55
I
voor schok op Sint Eustatius
media
45
media@wegener.nl
024-3650570
'Veel Nederlanders zijn arrogant'
Jacintha Brice, docent op Sint Eustatius
Zaterdag 10 september 2011
07:00 Little house on
the prairie 08:00 Tom
my Teleshopping 09:00
Who's the boss? 09:30
De Levende Steen Ge
meente 10:00 Tom
my Teleshopping 14:10
Blind date 16:00 Coun
try house rescue 17:00
Robs grote tuinverbou-
wing
06:01 Teleshop 7: Veilig
scan, Car tracks, Tel sell,
Tommy Teleshopping,
Car tracks, Tel sell, Tom
my Teleshopping 12:55
RTL GP: Dutch Power
Pack 13:25 RTL GP: HTC
Dutch GT4 - Masters
13:55 RTL GP: Formu
le 1 - Italië (kwalificatie)
15:15 RTL GP: WTCC
-Duitsland 15:45 RTL
GP: DTM - Brands Hatch
16:00 Yacht vision: HIS-
WA special 16:30 Road
to London 17:00 RTL
Transportwereld 17:30
Mr. Bean
06:31 RTL Telekids: Fa
beltjeskrant, PipaPan-
da,Wolleke, Uki, Elias,
Chuggington, Brand
weerman Sam, De Koala
Broertjes, Chuggington,
Bibaboerderij, Efteling
tv: De Schatkamer, Bur
gers' Zoo en Waarom,
Ernst, Bobbie en de rest,
Bassie Adriaan 09:31
Teleshop 8: Tel sell,
Tommy Teleshopping,
Tel sell 17:05 Style by
jury 17:35 RTL Woon-
magazine
07:00 Born2Cook 07:30
Living with Fran 08:00
Airline 08:30 Who's the
boss? 09:00 Tommy Te
leshopping 11:00 Astro
TV 13:00 Tommy Tele-
shopping 14:10 Airpla
ne! 16:00 One Tree Hill
17:45 Wildfire
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Matt's monsters,
Amazing spiez, Hotw-
heels battle force 5, Su
per hero squad, Poke-
mon Black White,
Recess, Phineas Ferb,
Zack Cody, Zeke
Luther, I'm in the band,
Pair of kings, Recess,
Zeke Luther, Oscar's
Oasis, Amazing spiez,
A kind of magic, Os
car's Oasis, Totally spies,
Iron Man armoured ad
ventures, Recess, Res
cue Rangers, The sui
te life on deck, Avalon
High, Wizards of waver-
ly place
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland de week 18:15
Beleefde kern 19:00 Herhalin
gen^
BUITENLAND
18:00 Droomhuis op
18:00 De sterkste man
18:05 The real house
18:35 Gossip girl, Co
18:00 It only hurts when
het platteland, Re-
2011, Verslag
wives of Oran
medy
I laugh, Amuse
alityprogramma
ge County, Real-
ment
lifeserie
18:30 Wegpiraten be
trapt!, Realitypro-
gramma
19:00 Lachen om home
19:00 Red Bull Fierste
19:00 Project Catwalk,
19:35 Cold case (h), De
19:00 Op heterdaad!,
video's, Amuse
Ljepper, Verslag
Reality
tectiveserie
Realityprogramma
ment
19:58 Lucky Day trek
19:30 Druktemakersin
king, Loterijtrek
het nauw!, Reality
king
programma
20:30 Monsters vs.
