Leo de Kraker wordt op de krimp gebouwd College Goes voor behoud Belastingdienst €1,25 cvetm RECLAME Zorgcafé Amaliahof over juridische regels Bloemstukken in 't Kerkje van Ellesdiek Wakeboardactie in Wemeldinge Koeltrailer gestolen van bedrijfserf tilroeoptïek brilmode contactlenzen vrijdag 9 september 2011 De rector van Het Coese Lyceum vindt het jammer dat de fietskelder onder het gebouw niet doorgaat. „Als ik nu eens 30 miljoen zou winnen in de Staatsloterij, dan zou ik zelf nog wel investeren in het gebouw." vrijdag en zaterdag: Bevelands donker voor Brood- en banketbakkerij Opril Grote Markt 4 J.D. van Mellestraat 32 Goes-tel. (0113) 21 5614 UW WARME BAKKER wuvw.densoeteninval.nl Uit een exploot van gerechtsdeurwaarder BJ. Meijering d.d. 06 september 2011 blijkt, dat t.v.v. de besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid STANDBY SERVICES B.V., gevestigd en kantoor- houdende te ROTTERDAM aan ERCAN SEVER, geboren 12-03-1977. zonder be kende woon- of verblijfplaats, is betekend een beschikking gegeven door de Voor- zienirigenrechter van de rechtbank te Rot terdam d.d. 15 augustus 2011, alsmede een proces-verbaal van conservatoir der- denbeslag d.d. 29 augustus 201.1. Genoemde E. Sever, kan een afschrift van dit exploot met bijlagen verkrijgen op één van onderstaande adressen. GGN Zeeland Dam 2 Westsingel 132 4331 GJ Middelburg 4461 DR Goes 0118-633008 0113-250925 WISSENKERKE Het Zorgcafé in Amaliahof in Wis- senkerke gaat dinsdag 27 septem ber over 'wegwijs in het woud van juridische regels'. Notaris Fre- tes-van Liere vertelt over het rege len van de financiën van een ouder of kind dat naar een verzorgings- of verpleeghuis gaat, over de over waarde van de woning als iemand aangepast gaat wonen, over schen kingen en het testament. Van 19.30 tot 21.30 uur. ELLEWOUTSDIJK In 't Kerkje van Ellesdiek zijn zater dag en zondag ongeveer twintig bloemstukken te bewonderen. Zo veel inzendingen kwamen er op een oproep van het bestuur van het Kerkje. De stukken zijn beide dagen te zien van 13.00 tot 16.30 uur. Zaterdag om 16.00 uur worden de prijswinnaars bekendgemaakt WEMELDINGE De spectaculaire wakeboardactie in Wemeldinge van vanavond gaat door. Eerder meldde de organisatie van de Wemeldingedag nog dat het onzeker was. Met een charterjacht zullen dertien wakeboarders bij het kleine sluisje uit het water wor den getrokken. Op hun rug staan de letters die het woord 'Wemel dingedag' vormen. De wakeboar ders scheren ook over het strandje. Aanvang: 19.00 uur. De actie wordt op touw gezet door Ko Goud van Goldies Travel en wa- keboardschool De Schotsman. Een opengewerkte impressie van het schoolgebouw. Te zien is de tweede verdieping, die plaats gaat bieden aan de bèta-afdeling. door Luc Oggel goes - Het is nog geen uitgemaak te zaak of de Belastingdienst uit Goes weggaat, maar er zullen hoe dan ook arbeidsplaatsen verdwij nen. Dat antwoordde wethouder Loes Meeuwisse gisteravond op vragen van de CDA-fractie. De partij wil de weten in hoeverre het college op de hoogte is van 'geruchten' dat de Belastingdienst zal worden geconcentreerd in zogeheten knooppunten, die allemaal buiten Zeeland liggen. Volgens Meeuwis se was daar in Goes formeel niets van bekend. Ze gaf aan dat het col lege zich zeker zal inspannen om de werkgelegenheid (het gaat om driehonderd arbeidsplaatsen), te behouden en dat Goes zich inmid dels heeft aangesloten bij de pro vinciale lobby om te voorkomen dat overheidsdiensten uit Zeeland verdwijnen. Volgens Meeuwisse zou het wat de Belastingdienst be treft gaan om clustering in tien knooppunten (steden) en twee 'concentratiegebieden'. „We gaan ons best doen om te zorgen dat één van die concentratiegebieden toch in Zeeland zal zijn." Overigens heeft vakbond AbvaKa bo FNV al laten weten dat de hele discussie 'voorbarig' is. goes - Van een afgesloten bedrijf sterrein aan de Pearyweg in Goes is in de nacht van woensdag op donderdag een koeltrailer gesto len. De trailer, een aanhangwagen voor een vrachtwagen met koelin stallatie, heeft een waarde van en kele tienduizenden euro's. Niet be kend is hoe het gevaarte ongezien van het terrein is gebracht. BETAALBARE BRILMOOE topcollecties modern en betaalbaar l walstraat 81 vlissingen 0118-412370 www.tilroe.nl twitter/tilroeoptiek

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 49