaart, nl De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde websit Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart vg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 46