20:00 Walking tall: The
20:00 Holland's next
20:30 Rizzoli Isles,
20:00 Eraser, Actiefilm
aliens, Anima
payback
top model, Reality-
Misdaadserie
tiefilm
programma
21:45 Walking tall: Lone 21:00 Vechten voor je
21:25 Medical exami
justice, Actiefilm
leven in de baar
ners, Misdaadserie
moeder, Docu
mentaire
22:10 Lotto Weekend
22:00 Herman's restau
22:20 Medical exami
22:20 End of days, Ac
Miljonairs, Spel-
rant school, Reality
ners, Misdaadserie
tiefilm -
23:20 Hart van Neder- 23:30 Pushing tin, Film- 23:00 Mini's first time, 23:15 Criminal intent,
land komedie Filmkomedie Dramaserie
23:30 Piets weerbericht
23:35 Shownieuws
00:00 10 Jaar 9/11:
In memoriam
New York City,
9/11/01
01:15 Alien autopsy
02:50 Nachtmagazine
01:30 RTL Poker: Euro- 00:46 Sneak preview 00:05 Bandits
pean Poker Tour
Barcelona
02:31 Sneak preview
03:00 Stoute meiden TV
05:00 Car tracks
02:00 Meiden
04:30 Chat TV
05:30 Veilig scan
02:35 Astro TV
03:05 Criminal intent
<h)
03:55 Rizzoli Isles (h)
04:40 One Tree Hill (h)
w ri'M UiIiiihwiwiiH viwimm
00:40 Veronica film up
date
01:15 Nachtprogram
mering: Nacht
club live
04:15 Hart van Neder
land (late editie)
00
iO
NJ
IO
Ni
Ni
n
gen' toen ze aanklopte met proble
men bij baas De Jong.
Documentairemakers Rian van
den Boom en Marco van Es sugge
reren met hun onderwerpkeuzes
en montage dat de ingevlogen Ne
derlanders weinig verschillen van
hun voorgangers de afgelopen eeu
wen. In de documentaire is verder
te zien dat een aanzienlijk deel
van de eilandbewoners moeite
heeft met de invoering van de Ne
derlandse regels en wetten. In de
aflevering van volgende week is
'Politiek' aan de beurt, een onder
werp dat kan rekenen op verhitte
taferelen sinds de heersende lokale
partij vorig jaar instemde met de
status van bijzondere Nederlandse
gemeente.
'Caraïbisch Nederland - Hollandse
regels op een Caraïbisch eiland',
16.05 op Nederland 2
Sinds vorig jaar is het Caraïbische eiland Sint Eustatius een Nederlandse ge
meente. Veel Nederlandse wetten en regels worden doorgevoerd, foto GPD
09:00 Zomerbeelden 10:00
Sporza: Tennis - US Open 11:55
Groenland 12:15 TV Brussel
12:45 De vrije markt 13:00 Het
journaal 13:30 Het weer 13:35
De topcollectie van 14:05
S1 ngle 14:30 Sporza: Wielren
nen 16:20 Sporza: Wielrennen
- Ronde van Spanje 17:55 Kijk
uit 18:00 Het journaal 18:10
Vlaanderen vakantieland 19:00
Het journaal 19:30 Het weer
19:35 Man bijt hond 20:05 Jo-
ker+ en Lotto 20:10 10 Jaar
Dieren in nesten 20:45 De slim
ste thuis 21:50 Vrienden van de
Veire 22:35 Het journaal laat
22:50 World Trade Center
07:10 Musti 07:15 Bob de Bou
wer 07:25 Kwiskwat 07:50 Ka
tjes tralalaatjes 08:00 Mega
Mindy 08:25 Ketnet King Size
08:40 De avonturen van Bibi
Tina 09:05 Ketnet KingSize
09:20 Mijn monsters ik 09:45
X-treem 10:15 Twisted Whis
kers 10:25 De week van Karre-
wiet 10:35 Disney's Kim Possi
ble 11:00 Spring 11:25
W@=D@ 11:50 De week van
Karrewiet 11:58 CANVAS
13:30 De vloek van Osama
14:22 KETNET 15:30 Samson
en Gert 15:55 Hazentem Inter
nationaal 16:05 De Smurfen
46:30 Disney's Legende van
Tarzan 16:50 Sally Bollywood
17:05 De 5 17:30 Jes Clips
