44 jüJJËïïbl Siene Simonse-van Rooijen 90 jaar Johan en Wilma Vredenbregt Dyüi'JMü/i Johannes Thomas Blaakman Mariette Henri Francoise van der Sluis-Janssens ÖËfi O dlQnsenlinq.nl üarilsbïïÈutéinu Piet Boone Adriana Cappon-Zuidweg Jo Blaakman familieberichten zaterdag 10 september 2011 Op 21 september 2011 wordt onze moeder, oma en omi Wij nodigen u graag uit tot feliciteren op zaterdag 24 september 2011 van 15:00 -17:30 uur in de Frimazaal van verzorgingstehuis Simniate Domburg Wij vieren ons 25-jarig huwelijk. U kan ons feliciteren in: Dorpshuis de Schutse vanaf 20.00 uur 17 september 2011 Julianastraat 22 4328 AS Burgh Haamstede Met heel veel respect voor zijn kracht en doorzettingsvermogen is na een liefdevolle verzorging overleden mijn lieve man ~Jo~ Hoofdplaat, 15-08-1933 Vlissingen, 07-09-2011 Lieve Jo, een bijzondere man heeft mij verlaten. Sien Blaakman-Wielemaker Rakker "Sfr Vredehoflaan 546 4382 CJ Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 12 september van 12.45 tot 13.15 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de afscheidsdienst om 13.30 uur worden gehouden in de aula aldaar. Hierna zal de begrafenis omstreeks 14.30 uur plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Veel dankbaarheid en waardering gaat uit naar alle medewerkers van Verpleeghuis Ter Reede, woning 25, voor de liefdevolle zorg en begeleiding aan mijn man gegeven. Sterven doe je niet ineens m aar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeet je. 't Is je dikwijls zelf ontgaan je zegt: ik ben wat moe en op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Na jaren, waarin haar krachten geleidelijk afnamen maar haar wilskracht ongebroken bleef, is in alle rust in haar vertrouwde omgeving overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Apolonia Catharina Tannetje Heijboèr-Berrevoets sinds 17 september 1993 weduwe van Comelis Heijboer in de leeftijd van 89 jaar. Renesse: Kees Heijboer Hannie Heijboer-van Almenkerk Martin en Angela Oisterwijk: Anja Heijboer Peter Ketelaars Marlijn en Jochem Jorian en Danique Zierikzee, 5 september 2011 Zorgcentrum Allévo Borrendamme, kamer 418 Correspondentie-adres: Duifhuis weg 12 5061 KZ Oisterwijk De begrafenis heeft vrijdag 9 september in familiekring plaatsgehad op de algemene begraafplaats te Zierikzee. De wind der oneindigheid waait door mijn hart, lichaam en ziel en brengt mij de adem voor een nieuw leven. Een bijzonder mens heeft ons onverwacht verlaten. Van ons is heengegaan onze trotse oma sinds 1986 weduwe van - Willem Hendrik van der Sluis Antwerpen, 30-06-1925 Vlissingen, 07-09-2011 Jeroen en Nicole Verduyn Roos Correspondentieadres: St. Rochusstraat 130 2100 Deurne-Zuid (België) De gezongen uitvaartdienst zal op dinsdag 13 september om 11.00 uur worden gehouden in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 3 te Vlissingen. Hierna zullen wij oma begeleiden naar het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg waar om 13.00 uur de plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Het verlies was er al voor het eiiïde de rouw, voordat het afscheid kwam, toen die onzekere verwarring bezit van zijn gedachten nam. Wij voelden mee met zijn stil verdriet, nu treuren wij, maar rouwen niet. Voor de hartverwarmende belangstelling, de vele kaarten, brieven, telefoontjes en bezoeken na het overlijden van mijn lieve man, broer, zwager, oom en buurman Piet Boogerd willen wij u heel hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij velen geliefd was. M. Boogerd-Grim Fam. Boogerd Fam. Grim Fam. Verschuur Neefjes en nichtjes Goes, september 2011 Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en medeleven te hebben ontvangen na het te vroege overlijden van onze lieve, behulpzame man, vader en opa Jullie woorden en vele kaarten hebben ons allemaal getroost. Onze hartelijke dank hiervoor. Jeanne Boone-Blokpoel kinderen en kleinkinderen Middelburg, september 2011 Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder en oma Bij deze betuigen wij aan allen onze welgemeende en hartelijke dank. Heinkenszand, september 2011 Kinderen en kleinkinderen De ontelbare brieven, kaarten, telefoontjes, bloemen en de overweldigende belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van Izak Elenbaas hebben ons een enorme steun gegevens om zijn verlies te verwerken. Kinderen Kleinkinderen en achterkleinkind Axel, september 2011 Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn zwager en onze oom Jo Blaakman Wij wensen Sien nu en in de komende tijd veel sterkte toe. Zus Harpe-Wielemaker Kinderen en kleinkinderen Na vele jaren van vriendschap hebben wij afscheid moeten nemen van Wij wensen Sien heel veel sterkte. Kees en Jaantje - lil

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 44