Explore the chemistry Sis cmn The Human Element Proces Operators Solliciteren? Gouden handen gezocht PLAATWERKER SPUITER Zin in een ontmoeting met een reuzenvnrus BEZOEKDE ACTIVITEITEN MAANO.nl (leerling) Schoentechnisch voorzieningenmaker DONKERSTEEG OJobTrack.nl zaterdag 10 september 2011 banen 25 IPÉÉ Dow is wereldwijd marktleider op het gebied van plastics en chemicaliën. Deze positie stelt Dow in staat haar missie te realiseren: bijdragen aan de vooruitgang van de mens. Dat doet Dow door innovatieve toepassingen te ontwikkelen voor de voedsel- en farmaceutische industrie. Maar bijvoorbeeld ook voor verpakkings- en isolatiemate rialen, persoonlijke verzorgingsproducten en voor de productie van schoon drinkwater. Europa's grootste productielocatie, met 1650 werknemers, bevindt zich in Terneuzen, waar onder meer ethyleen en propyleen worden geproduceerd, de belangrijkste bouwstoffen voor tal van kunststoffen en' chemicaliën. Werken bij Dow is bijzonder. Je krijgt veel eigen verantwoordelijkheid. Want in onze ogen speelt het menselijke element, the Human Element, de hoofdrol bij het realiseren van vooruitgang. Voor onze productielokatie in TERNEUZEN zijn wij op zoek naar Proces Operators. Opleidingseisen: Een Havo/Vwo-diploma (met wiskunde) procestechniek opleidingsniveau 3 Een MBO-4 diploma in een technische richting Nog niet de juiste diploma's? Óók dan kun je bij Dow werken. Je komt dan in de zogenaamde Flexpool. Gedurende een opleiding werk je via een van onze uitzend bureaus waarna je - bij het afsluiten van je opleiding én bij gebleken geschiktheid - in dienst treedt bij Dow. Als operator ben je samen met je collega's als team verantwoordelijk voor een - goed verloop van het productieproces. Tot de kerntaken van de operator behoren het bedienen van de procesinstallaties en het bewaken van de kwaliteit van de producten, waarbij de zorg voor veiligheid, milieu en gezondheid prioriteit hebben. Door een combinatie van binnen- en buitenwerkzaamheden leer je alle onderdelen van onze fabrieken kennen. Je kunt daardoor verbanden leggen tussen verschillende systemen en bent eventuele problemen altijd één stap voor. We zijn op zoek naar teamspelers die op gepaste tijdstippen zelfstandig beslissingen kunnen nemen. Dit vereist een goed beoordelingsvermogen, aandacht voor detail, discipline en een soepele omgang met collega's. Stuur je CV met motivatie naar Gerard Blum: gtblum@dow.com of Sander van Wijngaar den: avanwijngaarden@dow.com. Kijk voor meer informatie en onze andere vacatures op www.careersatdow.nl. Meer informatie over Dow vind je op www.dow.nl Neringvveg 4, 4501 PB Oostburg. Tel: 0117 - 455312, www.autoschadeteam.nl Wij zijn op zoek naar een leerling Wij zijn een allround, modem schadeherstelbedrijf. Onze dienstverlening gaat verder dan alleen het - onzichtbaar - wegwerken van blikschade. Binnen ons bedrijf wordt gewerkt aan personenauto's, vrachtauto's en wij verrichten industrieel spuitwerk. Wij zijn aangesloten bij Focwa. Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Martin Jansens. Stuur je schriftelijke sollicitatie naar: Autoschadeteam Deschatech, Postbus 224, 4530 AE Terneuzen of mail: oostburg@rida-autoschade.nl Wij vragen een Vooropleiding: mavo of Havo 4 ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK Functie: Productie van orthopedische voorzieningen aan confectieschoeisel en semi-orthopedisch schoeisel Productie van protheses, ortheses, en revalidatieschoenen. Productie van passchoenen en voeringschoenen. Tekenen van patronen ten behoeve van orthopedisch schoeisel Wij bieden: Salaris volgens CAO Een BBL opleiding aan de Dutch Health Tec Academy Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Sollicitatie s schriftelijk naar: 's Gravenpoldeseweg 33 4462 RA Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 109