17:35 Disney's The emperor's
new school 18:00 Junior Euro
song 2011 18:40 De week van
Karrewiet 18:50 Kulderzipken
19:20 Jes Clips 19:25 Geboren
jagers 19:53 CANVAS 20:00
Het journaal 20:10 Vranckx
20:40 Lewis 22:10 Silent wit
ness 23:55 Sporza extra
07:00 Breakfast 11:00 Saturday
kitchen live 12:30 Football fo
cus 13:00 BBC News 13:05 Re
gionaal nieuws en weerbericht
13:10 Autosport: Formule 1
15:15 Golf 17:30 Final score
18:10 BBC News 18:15 Region
aal nieuws en weerbericht
18:25 Epic win 19:10 Strictly
come dancing 20:15 Doctor
Who 21:00 The National Lot
tery: Secret fortune 21:50 BBC
News 22:10 BBC Proms 2011
23:40 National Lottery update
23:45 Match of the day
07:00 Little robots 07:10
Guess with Jess 07:20 Pinky
Dinky Doo 07:35 Little Charley
Bear 07:45 Rastamouse 08:00
Roar 08:30 Arthur 08:50 Den
nis and Gnasher 09:05 Hound
ed 09:35 Splatalot 10:00 Live
'n' deadly 10:55 Dick Dom go
wild 11:25 League of super evil
11:40 Wolverine and the X-
men 12:00 OOglies 12:15 Rich
ard Hammond's blast lab 12:40
MOTD Kickabout 13:00 Sky at
night 13:20 The great British
bake off 14:20 Escape to the
country 15:05 EastEnders
17:00 Victorian pharmacy
17:30 Golf 19:15 Flog it! 20:00
Dad's army 20:30 BBC Proms
2011 22:00 Ql XL 22:45 Mak
ing of Ql 23:45 Ql
07:10 Gawayn 07:35 Tigeren-
ten Club Xtra 08:05 Wissen
macht Ah! 08:30 neuneinhalb
08:40 Die Pfefferkörner 09:10
Tiere bis unters Dach 10:00 Ta-
gesschau 10:03 Tiere bis unters
Dach 11:00 Die kleinen Strol-
che 11:10 Tierisch gut! 12:00
Tagesschau 12:03 Dasfliegende
Klassenzimmer 13:30 Ein Gau-
ner Gottes 15:00 Tagesschau
15:03 Jenny Elvers-Elbertzha-
gen höchstpersönlich 15:30
Tim Malzer kocht! 16:00 Welt-
reisen 16:30 Europamagazin
17:00 Tagesschau 17:03 ARD-
Ratgeber: Recht 17:30 Brisant
17:47 Das Wettef" im Ersten
17:50 Tagesschau 18:00 Sport-
schau 19:57 Glücksspirale
20:00 Tagesschau 20:15 Das
groRe Hansi Hinterseer Open
Air 2011 22:15 Ziehung der
Lottozahlen 22:20 Tagesthe-
men 22:38 Das Wetter im Er
sten 22:40 Das Wort zum
Sonntag 22:45 Ocean's twelve
07:25 Das Dschungelbuch
08:00 Bibi Blocksberg 08:50
logo! Die Welt und ich 09:00 1
2 oder 3 09:25 Bibi und Tina
09:50 Elephant Princess - Die
Rettung von Manjipoor 10:35
pur+ 11:00 heute 11:05 Die
Küchenschlacht - der Wochen-
rückblick 13:00 heute 14:00
GroRe Stadte, GroRe Traume
14:40 Der Ferienarztin der
Toskana 16:15
LaferlLichterlLecker! 17:00
heute 17:05 Landerspiegel
17:45 Menschen - das Aben-
teuer 18:00 ML mona lisa
18:35 hallo deutschland 19:00
heute 19:20 Wetter 19:25 Der
Bergdoktor 20:15 Rette die
Million! - Das groRe Prominen-
tenspecial 22:45 heute-joumal
22:58 Wetter 23:00 das aktuel-
le sportstudio
Duitsland 3 WDR
07:20 Erlebnisreisen-Tipp
07:30 Sehen statt Horen 08:00
Planet Wissen Unterwegs: Aus-
flüge in die deutsche Geschich-
te 09:00 Cosmo TV Reportage:
Hart und herzlich - Eine tiirki-
sche Lehrerin gibt nicht auf
09:30 Mein Mann ist dement
10:00 Lokalzeit 10:30 Aktuelle
Stunde 11:10 Die Sendung mit
der Maus 11:35 Die Sendung
mit dem Elefanten - mit Eltern-
ticker 12:00 Quarks Co: Die
Lehrer - das unbekante Wesen
12:45 Elefant, Tiger Co.
13:35 Renegade 15:05 Reiten
im Westen: Championat von
Paderborn 16:35 Landespartei-
tag der Linken NRW - live aus
Mülheim/Ruhr 16:50 FuRball
im Westen 17:05 sportlich un
terwegs 17:20 alfredissimo!
Kochen mit Bio und Ralf Möller
17:50 Von und zu lecker: Wer
kocht das beste Adelsmenü?
18:20 hier und heute 18:50 Ak
tuelle Stunde 19:30 Lokalzeit
20:00 Tagesschau 20:15 Donna
Leon - Feine Freunde 21:45
Mitternachtsspitzen 22:45 gro-
Rer SpaR 23:30 Die vier apoka-
lyptischen Reiter
07:50 American chopper: Sen
ior vs Junior: Judgement Day
08:45 Mythbusters: Operation
Valkyrie'09:40 Battle machine
bros: Badger goes boom! 10:35
South Beach Classics: Wheeling
Dealing 11:05 South Beach
Classics: Holding down the fort
11:30 Huge moves 17:05 HMS
Ark Royal 18:05 Mythbusters:
Torpedo Tastic 19:05 James
May's Toy Stories: Scalextric
20:00 Rising: Rebuilding
Ground Zero: A new City (4)
21:00 Wheeler dealers: Tri
umph Stag 22:00 Fifth gear
23:00 Ross Kemp: Battle for the
Amazon
National Geographic
07:00 Restrepo: Outpost Af
ghanistan 08:00 Killer dragons
09:00 Bin Laden's spy in Ameri
ca 10:00 Seconds from disaster:
Pentagon 9/11 11:00 Giuliani:
Commanding 9/11 12:00 9/11
The world's fallen 13:00 Bin
Laden's spy in America 14:00
George W Bush: The 9/11 in
terview 15:00 Seconds from di
saster Pentagon 9/11 16:00 Gi
uliani: Commanding 9/11
17:00 My 9/11 18:00 Ipreda-
tor: Polar bear 19:00 Breakout:
Ohio's most wanted 20:00 Chef
on the road 21:00 9/11The
world's fallen 23:00 Alaska
state troopers: Manhunt
Squarepants 10:20 Big time
rush 10:45 Victorious 11:05
Wingin' it! 11:30 Ned's Declas
sified 12:05 Barnyard 12:30
Johnny test 13:05 Fanboy
Chum chum 13:50 Spongebob
Squarepants 14:50 Barnyard
15:10 Wingin' it! 16:00 Ned's
Declassified 16:45 Fairly odd
parents 17:35 The penguins of
Madagascar 18:20 True Jackson
18:45 Big time rush 19:10 iCar-
ly 19:35 Victorious 20:00 Ad
ventures of Jimmy Neutron
20:25 Spongebob Squarepants
20:50 League of super evil
21:00 Gigantic 21:25 True Jack
son 21:50 Victorious 22:15
Drake Josh 22:40 Zoey 101
23:05 Big time rush 23:30 Mr.
Meaty 00:00 iCarly 00:25 Gi
gantic
09:25 Summer Hosted Music
Countdown 10:10 16 and preg
nant 11:00 When I was 17
11:25 Audrina 11:50 Awkward
12:15 Teen mom 218:10 Mon
eymakers 18:35 MTV Was Here
19:05 Audrina 19:35 When I
was 17 20:00 America's best
dance crew 21:40 Jersey shore
22:30 Skins 23:20 Blue moun
tain state
06:25 Afrique presse 07:00 Té-
lématin 08:00 Canadees nieuws
08:30 TTC - Toutes Taxes Com
prises 09:00 Flash 09:05 TiVi-
5monde 11:05 7 Jours sur la
planète 11:30 Acoustic 12:00
Flash 12:05 A table! 12:30 Le
Passager 13:00 Coup de pouce
pour la planète 13:30 Belgisch
nieuws 13:55 360 - GÉ014:50
Chabotte et fille 16:00 Nieuws
16:30 Questions pour un
champion 17:00 Flash 17:05
ARTE reportage 18:00 Nieuws
18:20 Le bar de I'Europe 18:30
Les carnets du bourlingueur
20:00 Les chéris d'Anne 20:30
Frans nieuws 21:03 Hymne a la
liberté 22:35 Phötos 23:00
Nieuws 23:10 Zwitsers nieuws
23:35 Afrikaans nieuws 23:55
Chabada
08:30 Snooker 11:30 Tennis
13:45 Snooker 16:00 Wielren
nen: Ronde van Spanje 17:45
Tennis
07:00 World report 07:15 CNN
marketplace Africa 07:30 Eco
solutions 08:00 World report
08:15 CNN Marketplace Mid
dle East 08:30 Living golf 09:00
World sport 09:30 Inside the
Middle East 10:00 World view
10:30 African voices 11:00 In
side Africa 11:30 Eco solutions
12:00 World report 12:30
World sport 13:00 Piers Mor
gan tonight 14:00 World report
14:30 Inside the Middle East
15:00 News special 15:30
World view 16:00 International
desk 16:30 African voices
17:00 Living golf 17:30 World
sport 18:00 Talk Asia 18:30 In
side Africa 19:00 International
desk 19:30 Eco solutions 20:00
World report 20:30 Inside the
Middle East 21:00 Piers Morgan
tonight 22:00 News special
22:30 World view 23:00 Best of
BackStory 23:30 World sport
Animal Planet
07:15 The really wild show
07:40 Animal crackers 08:10
New breed vets with Steve Ir
win: False eye 09:05 America's
cutest...: Dog 10:00 Dogs 101
Rottweiler, Boston Terrier, Bas
set Hound, Shar Pei, St. Bernard
10:55 Crocodile hunter: Steve's
story 11:50 Animal cops Hou
ston: Ferret frenzy 12:45 Mon
ster bug wars 13:40 Chris Hum-
frey's wildlife 14:35 Venom
hunter with Donald Schultz:
Ocean killers 15:30 New breed
vets with Steve Irwin: False eye
16:20 Cheetah kingdom 17:10
Big five challenge 18:00 Kate
plus 8: Home roost 19:00
Drèsscue me: Shareen and JD: a
Shakespearean tragedy 19:30
Extreme couponing 20:00 Say
yes to the dress: Wallet woes
20:30 Say yes to the dress: Go
ing bridal 21:00 Mad about the
house 22:00 House wreck res
cue: Wheelwrights workshop
22:55 Model agency 23:50 LA
Ink: Outside interests
06:25 Roary the racing car
06:35 Dora the explorer 07:00
Mr Bean the animated series
07:25 Power Rangers - Samurai
08:10 Coolfactor 08:40 Gero-
nimo Stilton 09:05 The pen
guins of Madagascar 09:30 T.
U.F.F. Puppy 09:55 Spongebob